• pegal

    … je ojebanej zavit na klice takze tam nejde nasadit stahovak??? Je to cyrhran.

    Mel jste nekdo podobnej problem??? Poradte, dikes moc. :)

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Bud poradnym stahovakem, kterym chytnes primo kliku nebo kladivem nebo vyndat sroub a trochu pojezdit a samo to odpadne… nebo se podivej do historie na dalsi postupy. To je dneska material… jeden negramotnej.

      0 0
    • Haryk  

      Měl jsem podobný problém,vytáhl jsem to z jedné strany a kámoš mně to pod lisem dostal ven.Pak vezmeš kliku,uděláš nový závit,nový stahovák…

      0 0
    • wraftler  

      uvolni a poskac trocha s bikom:)

      0 0
    • ehvie  

      Presne tento problem som riesil na svojom prvom riadnom cestaku. Mal som 105SC a tolko som daval dolu kluku, az som strhol zavit na jednej s nich. Zil som s tym asi 5 rokov. Daval som tam Kinex osky, co po 10k kilometroch zacali pukat, takze cca 4 krat som robil nasledovny masaker. To co Ti tu doporucovali s tym pojazdit som skusal a je to naprd. Mozes s imbusom jazdit aj 1000 km a nic… Kluku ktora Ti ide odmontovat demontuj. Povol misku na tej strane kde je dolu kluka a nejako demontuj aj tu druhu. Potom to cele vyber z ramu, upni do zveraka (drevene latky z kazdej strany)a poriadnym klinom a kladivom vyraz. Tu osku znicis, ale to Ta asi nesere.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Obvykle jde moc dobre demontovat miska na strane nesundane kliky. Pojezdit… no jako, kdyz budes jenom sedet na sedle a tocit klikama, tak to asi fakt neupadne… a s imbusem? Snad bez.

        0 0
        • R.1  

          Musis si na to prispusobit ten klic :) Udelat na nem misto pro kliku, pripade pro pavouka:)

          0 0
            • R.1  
              1. Prilozis si ten klic k te veci, co nejde sundat
              2. Bilou kridou si zaznacis na klic obrys te veci, co ti vadi a co nejde sundat (jedna a tatez)
              3. Pak vyfrezujes oznacenou cast z toho klice tak aby ti ta vec co ti vadi, uz nevadila.

              Skus to a nebudes litovat! Je to prace na par hodin a oplati se! :))

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Tak mi z toho klice nic nezbylo. Jdu pro novej a zkusim to jeste jednou :)

                0 0
                • R.1  

                  If FAIL then return to STEP 1 A tak porad dookola :)

                  0 0
    • juli  

      Taky prispeju. Existuje opravny zavitnik a stahovak na sejmuti klik. Zavitnik ma maliko vetsi prumer stejne jako stahovak. Pak je to hracka. Da se tak sundat 90% klik s poskozenym zavitem. Tech 10% jsou kliky z velmi mekkeho materialu zarostle na ose. Opravnou sadu by mohl vlastnit kdejaky slusny servis. Mam slusny servis :)

      0 0
    • Dumbo  

      mne sa raz stalo ze som dotiahol kluku na krv… a striekol na 4hran WD40 aby nevrzgala :) no a bolo to tak mastne ze mi kluku aj napriek utiahnutiu po 5km odpadla :)…

      takze moja rada znie: povol inbums… poriadne 4hran nastriekaj wedečkom a cod sa previezt… kluka odpadne sama

      0 0
    • skipXC  

      Jestli o ty kliky nestojíš, tak vem silnější šroubovák, nebo tyčku. Prostrč to z druhý strany a pěknym kladivem tý klice připomeň kam patří… :)

      0 0
    • pegal  

      Tak se mi s vyuzitim vsech moznych i nemoznych prostredku podarilo sundat. Ty umelohmotny matky jsou fakt vec…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.