• steel is real

    nemate nekdo zkusenosti s tretrami na mtb sidi (jedno jaky model) kolega je mel asi pred tremi lety – zivotnost tech bot byla velmi nizka 1,5 sezony. musim koupit nove a uvazuji budto prave o sidi nebo pearl izumi – mate nekdo spatnou zkusenost s tretrami sidi nebo mel kolega proste smulu. ps: abych si vyhnul zbytecnym vtipum jezdim asi trikrat tydne po 50–60 km jeden vylet, kdyz prsi urcite zustanu doma :-)

    0 0
    • Lance  

      krom toho,ze se mi hodne libi,tak zkusenosti nemam.chtel sem bullety,ale mel jsem je uzke,tak sem sel do speslu comp

      0 0
    • Daf  

      Mel jsem sidi Eagle a vydrzely mi dve sezony. Pak jsem mel kufr zamacklej do podrazky tak, ze se mi spatne nastupovalo do pedalu. Vim ze kdybych chtel tak to nejak opravim. Kazdopadne ty boty byly super a sidi podle me delaji jedny z nejlepsich treter. Dva roky se muze zdat malo, ale ty boty toho mely dost za sebou, takze jim to za zle nemam a klidne je zas doporucim.

      0 0
    • Dlhý pes  

      Mám už snad 15leté zkušenosti s tretrami SIDI( silniční i bikové), jen 2× jsem experimentoval a koupil jiné a vždy jsem se k nim vratil.Prostě jsou dělané přesně na mě.S kvalitou no problem.

      0 0
    • MartinXC  

      Sidi Eagle 2roky, velká spokojenost, po půl roce se „rozchodily“ a jsou docela pohodlné. Úzké místo jsou zapínací zoukové přezky, slyšel jsem že rády praskají. Mě se po roce začaly mírně zasekávat, ale zatím nepraskly.

      0 0
    • ananas  

      …už čtvrtou sezónu se obouvám do základního modelu SIDI (myslím že se nazývají RAMPA), a jsem s nima spokojen akorát cítím že začíná měknout podrážka, letos to ještě vydržím a napříští sezónu opět SIDI, snad nějaký vyšší model !!??

      0 0
    • VA3  

      Na tuto sezónu jsem pořídil model MTB SRS Action, zatím jsem s nimi najezdil asi 400km, takže co se životnosti týče, nemůžu soudit. Jsou pohodlné, přesně mi padnou na nohu. Ale: ve srovnání s předchozími Adidas Gradient (ježděné 5 sezón a ještě nekončí) húře větrají a mají měkčí podrážku – při záběru cítím kufr na noze.

      0 0
    • Meesha  

      Mam Eagly5 – oproti Speslum co sem mel predtim sou to hrozny slupicky! :-) Ale skvele padnou, krasne vetraji a maj dobry zapinani. Podrazka je hooodne tuha – chodit s nima je hodne neprijemny – sou to tretry na jezdeni.

      0 0
    • biker007  

      na biku mam ted 4tou nebo 5tou sezonu Sidi Bullet a spokojenost. jen letos sem nechal menit suchace, vcetne prace to stalo 100kc takze pohoda. na silnici sem letos poridil Sidi Genius5 a zatim po 3 mesicich si jen chrochtam:)) pristi boty na bika budou opet sidi..

      0 0
    • juli  

      Eagle 4, vozim 3? sezonu. Skvela boticka. Po padu jsem zdevastoval mikrozamek prezky, byl ovsem k dostani jako ND. Nemuzu nez doporucit, ale bacha, jsou site italskym zpusobem. Na hodne sirokou nohu, nebo vysoky nart asi nebudou. Je vhodne si je vyzkouset. Jinak mam na dojizdeni do prace a mesta Basic a taky fajn.

      0 0
      • Lada1  

        mi pripadaji sirsi nez treba Shimano 152,180 a 225

        0 0
        • juli  

          No porovnavam s tim, co jsem vozil ja. Urcite jsou uzsi nez Spotfuly a Ady, ktere jsem mel pred nimi. SH znam jenom M037 a ty teda nejsou zrovna siroke. Asi mas pravdu.

          0 0
    • Lada1  

      Se pridam s dotazem — je velky rozdil mezi Action a Eagle ?

      0 0
      • juli  

        Eagle maji na nartu stahovaci plastovy dil stejne jako Action. Zamek u Eagle je komplet z plastu u Action je pouzita kovova pačka. Eagle jeste 2 prezky na suchac, Action 2 kolecka na dotazeni strunou. Eagle maji vzorek na podrazce, ktery se neda vymenit Action SRS s vymennym vzorkem. Nemylim-li se.

        0 0
        • Lada1  

          no ja myslel – rozdil pri jizde, pri pouzivani.

          0 0
          • juli  

            Sorry, spatne jsem pochopil. Vys nez na Eagle(y) jsem zatim nedosahl :)

            0 0
        • Meesha  

          Ta vymenna podrazka u Action jde prej hrozne rychle dohajzlu. Prej staci jeden pekny vyslap po kamenech a je to na novy podrazky…

          0 0
        • Lada1  

          tak jsem se po x zkousenich ruznych treter rozhodl pro Sidi Action. Nejlepe mi sedeli na noze. Uvazoval jsem taky o shimano m225, ale ikdyz sedela ze vsech Shiman nejlepe, tak oproti Sidi to je rozdil k horsimu. – Sidi je pouze sice plast (nema karbon jako Shimano), na to moje jezdeni staci.+ taky jsem se setkal s protichudnymi nazory – Karbon je super, protoze je lehky a bota super pevna X Jezdi se v tom neprijemne, protoze prenasi dost necitelne otresy do nohou.

          0 0
    • djano  

      Mam Tecno uz 10 rokov a este stale s nimi jazdim do prace a na mensie tury. Okrem toho este MTB Action, menej skusenosti, oproti Tecno je tam vela utahovacich koliesok a trocha horsie sa mi s nimi manipuluje. Ale na nohe sedia vyborne.

      0 0
      • chain  

        Mám energy (silnicní ekvivalent action) a to zapínání mi prijde fakt super. Muzes si ho nastavit presne a pohotove jak by suchac asi nesel.

        0 0
        • djano  

          To ano, ale v terene mi pripada praktickejsie manipulovat s jednym koleckom.

          0 0
    • Lada1  

      -- na www.velohanak.cz maji dobre slevy na lonske modely !

      0 0
      • chain  

        jeste k tem sidi: pokud jsou vyrobeny z loricy tak pri zkousení vezmi v potaz, ze se po cca pulhodine a zahrátí na teplotu nohy trochu roztáhnou…na sidi.usa doporucují zkouset kazdou velikost pul hodiny. Fakt to funguje, me pripadaly ty moje nejdriv malý ale kdyz ted v lete jedu tak jsou akorát, az trochu volný s tenkou ponozkou.

        0 0
        • sir_mike1  

          Mam ty Bullet2, zatim jen mesic,ale projet jsem je uz stacil-perfektne sedi a vytvaruji se podle nohy. Snad taky trochu vydrzi.

          0 0
        • Lada1  

          to mi radis teda brzo, kdyz jsem se v patek definitivne rozhodl pro velikost a model po vyzkouseni 3 paru a pres vikend objednal a zaplatil (prave ty jedny vyprodejove na velohanak.cz). Jestli mi budou nakonec velke, tak mi to refundujes ! :P

          0 0
    • Eila  

      ja mam zety na silnici, ale delaji se ty same i bikove, jsou celkem v pohode, rok drzi, jen jsou uzke, pred tim jsem mela vittorie a jeste jsem si poradne nezvykla, jsou tvrdsi ale zase dobre vetraji

      0 0
    • spita  

      mám SIDI eagle – 2. sezona, perfektně sedí na noze.Kvalita se zdá být dobrá, zatím na nich nějaké opotřebení vidět není. Teď jsem koupil i silniční SIDI.

      0 0
      • canonbabe  

        sice mám eagly teprv asi 2 měsíce, ale super, krásný bačkůrky :-)). těch prachů nelituju, zdraví a nohy mám jen jedny.

        0 0
    • kubajs mtb  

      já mám taky sidi a nemůžu si je vynachválit, sice sou to moje první tretry takže nemůžu moc srovnávat, ale myslim si, že sou fakt dobrý mám sidi rampa

      0 0
    • Spawncz  

      Ja mam SIDI action a jsem s nima spokojenej jezdim je ted druhou sezonu a zadne vyrazne vtlaceni zamku do podrazky nebo opotrebeni nepozoruji. Predtim jsem mel boty look a stval me tam suchej zip, protoze kdyz clovek probehnul nejakej brod (jezdim MTB) tak se ten suchas rozlepil.

      SIDI muzu jen doporucit.

      0 0
    • MI.KU  

      Ahoj trochu oživím.

      Jaký je rozdíl mezi Sidi Génius 5 a Sidi Level?

      http://www.kupkolo.cz/…fluo_z95633/

      http://www.kupkolo.cz/…2017_z98484/

      Případně zkoušel je někdo nebo ještě líp používá je někdo? Kombinovat bych je chtěl asi s pedály Ultegra.

      0 0
      • Breakpain  

        Novější model – IMHO skoro stejné, až na absenci těch panelů z textilie, které jsou na Geniusech. ⇒ méně poddajná bota, větší tvarová stálost.

        0 0
        • MI.KU  

          Aha já koukal na par obchodu a měl sem tedy pocit ze ty Level jsou ještě nižší rada – je hodně obchodu co má ty génius 5 dražší jak level.

          Ještě by mne zajímalo je u těch Road Sidi nějaký kvalitativní rozdíl v cenách cca 3500–5000? Nebo je to jen o jiném designu a vetracich otvorech?

          0 0
    • MI.KU  

      Tak na jihu sem nikde nepochodil – zítra jedu do Prahy – dá někdo typ kde mají ty Sidi k vyzkoušení? Díky.

      0 0
      • Breakpain  

        Bikeclinic – velké množství velikostí, mají převážní vyšší střední třídu a výš … ty nejlevnější nevím nevím …

        0 0
      • Kysky  

        Byl jsi v tom Cyklo extra?

        0 0
        • MI.KU  

          Jestli je to u toho výstaviště tak tam ne, byl sem v ČB ve 4 obchodech (tohle sem měl z ruky) a dnes jsem byl po Táboře, zítra jedu do Prahy tak snad už uspěju a budou mít čísla co potřebuju.

          0 0
      • 01carbon  

        Štěrba drží sidi skladem

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.