• LukasX

    Vim, ze tady je hodne prispevku o brylich, nebojte uz nepotrebuju pomoct pri vyberu;o) Nakonec sem si koupil axony s vymenejma sklama (plastama) a potreboval bych vedet, jak je vymenit;o) Bohuzel k nim nemam zadnej navod a nechci pouzivat moc velikou silu predtim, nez se ujistim, ze je nutna. Dejte prosim vedet, vy co je mate. Diky za pomoc

    0 0
    • radio  

      Axony mam tady (baracuda) a k výměně skel je potřeba pořádně zabrat, jinak to nejde :-( Nejsou špatné, ale ramínka se pohybuou dost ztěžka, takže jsem je vymontoval, trochu zbrousil, zvětšil vůli a je to v pohodě. Známá si koupila naprosto stejný model bez loga a už se jí je podařilo zlomit zrovna v tom nejtenčím místě, takže bacha na to :-)

      0 0
    • saly  

      Tak tak, ja mel Axon Elán a menil jsem měnil až jsem taky zlomil. A myslím, že to nebylo ani moc velkou silou. Takže s tou výměnou skel to bebude asi zas tak růžový. Od té doby mám ty samé, skla už neměním a jsem spkojenej…

      0 0
    • Lance  

      chyba,BBB sis mel koupit:)

      0 0
    • rock  

      Nenapsal jsi, jaký máš typ. U mých Spectacle uvolníš zorník nejdřív u nosu (mírným prohnutím obroučky). Jinak nemám pocit, že by použitá síla byla nějak brutální …

      0 0
    • JFB  

      mam Axon Eagle a ty skla se tam tak kapku viklaj, takze se pozna hned jak s nima ven:-)

      0 0
    • LukasX  

      Diky vsem za odpovedi .. ten muj dotaz byl pred rokem a neco ;o))) Od te doby sem se uz naucil je vyndavat. Teda uprimne receno .. ono se to naucilo samo, Ted uz jdou jako po masle, mozna az moc dobre! A sklicka sou podrapany jako svina ;o( Dival jsem se a jedna obroucka je nalomena. Uz delsi dobu pripravuju pritelkyni na to, ze si potrebuju koupit novy bryle (prave BBB nebo R2), ale nejak to nechce zkousnout. Na strazovskym maratonu sem je nechal lezet na stole .. ale kolegove bikeri jsou cestni lide a prinesli mi je zpatky .. SAKRA! :o))) Takze bryle Axon nedoporucuju

      0 0
      • Lance  

        pekne, toho sem si fakt nevsim,ze je to pres rok stare. Ale vidis,ze na tebe nikdo nezapomnel

        0 0
    • radio  

      Tak, ze š?astného majitele Baracud je neš?astný majitel :-( Lup a jsou z nich dvě. Takže doporučení: Baracudy raději nebrat, ledaže si chcete za chvíli kupovat nové…

      0 0
      • Pijer  

        Úplně to samé, jenom s jiným modelem( VIPER nebo EAGLE už nevím co to bylo) se mi přes laskavé zacházení stalo také.

        0 0
      • fil  

        Baracudy mam taky – zatim 18mesicu, ale stale se pri jakekoliv vymene desim toho zvuku, ktery me asi jednou ceka … presto zatim spokojenost (za ty prachy :O))

        0 0
    • mosquito  

      kamos mel AXONky, ja mel KEEN, obema nam uz ruply :-/ chce to asi napred krapet osoupat pilnickem jinak se to namahanim jednoho dne zlomi … bohuzel

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.