• Martin87

    Najde se nějaká bikerka z okolí Blanska, která by si chtěla občas někde vyjet nebo zatrénovat?

    0 0
    • hmi  

      …nooo jdes na to mazane;))

      0 0
    • kungpao  

      To už si rovno mohol napísa? : „Najde se nějaká bikerka z okolí Blanska, která by chtela se mnou otěhotnět?“ :-)

      0 0
      • Lance  

        Neni lepsi,kdyby napsal „Najde se nekdo kdo chce se mnou otehotnet?“

        0 0
    • Mamutt  

      No už se to rozjíždí. Je mi tě líto, fakt :-) Ale třeba na někoho padneš :-)

      0 0
      • Lance  

        nebo do nekoho

        0 0
        • hmi  

          …akorat Martin nenapsal jakou ma ta duse mit ventilek (to kvuli husteni;)

          0 0
          • Lance  

            no asi hluboky,ventilek doda sam…

            0 0
          • kungpao  

            Nemám skúsenos?, ale kdesi som čítal že v tejto oblasti medzi talianskou a francúzskou normou nie je pre konečného užívateľa badateľný podstatný rozdiel. Ovšem pozor na choroby, promiskuita sa može vypomsti?.....

            0 0
          • Bulda  

            znate ten kreslenej for, jak baba s chlapem lezej v posteli pod perinou a ona povida: koukam, ze jsi cylkista telem i dusi, zatim jsem tu nahmatla jen nejakej ventilek :))

            0 0
            • hydrant  

              to musel bejt jedině Urban :-)

              0 0
            • náčelník  

              Mně se líbil tento od Vyčítala – dáma má hodně velký zadek a pán ji říká: „Já tě mám rád, protože je s tebou vždycky velká prdel.“ :)

              0 0
    • bassline  

      Bikerok je velmi malo, a hlavne prave tych peknych, milych :-)…a ked uz sa nejaka najde, tak si bud isty ze je na 100% zadana :-)…mame smolu, co uz :-)…daj sa na cestu, tak ako ja, na vsetky zenske zabudnes, na cestnom bicykli ani ziadne nestretnes, takze sa mozes sustredit na jazdu a mas pokoj :-)))))

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Navic ty problemy s potenci… proste ti bez nich bude lip :)

        0 0
        • bassline  

          Ja zatial ziadny problem chvalabohu nemam, som prave vo velmi produktivnom veku kedy je toho vo mne stale plno a neviem co s tym :-))))))))…pri jazdeni na to aspon nemyslim :-)))… a okrem toho pri tom pocte najazdenych km co ja mam, myslim si ze sa problemov s potenciou obavat fakt nemusim :-)))

          0 0
    • terák  

      To musíš udělat obráceně – nejdřív si najdi slečnu a pak ji nadchni pro kolo. Ale podle toho taky vybírej, abysis nevybral moc velkou slečinku.

      0 0
      • bassline  

        …nic v zlom, ale nezda sa mi ze by toto bola dost efektivna metoda ;-)

        0 0
        • dalimil  

          to je zaručená metoda,můžeš si jí vychovat dle svých představ…

          0 0
          • bassline  

            hehe, to ako keby si hovoril o psovi :-)))

            0 0
          • Eila  

            ono to moc nefunguje, si myslis ze vychovavas podle predstav a ona zatim predelava tebe

            0 0
            • Darkson  

              bych čekal rychlou reakci černého oře a ono nic…:)

              0 0
              • Jogador  

                Ten teď musí sekat dobrotu:)

                0 0
                • Eila  

                  jj, hele vzdyt ja ho dostala i na silnicku:-)

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Podpantoflak :))) Misto, aby ses od nej ucila, tak ho tahnes ke dnu.

                    0 0
                    • Eila  

                      noooooo:-D hele zatimco ja jeho taham na kopec on me nuti jet dolu, tak kdo koho tahne ke dnu?:-P

                      0 0
                      • black.horse  

                        Grrr, konečně mi funguje net a mohu se bránit… na svoji obranu bych chtěl podotknout: Hups… Ano lásko, zajisté máš ve všem pravdu:-D

                        0 0
      • ada  

        Hmm, to je u nás dievčat celkom problém. Moje kamarátky sa snažím zláka? mimo asfalt a veľmi sa mi to nedarí. Bolí to, moc to nadtriasa, sú z toho škaredé svalnaté nohy, semtam pády a modriny atď… je to s nimi complicated. :o)

        0 0
        • Volf  

          já si myslím, že z kola maj holky náhodou moc pěkný nohy a nejen nohy.

          0 0
          • ada  

            no to si myslím i ja, ale každý má iné gusto :o) Inak, cez víkendy stretám kopec cyklistiek na klasických cyklotrasách. Skúste hošánci na chvíľu zliez? z hor do roviniek a budete sa divi? nad tým pestrým sortimentom. :o)

            0 0
            • bassline  

              Podla toho aka lokalita.Podla mna je to tak, ze cim dalej na vychod, tym menej cyklistiek :-)…tym padom je napriklad pre mna pohyb po rovinkach iba marnenie casu :-)))

              0 0
              • ada  

                To je pravda. Tu v Brne je cyklistov mraky. U nás na Orave, keď sa preháňam v cyklooblečeníčku a prilbe po dedinkách, babky v širokých sukniach s kadľom sliepok a husí za sebou, spínajú ruky, čo za čertovo stvorenie im skrížilo cestu. :o)

                0 0
            • Volf  

              No fuj pestrý sortiment to je ale škaredý. Stejně jak jeden kluk na vojně vždycky říkal niekolo kusou dievčat.

              0 0
              • ada  

                Oprava :o) : na menej náročných cyklotrasách jazdí veľa cyklistiek, kde by ste mohli prípadne stretnú? tú svoju pravú. A potom sa ju pokúsi? „předělat“. Tak nejak som to myslela. :o)

                0 0
          • R.1  

            pekny, chlupaty :)))

            0 0
        • bassline  

          skarede svalnate nohy myslim urcite nehrozia, trosku prehanas ;-). To by dotycna cyklista musela veeelmi makat a veeelmi dlho a veeelmi casto jazdit aby sa nejake svaliky objavili :-)))

          0 0
          • ada  

            Tak berem spat, asi je to hlavne o genetike.

            0 0
          • lubos  

            A hlavne zrat nemenovane „vitaminy“.

            0 0
            • Vrci  

              To mi připomělo ten vtip:

              Sedí sestry Williamsovy v šatně před zápasem a Serena se ptá Wenus: ,,Nemyslíš, že nám táta přidává do jídla nějaký hormony?" ,,A proč myslíš?" ,,No, začaly mi růst chlupy na místech, kde bych to nečeka." ,,A kde?" ,,Třeba na koulích."

              0 0
        • rock  

          Lákej, lákej … to je činnost mimořádně záslužná, budu Ti muset za to do příště vymyslet nějakou odměnu :-) …

          0 0
          • chobot  

            :-))

            0 0
          • ada  

            Nič nevymýšľaj, je to zbytočné. :o) Dievčatá si radšej pojdu niekam zapláva?, popíja? kofolu a vykecáva? a nie trápi? v teréne, blate a kopcoch svoje krehké telá. To viš, otázka prijorít. :o)))

            0 0
            • bassline  

              Ale stale sa najdu nejake tie vynimky :-)…

              0 0
              • ada  

                Samozrejme, ale je ich ako šafranu. :o)) Ostatné dievčatá si vyrábajú endorfíny príjemnejším sposobom. :o))))

                0 0
                • rock  

                  Moc příjemnějších způsobů mne nenapadá … i když … možná by se našlo … :-)

                  0 0
                  • ada  

                    čokoláda napr. a všetky tie body forming, step aerobiky, powerjógy a podobne divne znejúce činnosti a ešte, no… :o)))

                    0 0
                    • ada  

                      Jé, a v zime spinning. Som si myslela, že tam chodia hlavne zažraní cyklisti a ono e e. Samá holka. Zažraní cyklisti makajú v zime doma na válcoch. Ach jo. :o)

                      0 0
                    • bassline  

                      aj vodny aerobik tam patri :-). Ale to som videl vykonavat len stare tetky v bazene :-)))…v telke som to videl :-)

                      0 0
                    • rock  

                      Nezlob se na mne, ale jediná činnost, která mi připadala příjemnější, je ta, co se možná skrývá za těmi třemi tečkami. Jo a čokoláda, samozřejmě, nepostradatelná to? surovina …

                      0 0
        • zapi  

          tady je jedno svalnaté monstrum :)http://www.mtbs­.cz/obrazek.html?o­brazek=cpxc0305­_Losinygal04.jpg

          0 0
          • rock  

            Tahle fotka by sice nerozhodné slečny (snad) neodradila z hlediska tělesné stavby, ale zase je z ní zřejmé, že vyfotografovaný „objekt“ se viditelně namáhá, hadříky má od bláta a ani obličej nezůstal ušetřen … fuj :-) …

            0 0
          • wraftler  

            svalnate? je akurat:D

            0 0
    • Excel  

      Nóó…velice zajímavá debata…a tedy jako řekl bych, že pokud tak ňák bych měl na vyjížďkách čas koukat někam jinam než metr před sebe, což jako teda nemám,…tak bych jako řekl, že jako tak ňák, jsou u bajkerek k vidění moc pěkné opálené nohy. :o))

      0 0
      • Roman  

        A navíc, nohy bikerky mohou být jako nožky srnky či laňky – křivé a chlupaté :)

        0 0
    • skibob  

      Má to být baba nebo chlap??

      0 0
    • Honza-HK  

      Když nenajdeš bikerku, tak si nebikerku předělej k obrazu svému. Jde to, ta moje začínala na 30ti km na pádové rychlosti a teď se mnou dá klíďo 150 v pekelným tempu. Musíš na to ale chytře a bude tě to stát ranec. :-)))) Hlavně to vše- kolo, drez, helma, tretry..... musí ladit a slušet.

      0 0
      • Mamutt  

        V profilu máš Věk: 43… takže kromě rance peněz to pro nás mladší může znamenat i 20 let trpělivé práce bez záruky úspěchu… ;o)

        0 0
      • martt  

        doplnil by som, ze ale aj ta nebikerka na predelani musi mat urcite predpoklady. Takze vyberaj medzi sportovkynami aj v inych, najlepsie vytrvalostnych sportoch.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.