• Boudino

    Zdravim

    Mam takovy pocit, ze nazral cas pro nove spalky do brzd. Ale rad bych vedel, kdy je menite vy, podle ceho se rozhodujete. Preci jenom, nerad bych to poznaval az podle toho, ze jsem nezabrzdil :(

    0 0
    • fousek  

      No ja je vetsinou menim kdyz se od brzd zacinaj ozyvat kovovy zvuky pri brzdeni, ale asi to neni spravne

      0 0
    • Daf  

      Ja menim kdyz prestavaji byt viditelne drazky ve spalcich.

      0 0
      • JFB  

        taky tak. ale mozna je to jeste moc brzo:-)

        0 0
        • mosquito  

          no neni, malinkej kousicek pod tou ryskou jsou uz zbytky kovu kteryma to cely drzi pohromade, takze pokud jsou ojety „rovne“ na rysce tak vymen

          0 0
          • mm  

            tak moje spalky byly dycky v cca 2/3 materialu, kdyz se ojely po tovarni prurezy. pak staci vzit pilnicek a drazky na par set az tisic km se objevi znova :)

            zkouseno a fibraxech, alhongach a bbb

            0 0
    • Dumbo  

      ja večsinou vymenim az ked mi ten kovovy fras zo spalku vyfrezuje kolajnicku do rafu :-)… nejak tie Vcka nestiham kontrolovat… teraz aby som setril na nove rafy a kotuce… Vrulezzz :)

      0 0
    • gobike  

      Kámoš to taky nevi, tak je ani radši nemění! V ráfku má už asi 1mm žlábek a prostě to neřeší!

      0 0
    • Phoebe  

      Jednou jsem nechal špalky tzv. na doraz – ještě tam byly, ale už jen velice málo. Poté jsem jel nějaký sjezd z rozhledny, tuším, že to bylo v Německu. Najednou cely špalek ulétl, zůstalo tam železo, zařízlo se do ráfku a urval jsev véčka. Jenže to je asi extrém – měl jsem starší bajk na Aceře. Dnes mám véčka Deore a dávám tam BBB, Koolstopy mi nějak nesedly (věc názoru) a měním je vždy, když mi zbývá tak milimetr (ještě jdou vydět drážky). Je to sice trochu brzo, ale pokud jsou dost sjetý, tak se moc samy neočistí pokud prčí, nebo projedu plným blátem. Když jsou téměř úplně sjetý, tak vržou dost.

      PS: Určitě měnit dřív než později, vyplatí se.

      0 0
      • jaski  

        kamos jednou brzdil tema tyckama co sou ve spalkach.mel uprostred rafku peknej zlabek:))) asi na odtok vody a sajrajtu:))) jo a podotykam ze mel kolo z hypernovy:)))kva­litni kola…

        0 0
    • wraftler  

      ja som si naposledy neuvedomil ze ten zvuk predneho kotuca presiel z jemneho cinkania na kovove cinkanie, zjazdil som dosticku az na kov a vydrel dost zaujimavu brazdu do kotuca.. ked som isiel kupovat nove dosticky tak sa mi v obchode smiali ked som ukazal tie stare:)

      0 0
      • fousac  

        u prvni verze home-made adapteru k zadni brzde sem to nejak podcenil, milej adapter se celej krasne zkroutil do vrtule a tim padem dost luxusne drhla zadni brzda.. jednu desticku sem sjel uplne do ztracena k jedny strane… asi jako kdyz mas starej hodnekrat brousenej nuz, ten material proste mizi.. ;)) no a kotouc si to taky odskakal, sou z nej vyrvany kousky matrose a hraje vsema barvama…

        takze nejsi jedinej.. ;))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.