Byli jste uz novem kamenaku atombiku v Neklance pod Vysehradem?

20 nepřečtených
  • sann

    Ahoj, mate uz nejake zkusenosti s www.atombike.cz nebo s jejich novym kamennym obchodem

    0 0
    • Smazaný účet  

      tak takdle si tady reklamu neuděláš…

      0 0
      • dalimil  

        právě jsem jednu zkušenost udělal a není to nic moc.Kdyby jsi otevření pouze oznámil,tak uděláš líp :-(

        0 0
    • Mamut  

      Smejde, pozri sa na lavy okraj B-F, kolko obchodov si bolo schopnych zaplatit baner a nezabilo ich to, bud sa k nim pridaj alebo neotravuj.

      0 0
      • Meesha  

        Jinak v pohode? To s tu jako nesmi psat o jinejch kramech, nez ktery (asi 4) co tu maj zaplacenej banner?! Treba o tomhle kramu vubec nevim, i kdyz bydlim relativne blizko a uz vubec to neberu jako reklamu!

        0 0
        • Smazaný účet  

          Tak proč nenapíše „máme novej obchod, přijďte se podivat“?

          0 0
          • Meesha  

            ok, sorry, nevsim sem si webu v useru. Jako thread mi to pripadalo malo reklamni… :-)

            0 0
      • sann  

        Nezajimal me tvuj nazor, ale lidi kteri u me nakoupili nebo neco potrebovali. Jestli jsem jim vysel vstric nebo co by jim vyhovovalo vic…Mam mozna trochu jinej pristup nez ostatni obchodnici, ale jak vidim. Tak to asi moc lidi neoceni

        0 0
        • blue  

          hele, tak proc to od zacatku nereknes ferove, ze te zajima nazor tvych zakazniku v tvym obchodu, a hrajes si na nekoho nezucastnenyho… dyt to je tak trapne pruhledny, tohle chovani tady fakt moc lidi neoceni, takovejch obchodniku tu uz par bylo

          0 0
        • blue  

          kdybys hned uprimne napsal „jsem majitel obchodu blabla a zajimaj me nazory, jak zlepsit sluzby a sortiment“, tak ti asi tolik lidi nadavat nebude… tak se nad tim zamysli, nez zacnes nadavat ostatnim za jejich nazory na tebe

          0 0
          • sann  

            a myslis, ze kdyz to tak nekdo napise, ze lide mu popravde napisou co si o tom mysli? mozna ty jo ale ostatni ne

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ostatni se kouknou do users detail ;)

              0 0
            • sann  

              a ja jsem si za nicim nechovaval, vzdyt kazdy se na muj nick muze podivat. A nastve me, kdyz nekdo se podiva na stranky a rekne, ze je to blbej kram a ze mu spatne nekdo poradi a hned ho zavrhne, tak co si o tom mohu myslet. Druhy napise, ze kdyz mu chodi spam, tak je ten kram taky na dve veci. Tak fakt nevim na cem vlastne stavite kvalitu kramu a jeho sluzeb

              0 0
          • sann  

            ale mas pravdu, ze jsem tam mohl napsat, ze jsem zucatneny, priste uz to tam napisu:)

            0 0
    • vt  

      Ja mam zatim akorat zkusenost s jejich spamem :-) Takze je prihodim na blacklist a prdim na ne.

      0 0
    • Glum  

      Kdybych neotevřel web stránku, tak bych se tam cestou domů podíval. Ale ta stránka, to je dost hrůza! A ty popisy ke zboží (třeba přilby!), kdoví, co by mi tam tloukli do hlavy, nene, radši zůstanu u osvědčených kvelbů…

      0 0
    •  

      Poprví se ti to nelíbilo tak to zkoušíš znova jo?? (http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…) no radsi sis to mel odpustit, moc dobrej dojem si tady neudelal

      0 0
    • JMT  

      tak todle nebyl nejlepsi napad… Hur si moh udelat uz jenom tim ze bys napsal ze si tam byl a ze sou super.

      0 0
      • slayer  

        Jako by nestačilo že všude píše příspěvky typu: „Ahoj, podivej se na www.atombike.cz jsou tam modely 04 od rava za super cenu.“ :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.