• Pido

    Já vim vim že už se to tady řešilo ale přesto prosím o vaše názory.Jaký pláš? aby to na asfaltě frčelo-Ritchey 1,0;Continental 1,3;Hutchinson 1,2 nebo Geax 1,25.

    0 0
    • kandik psi zub  

      dalsi moznost je, ale asi tezko sehnatelna Michelin wildgripper jet s 1,6

      nebo conti 1,0 pokud ses masochista

      0 0
    • jecnak  

      Za 160Kc nejaka Kenda. Najeto pres 10 tisic a furt OK. Jako trenikovy plast na zimaka a cykloturistiku je to OK.

      0 0
      • pegal  

        V zime na slickach?!?!?

        0 0
        • jecnak  

          A v cem je problem? Pocvicis techniku, jezdil jsem na tom i na snehu a dalo se.

          0 0
      • skibob  

        Mám ty Kendy na blbnutí v létě na horkém asfaltu. U nás je špica sjezd serpentinami do údolí a tyto pláště mají střechovitý profil jako na silniční motorce. Takové úhly naklopení znám jenom z velké motorky nebo ze skibobu na carvingách. Ale na trávě a kdekoliv na štěrku a šotolině je to tragedie.

        0 0
    • Volf  

      Silničku z toho stejně neuděláš. Mazuj Maxxis Wormdrive 1,9 v drátový verzi kolem 380,– Kč a můžeš i ze silnice a po silnici pojedeš jak dráha.

      0 0
      • tomaschek  

        Moje řeč, když to pořádně nahustíš, jedeš i na maxissech wormdrive po proužku zhruba 1 cm. Pokud musíš do terénu, upustíš trochu vzduchu. A pokud ti jde o váhu, kup wormdrive flyweighty 430 gr.

        0 0
      • McBlacky  

        a na šotolině v zatáčce, kromě toho že pojedeš dopředu pojedeš i dost výrazně do boku, je to dost o nervy :)

        0 0
    • juli  

      Ja mam Mysaky Transworld City 26×1,25. Myslim ale, ze uz jsou v nabidce jen 26×1,5. Co se tyka smesi, tak skvele drzi i na vlhku. Nebo je jeste novinka Mich XCR Road (XR) 26×1,4, v kevlaru i v dratu. Ty jsem ovsem nejezdil.

      0 0
    • vt  

      Rubena Cobra 1.9 – dobre zkusenosti.

      0 0
    • JIRA  

      Ritchey 1,4. Na asfalt super........ale na tráve nezabrzdís. :)

      0 0
    • biker007  

      maxxis 1.0, typ tam napsanej neni. ale jedou supr:) jen bacha, me privedli az ke koupi silnicky a na bika se ted musim skoro nutit:))

      0 0
    • vladaza  

      Zkoušel jsem leccos, včetně extrémních Ritchey 1 palcových.Nakonec mi vždycky vadilo to přehazování kol – jeden pár na silnici, druhý do terénu. Takže musela zvítězit univerzalita, aby to frčelo po cestě a v suchým terénu se člověk neztratil.Výborný pláště jsou Schwalbe Huricane GX ve skládací verzi, co se týká valivého odporu je to bomba. Momentálně mám na kole galusky TUFO- bezdušovky, které se montují na běžný ráfek a jsem přesvědčený, že nic lepšího není – nevýhodou je samozřejmě cena a problematická opravitenost větších defektů, ty menší zvládne tmel. Tufo kraluje hlavně na silnici, ale tato verze pro MTb rozhodně stojí za vyzkoušení.

      0 0
      • Pavlos  

        Cely zhavy nekde lepit galusku

        0 0
        • vladaza  

          Galuska TUFO se, chlape, nelepí – je to tkzv. clincher. Zdar.

          0 0
          • jecnak  

            Jak ktera, stale jeste delaji klasicke galucky, ktere se lepi. To ze delaji plastovky je vec druha.

            0 0
    • Meesha  

      Ja mam na valce nejakej slick od Authora – je to 1,5" a stal tusim kolem 250 – potreboval sem to rychle a levnejsi slick sem v Praze fakt nesehnal!

      http://www.author.cz/download.php?…

      0 0
      • Gatier  

        Ja osobne by som volil min. 1,5. Po tom co som v kazdej zakrute chytal klukou o zem.

        0 0
        • Meesha  

          To je takovej rozdil jestli je ten slick 1,0 nebo 1,5? :-0 Rekl bych, ze na biku to takovej rozdil nebude?! Na tech arturech sem na silnici este nejel.

          0 0
          • Gatier  

            No mal som 1,0. Mozno zalezi aj na geometrii biku. Vlastne urcite. Pretoze na Arthurovi som mal 1,5 tiogy a nebol problem. Inak super plaste. Myslim ze sa volali Blackhound… Boli zo vzorkom a dalo sa na nich jazdit skoro vsetko. Od asfaltu az po blato.

            0 0
    • Vilém  

      Nedavno jsem nazul WTB Slickasaurus 1,5 a za cenu ± 350,– jsem maximalne spokojenej.O vi­kendu jsem na nich z nouze absolvoval vyjizdku asi 60 km smisenym terenem a kupodivu se to taky dalo:)

      0 0
    • jecnak  

      Nejezdil jste nekdo Marathon Slick od Schwalbe? POtrebuju neco trosku sirsiho (kvuli vaze bika s brasnama) na silnici na turistiku s brasnama.

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.