• Crazykluk

    Poslouchate? Jake jsou vase zkusenosti? Rusi to? Diky za kazdou radu.

    0 0
    • goofy  

      Uz to tu nekolikrat bylo… Ja nekdy jo, nekdy ne, ale vetshinou ne. Nerushi mne to…

      0 0
      • funtomas  

        no kole to moc šustí,lepší je to na in-linech.

        0 0
        • SID  

          jasne ze posloucham bez mp3 prehravace nebo radia bych nevyjel!!!!!

          0 0
          • Vymi  

            chci jen rict ze je mi jedno jestli poslouchate music pri jizde na Biku ale jak vas jednou potkam v kopci nebo pri sjezdu tak se me neprejte!!!!!!! :-((((( rvat na vas nebudu stejne me neuslysite ale klacky hazet budu!!!!! Nic ve zlem – taky jsem jezdil s music nez jsem se malem nechal prejet autem nebo sejmout konem!!!! Je to opravdu riziko kdyz jedes a slysis velmi slabe…

            0 0
            • vinca  

              no ja nevim, ale mam na prehravaci tlacitko, kterym se da nastavit hlasitost tak , abys slysel vsecko kolem, treba i auto a kone, zkus to nekdy pouzit, $§!:-)

              0 0
              • Martyss  

                Hm je zajímavé, že já bez hudby neslyším nic, protože vše přehluší šustění vzduchu.....nep­ředpokládam, že by sluchátka v uších nějaky v tomhle směru pomáhala…:-)

                0 0
              • Vymi  

                rika se tomu VOLUME ze chytraku????? :-)))) jo kolikrat taky slysim prd kdyz to valim z kopce apod…

                0 0
        • Flake_von_Pilsen  

          Jednoduše poslouchat na kole hudbu je super, hlavně když máš dobrý sluchadla, doporučuju náký Kossáky nejlépe Sporta pro KSC35, nebo Ports pro, dobře drží a dobře odstráňujou hluk okolí ani to vnich moc mešumí, teda pokud nejedeš moc rychle:o) P.S. pozor na auta sou o dost hůř slyšet!!!!!!!!

          0 0
      • skibob  

        ty, goofy, proc zmekcujes jenom pismeno „s“ pomoci „h“? proc jsi nenapsal treba UZH TO TU BYLO…? nic ve zlem, ale jak rikeme my sexualni veterani" … kdyzh oshukat, tak vshechny. nebo: … i tem shkaredym se musi obchas dat, ony se vic snazhi. maj sa!!

        0 0
    • gobike  

      Já poslouchám rádio přez handsfree na mobilu a je to parádní, navíc když někdo volá, tak nemusím štrachat mobil!

      0 0
      • SID  

        ja posloucham hudbu i na silnicce

        0 0
      • Crazykluk  

        Jo,to handsfree na mobilu mam a neni to spatny napad. Mobil je lehky a vejde se v pohode do kapsy na dresu.

        0 0
    • wroum  

      ne. vadi mi ze nic neslysim. kdyz slysim, tak to mam malo nahlas a vadi mi to. navic nejsem schopen poslouchat hudbu v nizsi kvalite nez na mych Porta PRO (nejdou pod helmu), sluchatka do usi nenavidim.

      0 0
      • Tomus  

        Drive jsem poslouchal, ted uz radeji ne, na silni je to silne o hubu, protoze poradne nevnimas co s e kolem tebe deje.

        0 0
      • Flake_von_Pilsen  

        Když ti nejdou Porta Pro pod helmu kup si Ksc 35, já je mam a vejít bvz se měli, páč jsou jen ya uši, a kvalita hraní je ycela stejná s Porta Pro neb jsou stejný jen narozdíl od těch tvejch jsou jen za uši jinak měniče a oyvučnice je ycela stejná, je to jen levnější varianta a mín nápadná varianta cena asi 1800,– ;o)

        0 0
    • JMT  

      posloucham kdyz jedu sam a v terenu, ale potisejc nez kdyz du pesky, chce to dobry sluchatka (doporucuju koss KSC/55 -fakt super)

      0 0
      • jaski  

        kolik ty sluchatka stojej?

        0 0
        • Flake_von_Pilsen  

          Porta pro tak 2500,– KSC 35 tak 1800,– Sporta pro tak 1500,– Je jen malej roydíl v poslechu, jen pro expertz co maj skvělej sluch na kole to určitě nepoynáš leda doma v yavřenej místnosti:o)Do­poručuju ti KSC, jsou bey hlavovýho mostu kerej bz moh vadit helmě:o)Nebo Sporta pro tam se dá most ohnout na zátylek;o)

          0 0
          • ares  

            Porta Pro malinko kreslí ve výškách. Komu to ale nevadí, získá za slušnou cenu velmi dynamická sluchátka s excelentnímy basy. Na kole je ona maličkost bezpředmětná. Vřele doporučuji! Jak je dostat pod blembák nevím, protože jsem si koupil Sennheiser HD 330 a ty se pod blembák nevejdou určitě :-( Jinak pokud si pořídíte sluchátka s otevřeným systémem, je při vhodně nastavené hlasitosti dopravní ruch dobře slyšet. Půl na půl.

            0 0
      • JMT  

        kupoval sem je cca za 1100

        0 0
    • merunka  

      Hudba na kole je super, ale jenom kdyz jedu sama a v terenu, poradne me to nabudi a jede mi to lip:-) ale je to dost o hubu.takhle jsem jednou jela se sluchatkama z letny dolu do stromovky a nebrala to po ceste ale proste kolmo dolu (pro ty kdo to tam zna) a nejak jsem neslysela vlak.Mijej se tam koleje zrovna v tom nejprudsim miste a kdyz je mokro ne vzdy se tam dobre zastavuje.no zastavila jsem asi pul metru od vlaku a jen s vytreastenejma vocima koukala na vypravciho, kterej do pul tela vyklonenej z okynka lokomotivy maval rukama a rval na me. teda myslim ze rval,neslysela jsem ho, halvne ze mi hrala moje oblibena hudba.pak mi to chvili trvalo, nez jsem si ty sluchatka znova nandala.dost me to poucilo.takze kdyz nahodou vjedu na silnici,ztlumim to nebo rovnou vypnu

      0 0
      • Dlhý pes  

        Tomu pánovi co se vykláněl z lokomotivy se říká strojvedoucí :-)Jinak podle mě všichni co jezdí na kole se sluchátkama si koledují o malér a nejen na silnici.

        0 0
        • merunka  

          jo dik, nemohla jsem si vzpomenout jak se tomu panovi rika:-))

          0 0
    • biker 13  

      Poslouchám, teda poslouchal. Jezdim celoročně a drátky ke sluchadlům nevydržely tu zimu, normálně se zlomily …

      0 0
    • dalimil  

      na kole hudbu neposlouchám,přijde mi to jako nesmysl a zadělávání si na malér.

      0 0
    • black.horse  

      Hudbu poslouchám skoro vždy a všude… když jedu sám na XC, tak nikdy bez walkmena nebo mp3… akorát když jedu s někým, tak mi to připadá dost nevychované, tak nechávám hudbu doma… a na freeridek a dirtování to vozím taky… kolikrát i když jedu s více lidmi…

      jinak na XC poslouchám pomalejší hudbu s příjemnou rytmikou… Deep Purple, Aerosmith, nějaký skákající negry, Rainbow, Arakain atd…

      na freeride a dirt něco živějšího např. Fear Factory, Pantera, Sepultura, Six Feet Under…

      prostě dle chuti:-)

      0 0
      •  

        Když to tady čtu jak jezdíte se sluchátkama, tak mi leze mráz po zádech, neb asi před 14 dny mýmu šéfovi přejel v Žitavě vlak syna, který měl taky na hlavě sluchátka (bylo mu 22 let).Čest jeho památce.Ahoj

        0 0
      • Martyss  

        Imho.....já zastávám jediný názor…pokud třeba hraju na pc, tak a? má ta hra klidně hudbu pro vytvoření lepší atmosféry....­.bohužel mezi hrou a jízdou na kole je propastný rozdíl......pokud něco poděláš, tak ve hře můžeš dát load.....na kole ne:-)

        0 0
    • milosh24  

      Taky nesouhlasim s poustenim hudby na kole, clovek pak moc nevnima okoli, o autech nebo ostatnich cyklistech ani nemluve…

      0 0
    •  

      No kdyz jedu sam tak jedine se sluchatkama, mam do usi tak ze jezdim jenom s jednim, s obouma je to o hubu,mam to spis jako kulisu, na udavani tempa, ne abych to mel tak abych neslysel nic jinyho, jinak cim tvrdsi a drsnejsi muzika tim lepsi, neco jako Slipknot ci Fear Factory a jim podobne, nebo treba Landu ;)

      0 0
      • Dumbo  

        Landu mám rád, aj Orlíky si občas vypočujem aj napriek tomu že sa nehlásim k pravicovým extrémistom… :) Proste mám rád starý český BigBýt…

        0 0
        • Meesha  

          Bikerskej staaaat! Nas bikerskej staaaaaat! :-))

          0 0
          •  

            biker tady, biker tam, vsude kam se podivaaam ;)

            0 0
        •  

          presne tak, orlik to je vyborna muzika, mam na to stejny nazor jako ty, skoda toho s cim si to kazdy spojuje

          0 0
          • Burys  

            Se sluchátkama je to vážně o hubu, ale je pravda, že s Metallicou, nebo Manowarem to jede rychleji ! :-))) Jinak souhlas, je to nebezpečné a vřele to nadoporučují 4 z 5 patologů !

            0 0
          • dalimil  

            těžko si to nespojovat s náckama když to byla naci kapela plná zmrdů,že :-)

            0 0
            •  

              No to je neco co uz jim nikdo neodpare, ale musis uznat ze uz to tak neni

              0 0
    • vozejk  

      jezdim s malickym mp3 prehravacem.vozim ale jenom jedno sluchatko,abych slysel auta(sem silnicar).jinak je to docela prijemny spestreni treninku.driv sem si zpival,ale todle je lepsi(hlavne pro ty lidi co me slyseli zpivat…)

      0 0
    • kenshin  

      Když jedu sám tak pokud to jde beru sebou MP3 přehrávač a špunty do uší, mnohem víc si to užiju. To že pak míň slyšim je věc druhá a uznávám že to asi neni moc bezpečný.

      0 0
    • Pekáček  

      Na kole poslouchám jen kolo a okolí, ptáčky zpívat, větve a trávu šustit. O tom bikování v přírodě je. Muziku si poslechnu v klidu doma, na kole tedy nikdy ne. Už jen proto že je to nebezpečný páč neslyšíš auta a taky proto že Bach by při jízdě vyzněl poněkud podivně ;o)

      0 0
    • Enttee  

      No všechno hezký, ale co třeba normální repro? Kámoš vozí minirepráky upevněný na řidítkách, je to fakt nářez. Ovšem musíte se smířit s divný ma pohledama okolo jedoucích bajkerů… A slyšíte vše…nic se vám nemůže stát. :)

      0 0
      •  

        neco takovyho vozil jeden kamos, stary autoradio na riditkach, dva stary repraky z auta na riditkach, diskman nebo walkman v batohu,baterie v brasne, mel to na favoritu a vypadalo to fakt hrozne

        0 0
    • x-mass  

      Zasadne ne. ma to vic zaporu nez kladu. neslysim okolni jezdce. a taky se podle sluchu v tech nejkrajnesich situasich ujistuji, jestli nahodou nekdo nejede (v neperehlednem useku). Mozna jeste jedna vec, nedokazu se pri hudbe tak dobre zkoncentrovat na jizdu. I kdyz v praci u ni delam takrka 8 hodin denne.

      0 0
    • SkejT  

      vykopnu staré téma…o tom, že jezdit s peckama v uších je nebezpečné se bavit nechci, to je pravda.

      Většinou sám jezdím s peckama (hlasitost stažená tak aby šla slyšet auta) přes mobil. Chci se zeptat zda nemá někdo zkušenost v dnešnímu době jezdit s nějakým mini speakrem třeba v dresu či na kole???..(hlasitost opět stažená tak aby šla slyšet auta a nebyla to pojízdná diskotéka)...­..........nap­ř. JBL CLIP2

      0 0
      • Smazaný účet  

        myslím že takový cyklista je debil, toť vše.

        0 0
        • SkejT  

          to máš pravdu, nicméně jsem se ptal na zkušenosti

          0 0
          • Smazaný účet  

            Tak jako vzhledem ke kvalitě a hluku stejně bude jedno jestli to bude z repráku mobilu či externího repráku.

            0 0
      • Bubaaak  

        Nebyla by lepší nějaká sestava jako třeba B&W Nautilus, k tomu na bi-amp dvě DPAčka, + alespoň oDac?

        JBL Clip 2 takovou sračku na kolo…

        0 0
      • Martin  

        bude to prd slyšet, vyzkoušeno. to bys musel mít setsakra hlasitý repráček

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.