• jim7

    Zdravím. Mám na krosové kolo použít ráfky Alexrims DH22, nebo Rigida ZAC19, jde spíše o turistiku. Díky za vaše zkušenosti.

    0 0
    • Daf  

      Predem pisu ze zkusenosti nemam :) Z tech co pises bych si koupi DH22 protoze tusim ze ZAC19 je na MTB. Ale jinak bych spis uvazoval o A319 od Mavicu.

      0 0
    • Peslezedirou  

      ZAC 19 se dělá i na krose, být tebou tak bych na tenhle ráfek zapomněl. Mněl jsem ho cca 3 měsíce ale 26 a můžu říct, že jsem ho pořád musel centrovat.Fak­t hrůza…

      0 0
    • MaPa  

      zac 19 rozhodně nebrat!!! Teda pokud si nehodláš nacvičovat centrování po každý vyjížďce. Měl jsem je sice na MTB, ale choval jsem se k nim slušně. Ještě jsou někde ve sklepě…

      0 0
    • hydrant  

      Měl jsem na silnici Fir, remerx, na biku teď Rigida Taurus Disc. Kámoš vždycky, když mi centroval kola, naposled ty nové Rigidy, tak říkal: je to bláto, Mavic je Mavic. ( Už jsou aspoň na té silnici )

      0 0
    • Tomcat  

      Hmm… cross necross

      Alexrim je nejlepší poměr cena ku výkon.

      Kvalita s cenou u Rigidy je kolísavá.

      Mavic je takovej „nemastnej neslanej“, ale docela drahrahrej

      SunRingle aka Sunrims je u docela drahej

      0 0
    • Jenda  

      jsem asi jedinej kterej je s zac19 spokojenej ale nemam ji od rigidy ale od weinmana (nebo je to jedna a tataz firma?) – rafek za 400 s dvojitym kaliskovanim jsem spokojenej a rozhodne necentruju casteji nez 1 za 4000km. Ale nejsem taky nejakej chorobnej lestic kterymu vadi desetinova osma na rafku (co je pod 1mm to neresim – stejne jsem ho uz tolikrat bouchnul ze je to jedno:-)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ja dva Weinmany zac19 rozstrelil… no kolik se jich taky da najednou znicit, ze jo :) To treba Mavic X221 byly skoro nesmrtelny… vzadu na HT teda nevydrzel vsechno, ale vpredu jsem ho vozil dlouho i na skakani… nez jsem zjistil jaky je to s poradnym rafkem.

        0 0
        • Jenda  

          tak mam asi neuveritelny stesti:-) me holt nejcastejs praskaj ramy pod sedlovkou:-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.