• Dobry den. Mam bezdusove galusky s jejich klasickym ventylkem s pojistkou. JENZE – nechapu jeji princip. Je upevnena na tenkem spalicku se zavitem. pokud se vysroubuje, zapadne obet do prostoru ventylku a opet se ucpe (dovnitr vzduch nejde). Mozna budu vypadat jako manas, ale neprisel jsem na to ani s nekolika dalsimi lidmi. Takze se ptam: Pumpicka je v poho, slaufek mam jiste taky spavny – jak se pumpuje galuska?:D Diky

    0 0
    • Gatier  

      Jako ze nejde? Pri fukani tohoto typu ventilku musis dodrzat tento postup: Vysroubovat hlavicku,zatlacit ju, nasadit pumpu a fukat. Obcas sa stane, ze ked nasunies pumpu privela tak to nafukat nejde. Pohraj sa s tym a musi ist. Co je to OBET? Ma tam byt makke e?

      0 0
    •  

      Nechapu, co myslis tim „zatlacit ji“. Jako hlavicku si predstavuju ten plastovej kryt na ventylek (cepicku). Tu odmotam, pak tam je ta zminena pojistka. Hrat jsem si s tim hral, uz se to pomalu nafukovalo, ale velka cast vzduchu unikala zpet:( A moje „obet“ melo byt „opět“. Omlouvam se za nedorozumeni..

      0 0
      •  

        hm ted mě tak napadlo, prosím nekamenovat, vozím galuskový ventilky, to bude asi t osamý co? takže postup je následující, odšroubuješ plastovou čepičku, a pak ten „špalík“ vyšroubuješ uplně nahoru co to půjde, když na něj teď zatlačíš bude unikat vzduch, tlakem se to ale zase zavře, nasaď šlaušek a pumpuj, po nafoukání to nezapomeň zase zatáhnout

        0 0
        • enjoy  

          nevysroubovavat uplne na doraz,uz jsem takhle pri sundavani pumpicky dva ty hajzliky mrnavy posrany(pardon,e­moce) urval.

          0 0
      • enjoy  

        kdyz nasadis pumpicku tak si musis ohlidat uhel pod kterym pumpujes.stane se ze kdyz mas pumpicku nakrivo tak klade odpor a nepumpuje,popripade nefouka dovnitr.to se mi stava jenom u maly pumpicky,u velky s manometrem s pojistnou packou ne.

        0 0
        •  

          to sou problémy, já mám pořád starou dobrou železnou s koženým pístem s hadičkou a sem vysmátej, akorát je větší no a těžší, ale slouží dobře

          0 0
          • enjoy  

            no ja taky problemy nemam,park tool funguje taky dobre:-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.