• zac

    Jak moc bude znat kdyz prejdu na zadnim kole z kevlarovyho racing Ralpha na dratovej?´poznam to na akceleraci, rychlosi, namaze ja nevim na cem jeste… :)

    0 0
    • black.horse  

      Jsem antichrt, ale vím, že to poznáš na peněžence;-)

      0 0
    • sfinga  

      myslím, že to nepoznáš vůbec, nezáleží jestli máš drát nebo kevlar, záleží na tom, co máš v nohách :-)

      0 0
      • zac  

        hm… tak v tom pripade muzu prodat kolo… :)

        0 0
    • Cryzyy  

      :)))

      0 0
      • JIRA  

        …a Ty o tom vis svy........ze. :)

        BTW: RR se mi libi a byl to jeden z uzsiho vyberu ale jelikoz tady bylo receno, ze se rychle sjizdi – zustavam u CONTI

        0 0
    • bassline  

      Kto su to chrti? :-) …nemyslim psov :-)

      0 0
      • -b-n-x-  

        Dneska jsem to byl i ja. Nechal jsem se prekecat na 42km vyjizdku se dvema XC jezdci. Zatimco oni jen tak lehce slapali a furt na me cekali, ja supel, makal, potil krev. Ale nakonec jsem to zajel. Takze dneska jsem si vytvoril svuj osobni rekord na jeden kopec u nas, ktery ma prevyseni tak 650m. Na DH kole za 1:10:(sekundy nevim). Pamatuji, ze na XC biku pred 5 lety jsem to jezdival za 47 minut. Takze se verejne za dnesni vykon chvalim :-) Vyhlasuji timto novou kategorii DH chrt :-)

        0 0
      • Caryfuk  

        Bikeri co maj radost z toho, kdyz se na kopci z vycerpani poblejou, a pak to dolu tlaci, protoze je to moc velky kopec.:-)))

        0 0
    • Daf  

      To mas jako s jontakama a energetickejma gelama. Jestli to funguje nepoznas, ale pro jistotu ho na zavod vezmes :) Treba to na koncidluheho maratonu udela 3minuty coz muze byt 5 pozit a to se vyplati :) Nevim jakej je rozdil v hmotnosti mezi dratovou a kevlarovou verzi, ale kdyz jsem misto Michelinu hodil Pythony tak jsem rozdil poznal. Micheliny jely lip, ale zase defektem ztratis mnohem vic nez o neco tezsim plastem :) Takze asi tak…

      0 0
      • lempl  

        tk jinak zkus si pro jistotu na maraton vzit misto gelu rohlik a poznas ze gel ma neco do sebe a da te do kupy, pripadne te nakopne..... uz me dostkrat zachranil… ale neni to na dlouhy maratony(teda minimalne je to na kombinaci jeste s necim normalnejsim:)

        0 0
    • raceface  

      Drátová verze má tvrdší směs, je těžší, akcelerace přitom bude pomalejší, z vlastní zkušenosti ale vim, že jede dobře i v drátové verzi 2.25, tím že má tvrdší směs dýl vydrží, ale v terénu na nej není až tak spolehnutí, na mokrym vůbec… Na zadním kole by tě ale nemusel až tak rozhodit…

      0 0
      • Lister  

        takž ekonomické řešení dopředu dát kevlar pro dobré vedení a dozadu drát, protože tam ten smyk ustojíš :-)

        jen nevím jak na tom bude drát s pohodlím. Já si ty kevlarový na 35 psíku nemůžu vynachválit, v kombinaci s pořádným novým sedlem je to naprostá pohoda.

        0 0
        • JFB  

          copak muze se muze drat/kevlar projevit rozdilem v pohodli?

          0 0
          • cabbage  

            muze, protoze rr v kevlaru jsou sirsi nez dratovy.

            0 0
          • Lister  

            no nechci být sprostý, ale kdybych chtěl být tak řeknu ku**vsky :-)

            Jiná směs, jiné TPI – to se hodně projeví, většinou mají pouze stejný design a to je tak všechno. Dost často i jiná šíře i když RR je zrovna v obou provedeních stejně široký.

            0 0
            • JFB  

              pokud jde o rozdily i v jinych parametrech, tak to jo. domnival jsem se, ze mate na mysli samotny rozdil kevlar-drat v patce…

              0 0
              • Lister  

                v naprosté většině případů jiná patka =´rozdílné i ostatní paramatry, snad kromě vzorku všechno :-)

                Myslím, že se najdou i vyjímky – Hutchinsony jsou myslím stejný, ale to se možná taky pletu, třeby mi to ostatní vyvrátí :-)

                0 0
                • zirecek  

                  vyvratí… . Právě Pythony jsou tím známy, mají rozdílnou směs, jen ten vzorek a část názvu je stejná, .o)))

                  0 0
      • Pekáček  

        Dýl vydrží? Mě drát ubývá před očima, jakej pak musí bejt kevlar! Heh, zlatej Maxxis Ranchero na zimáku, je těžší ale drží.

        0 0
        • TinkTink  

          Se mi zda, jakoby tady na foru byly RR nakej magickej ornament :)

          0 0
          • zirecek  

            Vznikl nový KULT RR!!! .o)) Ale ja v nem nejsem, .o). Je to na me moc hruby vzorek, .-), mam svojeho FF a Pythona/Innovadera, .o)). Ale nejlepsi je uplne sjeta, hladoucka Rubena, .-).

            0 0
            • climber  

              Taky v něm nejsem, mám svoje IRC Serac 2,1 kevlar a zatím nehodlám přesedlávat.

              0 0
              • Lister  

                Taky mám rád IRC, ale po 3 letech na Notosech jsem si řekl, že zkusím zase něco rychlejšího, tak jsem tak členem RR clubu.

                0 0
                • rock  

                  Naopak já do Notosu čerstvě skočil a zatím se nestačím divit. Nejenom že to jede do kopce jak zubačka, ono je to i po rovině rychlejší než Z-max, co jsem měl předtím … ale Z-max byl drát a Notos mám v kevlaru …

                  0 0
                  • Lister  

                    No a počkej až pořádně zaprší tak se i přesvědčíš, že jsou skvělé i v bahně. Podle mě jeden z nejlepší opravdu univerzálních pláš?ů, který nezklame ani na morku, kde většina rychlých univerzálů, včetně RR, už nestíhá.

                    0 0
            • Pá-dlista1  

              No tvoje pojeti „horske“ cyklistiky je vubec nejake zvlastni. Celopevny kolo. Uzky plaste bez vzorku… nejsi ty silnicar?

              0 0
    • zac  

      Tak jo, po dnesku to vypada ze bude k dispozici kevlar 2.1 a drat 2.25… co mam dat na predek? Ta 2.25 v dratu mi pride hrozne uzka, skoro jak ta 2.1 kevlar (jenom subjektivni…)

      0 0
      • lubos  

        Ten drat je asi tvrdsi vzorek, tak asi napredek kevlar.

        0 0
      • Meesha  

        2,25 uzka? Hele, na ted DH nesmis jezdit tak casto! Ti pak Padlista rekne, at tam das 3,0 ,ze tech 2,4 je stejne malo! :-)

        0 0
        • zac  

          ne, opravdu mi prisla s porovnanim moji 2.1 skoro stejna…

          0 0
          • enjoy  

            ale nene:-)

            0 0
            • zac  

              ale jojo! :)

              0 0
              • cabbage  

                a co takhle tu 2.25 koupit v kevlaru aby to bylo aspon tech 2.1(realne)?

                0 0
                • zac  

                  Jde o to, ze ja to potrebuju koupit levne a v dratu maji jenom 2.25, kevlar sem vzadu proriz 2krat behem mesice…

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.