• Meedja

    Zdravim. Nevite nekdo, jaky je profil a prevyseni na Vinarske 50, ktera ted bude v sobotu u Znojma? Nikde jsem nic nenasel, propozice na www.mohila.cz jsou dost o nicem. :( Nekde jsem snad zahledl, ze tam je jenom 200m prevyseni. Jo a jak je ta trat sjizdna? Da se jet narychlych plastich, kdyz nebude moc prset? Diky za odpovedi.

    0 0
    • tomas.m  

      taky se chystám, ale moc informací na netu není. To prevyseni je nejakych 210m :-) a podle kamosu co jeli minule je to trat uplne na pohodu. Snad jen ten dest by to mohl trosku pokazit…

      0 0
      • pegal  

        A jede se vubec neco taky v terenu???

        0 0
        • tomas.m  

          a jede vubec nekdo??

          0 0
          • pegal  

            Mozna ja.. ale tech 700,– mi porad vrta hlavou..

            0 0
            • tomas.m  

              no prave, me ty kacky taky trochu vrtaji hlavou, ale pokud vyjde pocasicko tak to bude parada…

              0 0
            • Mucha  

              700,– jen pokud by ses prihlasil az tam. Posli prihlasku jeste ted a mas to za 400,–

              0 0
    • sfinga  

      profil je téměř nulový, pravda, v rakousku po přejezdu hranic je menší táhlej asfaltový kopec ale to je vše. Jinak se tam jedou kule od začátku do konce, vše se jede po panelech, občas po asfaltu (hlavně v Rakousku) a na pár metrech v jednom malým ale divoce rychlým sjezdíku je štěrk. bacha, na tom přejezdu přes rakouské koleje to hodně ustřeluje a ta mírná zatáčka hodně vynáší. Tak kolu zdar, jel bych ale je to daleko a drahé, asi pojedu na Drásala jako divák :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.