• Vezirek

    Ahoj, nemate nekdo zkusenosti s Apache-Kolla (ci vseobecne s touto znackou)? Mam moznost ji ziskat za asi 17 000,Kc. Parametry viz nize. Jezdim tak 80% silnice ruzne kvality, takze uzsi rafky vitam, vaha je taky sympaticka. Vybrali by jste za podobnou cenu radeji neco jineho?

    Frame: Alloy 6061T6 Double Butted Fork: Suntour T-920 Head set: Ritchey Scuzzy Logic Comp Crankset: Shimano AFCTS91C BB set: Shimano TS 50 RazenI: Shimano Deore Rear derailleur: Shimano Deore LX Front derailleur: Shimano Deore Cassette: Shimano HG 50/9 11–32 Chain: Shimano HG-53 Brakes: Shimano BRM 430 Front hub: Shimano AHBMC 12 Rear hub: Shimano AFHMC 18 Rims: Mach M-210 B.O.S. 32 H. Tyres: Ritchey Cross Speedmax Comp Pedals: Xerama SP-910 Handlebar: Ritchey Rizer Comp Stem: Ritchey Pro-Adj. Grips: Ritchey TGV Comp Seat post: Ritchey Comp Saddle: Selle Italia Karisma

    Diky Sarka

    0 0
    • fousac  

      jo, to vypada pouzitelne… normalni cena takovejhlech kol je do 15k, ale zase mivaj horsi „bizuterii“…

      0 0
      • Vezirek  

        Srovnatelny cross kola s odpruzenou vidlici kolem 15 – jaky treba(vazim 58,vyska 168)? Je mi fuk znacka,lak,… spis tihnu k prakticnosti (lehke,vydrz komponent).

        Dik

        0 0
        • gomolka  

          zdar jedná se o tohle kolo ? Apache KOLLA

          Rám: Alloy 6061T6 Double Butted Vidlice: Suntour T-920 Řízení: Ritchey Scuzzy Logic Comp Převodník: Shimano AFCTS91C Střed. Osa: Shimano TS 50 RazenI: Shimano Deore Měnič: Shimano Deore LX Přesmyk: Shimano Deore Kazeta: Shimano HG 50/9 11–32 Řetěz: Shimano HG-53 Brzdy: Shimano BRM 430 Přední náboj: Shimano AHBMC 12 Zadní náboj: Shimano AFHMC 18 Ráfky: Mach M-210 B.O.S. 32 H. Pneu: Ritchey Cross Speedmax Comp Pedály: Xerama SP-910 Řidítka: Ritchey Rizer Comp Představec: Ritchey Pro-Adj. Rohy: x Madla: Ritchey TGV Comp Sedlovka: Ritchey Comp Sedlo: Selle Italia Karisma

          Cena / price: 18 999,– Velikost / size: 16.5", 19", 21.5"

          tak to se mi jeví jako dobrej kup … celkem :o) Apache mám taky, ale MTB, a jsem spokojenej, i když jsem zatím ho pořádně nezajel. Co já vím, tak ty kola se dělaj v Česku, včetně rámů … a to je mi sympatický. Ale volba je na tobě :o)

          0 0
          • Vezirek  

            Jo,jo,presne to. Akorat ho budu mit levnejc. Stopro to bude chtit vymenit sedlo,instiktivne tusim, ze na tom by dobrovolne asi nikdo nejezdil,ale jinak by mohlo byt kolo v poho. Jen me tak prepadaj zachvaty nejistoty,jestli treba author reflex ci neco jineho by nebylo lepsi. S kolama je to jako s botama, jestli padnou zjisti clovek az po delsim noseni a ne po par kruckach v obchode.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.