• davidak

    Ahoj. Potreboval bych sehnat na prestriknutej ram nejaky nalepky, chtel bych nejakou znacku a ne zadny drsnacky kostry. Nevíte, kde by mohli nějaký mít?d.

    0 0
    • foxhound  

      B2 jsou celkem dobre ale asi ti to nebude stacit na cely ram,stoji neco kolem 160 kc.A nebo normalne se zeptej v bikeshopu,vzdycky tam nejake maji ale nic moc.

      0 0
    • spipi  

      zkus se zeptat nekde, kde srikaj ramy[ted me napada akorad pekelnej sterba;]], vetsinou maj skoro vsechny znacky..

      0 0
      • Meesha  

        To radsi ne… Ja si tam nechaval delat kyvku a kdyz sem mu rek, ze tam chci nalepky znacky, tak mi rek, ze to bude za tri mesice… A este to bylo dost drahy.

        0 0
    • wroum  

      dojdi si do firmy ktera se zabyva signmakingem (vyroba reklamy), neni problem cokoliv navrhnes realizovat. chces-li jen napisy tak vyjdou na par korun a kdybys chtel tak i treba fotka jde vytisknout na samolepici folii a nalepit. akorat musis rict na co to mas a na co to budes lepit (kvuly typu a odolnosti folii). ma to velkou vyhodu – samolepky vydrzej docela dlouho, ale az te prestanou bavit, tak je strhnes a nalepis jiny. moznosti je mraky.

      0 0
      • Twisp  

        jo prave sem sloupnul ty otresny nalepky z marcosky a chtel sem tam dat Bomber psany swabachem ale nejaka kerka by taky nebyla spatna ala black, jeste uvidim

        0 0
        • davidak  

          jak jsi dopad s tim bomberem? plánuju něco podobnýho, ty originální nálepky nejsou moc přitažlivý..

          0 0
          • davidak  

            je promin ja si nevšim datumu- myslel jsem, že tvůj příspěvek je starší, takže budou už nějaký výsledky:)

            0 0
          • Radek Broz  

            Ja jsem to tam mel, ale uz jsem to omlatil.

            0 0
    • black.horse  

      zkus si trošku pohrát v compu a udělat si vlastní návrhy a pak to nech udělat na samolepky, dá se to sehnat za rozumnou cenu;-) a pokud chceš hotový, tak věř že jedině TLD:-) Troy Lee Design… to je paráda:-) viz můj bike:-)

      ale sou i hezčí a složitější než tenhle jednoduchej motiv…

      0 0
      • davidak  

        Ty to máš udělaný pěkně, hlavně to ladí všechno dohromady. To jsou klasický nbálepky nebo na rámu jsou pod lakem?

        0 0
        • black.horse  

          hehe, díky:-) to sou klasický nálepky, koupil sem plato od TLD a pak už si jen hrál, ale sou pod lakem… protože na černou barvu sem dal nálepky a pak teprve bezbarvej lak:-)

          0 0
    • ihik  

      S vlastníma samolepkama by ti určitě pomohli i v trinnity, mám pocit, že něco takového dělají a mají s tím zkušenost.

      0 0
      • davidak  

        supr, takhle nejak to taky udelam. akorat to eMko tam dam zepredu.

        0 0
    • Pekáček  

      Co se týče přestříkání, mám dobrou zkušenost s Duratekem. Samozřejmě jejich rámu, ale samolepky jsou pod lakem a popravdě jsem si myslel, že jsem dostal novej rám. Url:http://www.bike-forum.cz/…12114427.jpg

      0 0
    • miťo  

      Ja si delal hlavni samolepku MAX 1 na ram sam. Navic z reflexni folie, tak to ma dvoji ucel. http://www.bike-forum.cz/…12202749.jpg Kdyz prineses navrh do reklamni agentury, tak ti ho na plotru vyrezou, treba taky z reflexky. A nemusi byt jen bila. Co si treba navrhnout vlastni original znacku? Treba Davidelli :)))

      0 0
      • davidak  

        Davidelli hmmm. zni to italstina na italskou vidli… uz jsem v konecny fazi navrhu nalepky na vidli, asi nejakej bombr ve svabachu, uvidime. v reklamce by to nemel bejt problem. jeste se rozhodnu, jestli to bude v kuse nebo vyrezavany- aby to trochu vydrzelo.

        0 0
      • vlk  

        a na kolik Tě to přišlo.

        0 0
    • MirosPikos  

      bikezone.cz

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.