Bikovani v okoli Liptov. Mikulase, Demanovska dolina???

21 nepřečtených
  • zaxxx

    Zdravim, jaky sou podminky pro biking v tyto lokalite v Nizkych Tatrach? Byl jste tam nekdo? jsou tam nejake stezky nebo dobre trasy? Na hrebeny se asi s kolem dostat neda a je to i zakazane ne? Ma cenu tam brat kola nebo radsi pesi turistika?

    0 0
    • degauss  

      Som priamo z LM a jazdím len po asfaltkách. Ale v informaciách v LM dosta? za pár SKK príručku Cykloturistické trasy Liptovom (42 strán) a je tam veľa trás pre cross, MTB ale aj cestné. V každom prípade sa podľa mňa bicykel oplatí zobra? so sebou, máme tu fakt peknú prírodu. Dnes som bol na Podbanskom v Tichej doline (ca 40 km z LM) a okrem snehu tam možeš vidie? aj pekne vyvᵝané stromy (po tej novembrovej výchici). Teraz tam však vidie? krásne okolité vrchy – všetko zlé je k niečomu dobré…:)

      0 0
      • zaxxx  

        super tak to kolo beru urcite, a jak je to tam s jezdenim v horach? v parku je asi zakaz nebo sou tam i nejaky stezky??? stejne je asi problem se na nakej kopec tam vyskrabat ne?

        0 0
    • kik  

      Ahoj zaxxx,

      ja som z Ružomberka, ktorý je len 30 km od Mikulasa.Dlhe roky jazdim na cestaku ale aj na MTB. Podla mojho nazoru su trate pre MTB aj cestu v okoli RBK a LM velmi dobre, mozes si vybrat rozne obtiaznosti aj dlzky tras. V pripade, ze by si bike chcel skombinovat s adrenalinom, ako ja v piatok, daj vediet. Stretnutie s medvedom nie je na dennom poriadku. Ak mas zaujem, napis, zariadim dobre ubytko a mozem ti nieco konkretne doporucit alebo si spolu zajazdit.

      0 0
      • gummo  

        cau mel buch docela zajem se tam kouknou o letnich prazdninach! pocitam tak na tejden! slo by to?

        0 0
        • kik  

          Jasne, nie je to problem. Napis, kedy asi by si chcel. Ostatne zariadim

          0 0
          • gummo  

            no moc by se mi to libilo treti tejden v cervenci

            0 0
            • kik  

              Nie je problem, ak chces ubytko, vieme zariadit, len potrebujem vediet presny datum.

              0 0
              • gummo  

                no tak zatim bych docela chtel 9.-16.7. ale mozna o tejden pozdejc 16.-23.7.

                0 0
                • kik  

                  O.K. rozmysli si termin a daj mi vediet cim skor na kisi@zoznam.sk. Bude vas viac alebo si sam?

                  0 0
                  • gummo  

                    no nejspis 3 a ten termi budu mit jistej asi az na zacatku cervence kvuli praci.

                    0 0
                    • kik  

                      skoda, ze to budes vediet az na zaciatku cervence, pretoze to uz moze byt problem s ubytkom. V okoli su dva velke aquaparky a termalne kupaliska a lacne ubytko uz nezozenies.Dovali sa sem spusta turistov, hlavne Poliakov. Cim skor das vediet, tym lepsie pre Teba.

                      0 0
                      • gummo  

                        hm tak hned jak budu vedet napisu!

                        0 0
                        • kik  

                          Ak chces, napis mi tvoju mailovu adresu, poslem ti nejake info o MTB trasach v okoli a nejake foto. Mam to vsetko zjazdene, bude sa ti to pacit.

                          0 0
                          • gummo  

                            gummo.@seznam.cz a jezdim tak 4–5 tejdne tak 50km jedna vyjizdka.

                            0 0
                            • kik  

                              Tak to si na tom super, ja jazdim tak 2–3× tyzdenne po cca 30–50 km. Tak to este potrenujem. Odhlasujem sa uz z webu, skoro rano vyrazam na bike. Ked budem mat cas, poslem ti nejaku postu. Maj sa a daj vediet

                              0 0
                    • kik  

                      Ozaj, ako casto jazdis. Aby som zatrenoval

                      0 0
      • zaxxx  

        koukam ze ste se tu rozpovidali :o)) ubytovani uz mame zajisteny v private v Mikulasi, ja o tech kolech premyslim pac jedem parta lidi a dva jezdime na biku tak ze bysme nekdy vyjeli…nemohl by si mi poslat nejaky dobry trasy okolo dem. doliny nebo mikulase? mejl mam zaxxx@seznam.cz … a jak je to s tim jezdenim v horach? neni to zakazany?

        0 0
        • kik  

          Sorry, trasy v Demenovskej osobne nepoznam. Ja som z Ruzomberka, mam dobre zjazdené trasy tu v okoli. V okoli Ružomberka je spusta dobrych trati, takze nejazdim moc dalej. Moze sa stat, ze v Demenovskej budes obmedzovaný ochranármi, kedze sa uz jedna o narodny park Nizke Tatry. Ak Ti ide vyslovene o MTB a este si neplatil nijaku zalohu na ubytko v Mikulasi, prid do Ruzomberka, To ti poradím trasy aj zabezpecim lacny privat v Ružomberku.

          0 0
          • zaxxx  

            ne uz to mame zaplaceny a objednany, hlavne tam jdem kvuli aquaparkum a turistice to kolo sem vymyslel az pozdejc jako doprovod tak se ptam…ale diky za ochotu

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.