• Přemda

    Zdravim vsechny, pracuju pres leto v Coloradu a mam pro vas nabidku, muzu ze statu privezt jedno kolo, jedno jake. Vzhledem k tomu, ze delam v obchode s kolama mam pristup k docela dobrym cenam. Jestli ma nekdo zajem, ozvete se na maila co za kolo chcete a ja odepisu cenu. Mam pristuk ke znackam: Specialezed, Trek, GF, Raleigh, Litespeed, Santa Cruz…

    0 0
    • Lister  

      Tak Santa Cruz Blur osazený v komplet X.O tak za tisíc babek americkej, to by se mi líbilo :-) ale to asi neprojde co??? :-)

      0 0
    • ananas  

      … tak mě by stačilo jen pár komponentů !!?, jináč škoda že jenom jedno kolo, kdybys měl své letadlo tak by určitě vešlo víc pro všechny místní pisálky !!? :o)

      0 0
    • gobike  

      za kolik by jsi byl schopnej sehnat kotoučovku Avid bb7 ??

      0 0
    • speedy gonzales  

      jo a odepis mi.. musime neco vymyslet. ja uz tu brousim traily. ted sem jel heil ranch, to je naprosto genialni zalezitost. jinak ted sem se vratil z moabu. slick rock me trochu zklamal, ale nahradili jsme si to na white rim trailu

      0 0
      • o.ndra3  

        Čím tě zklamal Slick Rock? Budu teď půl roku v Arizoně a chtěl jsem se tam taky podívat.

        0 0
        • speedy gonzales  

          jako ono je to strasne jednoduche. nahoru dolu po skale. je to takova sranda. urcite si to zajed, to jo. ale pak vyzkousej dalsi. bud primo v NP arches nebo me se vic libilo v canyonlands, tj asi 30mil od moabu. nejnarocnejsi je to na foceni :-) nebo prijed rocky mouintains a ja ti ukazu supr traily. to stoji za to…

          0 0
    • hanz  

      maš to v mailu

      0 0
    • vrazdit  

      mam zalusk na rohy singletrack solutiont Pro Bar…co ty na to :))) debilni amici mi to nechteji poslat, ze jim nmoje banka neni schopna verifikovat kardholdra :)))tak kdybys mohl, byl bych rad…ja to za par babek myslim…kdyztak se domluvime…

      0 0
      • speedy gonzales  

        jestli chces muzu ti prodat moje. muzess uz zitra jezdit a mas to kousek. jinak psal sem ti mail a mas plnou schranku tak s tim neco delej:-)

        0 0
        • vrazdit  

          tak sem to vyprazdnil, ale ted nebudu az do pondelka na mejlu.. pokud mi budes chtet psat, tak radsi na: vladan @ mball.cz (mezerypryc) jinak diky a snad se nejak domluvime :)) treba bys mi mohl neco privezt ty :))) do kdy tam budes???? diky a zatim cau

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.