Kde sehnat nálepky na kolo na Internetu ???

35 nepřečtených
  • MarT

    Kde sehnat nálepky na kolo na Internetu ??? díky

    0 0
    • dawa  

      Zkus www.sterba-kola.cz

      0 0
    •  

      www.b2.cz

      0 0
      • enjoy  

        nechapu jak muze nekdo delat takhle uchylny samolepky.bych se stydel mit tohle nakole.nejaky lebky nebo plameny,to je pro maly deti?

        0 0
        • enjoy  

          a jeste za ne chtej 160,– kreteni.

          0 0
          • Jogador  

            Klid, v sobotu nejdeš spát, a teď se rozčiluješ,. běž brzo spinkat, nebo nedožiješ posázavský…

            0 0
            • enjoy  

              moje rozcilovani nemelo zadnej vedlejsi duvod:-),bezne chodim spat kolem druhy.

              0 0
            • kovar  

              mi se ty nalepky od B2 take krute nelibi, plameny lebky, to je pro decka, apripadaji mi hloupe, ale to je muj nazor, trpaslici se mi taky nelibi a nekomu jo. Ucelove pouzivam reflexni nalepky, ty nic nereknou estetickem necitu o majitele a jeste pomohou – sehnat jdou v bikestore od EXU (Shaman)

              0 0
          • TinkTink  

            Mne se to libi a prave ted jsi mi pripomnel, ze si je mam dneska zajit sehnat :)…diky :)

            Skoda ze tu nikde neprodavaj TlD…ty jsou propracovanejsi a na 666 by se mi hodily vic :)

            0 0
        • pepino  

          Plameny a lebky jsou pro maly deti?Zkuste to rict pokerovancum nekde ve veznici,nejlepe ve sprse:-)Jinak za mejch mladejch let se lebky detem moc necpaly,spis krtecek a tak(i kdyz decko s vykerovanym krteckem jsem jeste nepotkal:-)

          0 0
          • Jogador  

            Kde jsi to našel, to už vůbec neni aktuální, téměř 6 měsíců, ty jsi využil vyhledávání,co:)

            0 0
      • misko  

        http://www.b2.cz/…trek-kytara/

        nahodou tento trek mi pride ako zaujmavy pocin

        0 0
        • romachain  

          Škoda, že už nemají v nabídce ty nálepky. Měl jsem kdysi lebky a byly super, dnes bych je koupil rád znova, ale nikde jsem je nesehnal…

          0 0
    • slavekRM  

      Nevím kde na internetu, ale když jsem před rokem přišel do naprosto obyčejného cyklo krámu(Opavel) A zeptal se na samolepky na kolo předložili mi celý katalog. Pravdou je, že 80% samolepek mělo tak hroznou úroveň, že bych to na kolo nedal.

      0 0
      • CZiko  

        Opavel je nejhorší obchod co znám… ti prodavači (nevím jak v Ostravě, ale v Opavě) jsou tak neochotní… a majitel je taky hrozný debil. Brácha měl na kole pořád závady s kotoučovkama, že mu škrpaly kotouče a tak, a on mu to nechtěl uznat i když tam byl asi 9×… pořád že je to v pořádku a peníze nevrátil, i když jsme mu pohrozili OBCHODNÍ INSPEKCÍ! Dodnes to nechce uznat… mno…lidi jsou různi magoři…

        0 0
        • hanz  

          Víš ale oni opravdu nějaký kotouče škrtaj i když jsou v pořádku prostě to tak je

          0 0
          • CZiko  

            mno… to je sice pravda, ale to byla fakt síla… navíc se mu do vidle přenášely hnusné vibrace a tu vidli to evidentně ničilo… Navíc i když tam byl nevím kolikrát a měnili mu páky a potom celou brzdu, nechtěli to uznat jako reklamaci a řekli, že je to seřízení a takhle to napsali do reklamace a jednou, nebo dvakrát odmítli vůbec něco zapsat…

            0 0
    • Bobor  

      No, a co zkusit vlastní tvorbu. Vytvořit něco např. ve Photoshopu a odnest do tiskárny nebo jinam. Nezkoušel to někdo?

      0 0
      • blue  

        jasne, to je taky cesta, kdyz se spokojis s tim, ze samolepka nebude pod lakem… ale pokud s tim nemas zkusenosti, nejdriv se porad v tom studiu, kde si to nechas vyrezat, abys nevytvoril neco, s cim budou mit pak problem to vubec vyrobit

        ja si udelal vlastni samolepky na vidlici i na ram, kamos mi je vyrezal z kvalitni samolepici folie, ktera se pouziva na auta a je to naprosto bez problemu… cerna, modra a bila barva, vsechny navic v reflexnim provedeni

        0 0
    • davidak  

      mají nálepky scott a další značky, různý velikosti, celý sady, 50–70 Kč. web: http://www.eurobikes.cz/

      0 0
    • Beeda  

      http://www.trinnity.cz/DetailPage.asp?… to jsem zhlidl.. B

      0 0
    • Ráďa-BF  

      Ahoj, pro případné zájemce zhotovím jakýkoliv polep na kolo, popř. helmu apod. Můžete se zde mrknout na ukázku. Všechny polepy jsou tam pod lakem, takže nehrozí odloupnutí, ale dají se aplikovat i na lak a snesou pak klidně i vapku :-)

      http://picasaweb.google.com/…oProKvetusku

      Ahoj,

      Ráďa

      0 0
    • Advid  

      Nechtěl jsem zakládat další vlákno, tak tady:

      Jsou nějaké speciální požadavky na samolepky, které pak budou pod lakem (třeba tloušťka)? Nebo tam jde dát jakákoliv?

      0 0
    • Smazaný účet  

      hodne pekny!!! sikovnej ;-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      da se sehnat u nas neco takoveho jako je na http://www.pegatin.com/ ???

      0 0
    • Smazaný účet  

      MarT už jsi sehnal ty nálepky? Mám možnost nějaké zajistit.

      Pokud je to ještě aktuální písni.

      0 0
      • Kysky  

        Já myslím, že za těch 9 let už nějaký sehnal anebo si to nakonec rozmyslel :-P ;-)

        0 0
    • MirCo  

      Profi samolepky se jménem a vlajkou jsem koupil na tomhle webu: www.jmenonakolo.cz

      Mam je tri mesice a porad drzi. Delaji to jak na svetly tak tmavy podklad, jsou univerzalni. Krome kola jsem nalepil i na prilbu. Vypadam jako profik, akorat teda nejsem tak rychlej:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.