• Cromoly

    Ahoj,nevíte kde bych jěště sehnal řazení na 8 kolo,nejlépe LX,XT??Na netu už jsem to nikde neobjevil.

    0 0
    • marapara  

      Zkus nějaký bazar, ale moc šancí nedávám. Kolega tak ale sehnal XT 96 před dvěma roky. Takhle nové jedině alivio

      0 0
      • Cromoly  

        zkoušel jsem i bazary,ale nic.Stačily by klidně jen pravé páčky,i starší funkční.Nechci kupovat Alivio.

        0 0
        • Zdenal^ZUX  

          proc ne? razeni Alivio je myslim uplne v pohode.

          0 0
        • Vilém  

          Shimano zacalo opet delat razeni 3×8.Je urcene pro kola s rovnyma riditkama,vzhledove neco jak LX nebo XT,ale co je vevnitr tezko rict.Zkus pohledet na strankach Sh.

          0 0
          • Cromoly  

            dík.Zkusím.

            0 0
          • Volf  

            No tenhle problém řeším taky a myslím si, že by se dalo jednak objednat podle starejch katalogů, protože si myslím, že se ještě musí dělat. No a potom jsem se díval na jedno fitnes kolo, který bylo osazený Sh. Sora a mělo páčkový řazení a osmikolo, takže třeba by to šlo objednat.

            0 0
        • marapara  

          Právě XT 96 jsem měl. Páčky i s brzdama. Ale kdysi dávno jsem po pádu ulomil řadící páčku na přehazku, tak jem musel přejít na 3×9.

          0 0
          • Cromoly  

            jestli jsem dobře četl tak to řazení pro rovné řidítka je SL-R440–8 ,zrovna hledám jestli to někde je přímo v nabídce.

            0 0
            • scalar  

              Znovu opráším staré vlákno, holt „osmička“ pořád ještě žíje :-)

              Chci kupovat nějaké lepší MTB řazení na 3×8 Shimano a váhám mezi páčkovým Sram Attack a Shimano SL-R440, obě mám možnost sehnat za podobnou cenu. Neznámou je pro mne to řazení R440, vypadá slušně, má asi odnímatelné ukazatele… Máte někdo zkušenost s jeho funkcí (je srovnatelná se starším LX, XT?)

              Přehazku budu dávat asi starší generaci Ultegry.

              0 0
              • scalar  

                0 0
              • Vilém  

                Mam je na jednom kole. Vychazi konstrukcne ze starsiho LX. Leva packa ma vsak mezipolohy, coz ne vzdy je idealni. Je to konstruovano pro fitnes kola, takze proto ty mezipolohy. Idealni by bylo pouzit levou packu ze starsiho LX a parvou tu 440ku.

                0 0
                • scalar  

                  Díky, ale mám obavu, že LX levou páčku s odnímatelným ukazatelem asi neseženu a tyhle páčky se musí koupit v páru za nějakých 850,–, takže by to bylo dost nákladné řešení. Takže buď se smířit s těmi mezipolohami na přesmyku nebo jít do Sramu Attack…

                  0 0
    • Daf  

      Ja vazne nechapu duvody proc si lidi jeste porad kupuji osmikolecko.

      0 0
      • pavelr  

        Já jo.

        0 0
      • Cromoly  

        nevěřil jsem tomu,ale opravdu daleko více vydrží jak kazeta tak řetězy.Až po vlastním ozkoušení vidím že to je rapidní rozdíl a to jezdím XT+HG73.

        0 0
      • marapara  

        Já vozím devítku a pokud shimano začne dělat trochu slušné osmi, tak klidně přejdu zpátky. Proč? Řetěz i kazety vydrží víc, osmička není tak náchylná na přesné seřízení jako devítka.

        0 0
      • Lance  

        ty „tri“ prevody navic ti uz moc nepomuzou nemyslis?

        0 0
        • Daf  

          Take jsem jezdil osmicku. Presel jsem na devitku a zadnou vetsi spotrebu materialu jsem nezaznamenal. Ze osmicka vydrzi vic povazuji spis jenom takove obecne uznavane povery v realu je to zanedbatelne. To ze prevody na osmicce v pohode staci o to se prit nechci, spis proc tezko shanet neco co je jiz zastarale a tezko k sehnani, kdyz si muzes pohodlne koupit devitku :)

          0 0
      • Pá-dlista1  

        Ja zas nevidim duvod k devitce. Resp. negativa znacne prevladaji.

        0 0
    • rejow  

      zkus anglii www.chainreactioncycles.co.uk dodavaji i do cech, postou 10L, DHL 20L maji tam XT 8sp m740, za 2000. oni tam maji opravdu hezky vecicky treba XT kotouce m755 7000kc par

      0 0
    • goofy  

      Hele, tak to trochu vytahnu: nevite jak jsou na tom kvalitativne Sram Attak vs. Alivio radici packy? :o)

      0 0
      • Andrzej  

        vydesils nme… nez jsem si vsimnul data :)

        0 0
      • goofy  

        Toz co? nikdo nic? Co jsem tak podle obrazku se dival, tak Sram Attack vypada jak SX-5, cili se asi nevyplati priplacet jednou tolik. Nejlepe kdybych nekde natrefil na nejake lezaky z vyzsich rad, ale to uz asi tezko :o)

        0 0
        • krtex  

          Attack nevim ale Alivio razeni mi spolehlive funguje na 2 kolech nekolik let. Jednu zanovni pravou packu mam ted dokonce jaksi navic :)

          0 0
        • oddie  

          Nějaké pěkné 3×8 řazení vyšší řady zmiňoval Hnoj, když jsem na to poměrně nedávno ptal, ale za cenu Alivia to teda nebylo. Já jsem nakonec u toho Alivia skončil, páč jsem to potřeboval vyřešit rychle.

          0 0
          • oddie  

            … a bude to asi to R440, co zmiňuje Scalar výše, jestli dobře pamatuju.

            0 0
    • kcvalin  

      Hele, me se doma vali sramackej grip shift na osmikolo – je to z roku 98, tak kdybyste nekdo projevil zajem, napiste mi maila. Jezdil jsem ho asi rok, pak jsem urval prehazovacku a koupil komplet shimano misto toho.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.