• davidak

    Chci napsat příspěvek pro ty, kdo se tady občas ptaj, jak sehnat nálepky(já byl mezi nima:)). Vážně nejlepší je, když si nějakej, i malinkej obrázek stáhnete na disketu, odnesete do reklamní agentury a tam vám to krásně, do několika dnů udělaj v jakýkoli velikosti, cena za nálepky na celý kolo je v řádu desetikorun a ne tři stovky, který po mě chtěl prodavač za aršík marzocchi.

    0 0
    • blue  

      to bych rad videl, v jaky reklamce ti z loga stahnutyho z netu udelaj samolepky v jakykoliv velikosti za cenu v radech desetikorun… muzes byt konkretni?

      0 0
      • davidak  

        LBC, Rochlice, nevim, jak se to jmenuje. Brácha tam včera odnes logo Scott, obrázek nějakýho bika Scott, aby věděli, o co jde a v pohodě se s nima domluvil.

        0 0
        • kolombo  

          Já jsem si nechal natisknout na samolepicí fólii obrázky voděodolným inkoustem a stálo to pár korun a plnobarevně. Natisknou Ti toho klidně celou A4. Ale kdo jim to tisknul, to nevím, ona tam tu tiskárnu neměla. Dělala mi to Růženka v Kresu, jsou u Galerie, naproti bočnímu vjezdu do tiskáren (Liberec).

          0 0
          • wroum  

            na samolepici podlozku, inkoustem do exterieru se cena pohybuje kolem 800–1000 kc za m2.

            0 0
      • Pá-dlista1  

        Konkretne v nejaky mimoprazsky :)

        Ale taky me to zajima. Chci si dat na kamion nalepku Medison a tech devadesat korun bych do toho dal.

        0 0
    • Smazaný účet  

      A co je to ta disketa? :o))

      0 0
    • mAk  

      nechceš přihodit jakym stylem je ta sámačka dělaná, každej rok dělám sérii stikerek pro náš oddíl tim způsobem, že tisknu (teď už na bar. lejzru, ten se nerozmočí) na samolepkovou A4 (10,–/1ks), přelepim izoblemtou a vystřihávám, životnost na biku je ale jen pár měsíců. No a esli je možnost fulbarevnýho tisku přímo na igelitovou samolebku, kerá něco vydrží, tak bych to vokouknul.

      0 0
    • Vojtíšek  

      Řekni spíš kolik to má barev a jaká je síla folie.

      Pokud je to z plotrové folie, tak ta na rám (pokud to chceš pod lak) moc použitelná není.

      0 0
      • davidak  

        zjistim toho co nejvic a pak to sem hodim, tak ze dva tri dny.uvidime.

        0 0
    • x-mass  

      To musi byt jenom jednou barvou a docela maly jednoduchy tvar. Verim tomu, ze to delaj jen tak za pakatel, pac se s tim nezivi. Zkus jim tam toho donyst vic. Myslim, ze Te potom zacnou posilat domu s tim, za jednou to staci. Nebyl to nahodou ARTNEON, nebo ADRIAN mozna jeste ve dvore za stavokombinatem, tam se taky jedou nejaky folie.

      0 0
      • davidak  

        je to takovej malej kramek když jdeš z poštovního náměstí jakoby nahoru k plusu, ale rikal to bracha a bracha je vul:) souhlasim, delaj normalne uplne jiny veci, tak několik nalepek je nezabije, ale kdybys je zacal trochu vic otravovat, tak asi koncis..

        0 0
    • Seppy  

      taky sem uvazoval o reklamni agenture a oni mi rekli ze jedna blba A4 me vyjde v dobry kvalite, proste jako aby to bylo normalne jako normalni samolepky na kolo tak na 360!!!!!! to je naky divny, a rekli mi to ve vic agenturach…

      0 0
      • ttt  

        Sháním nálepku superior na horní rámovou trubku /jak ji má Č.Spoř./ na své kolo superior XP 950.Odřel jsem ji na Drásalovi.. tom.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.