• rodriguez

    aneb jak dlouho jste v práci? a kdy mužete tudíž vyjet na švih ?

    0 0
    • Daf  

      Mylim ze jsem na tom docela dobre delam do 15:00 takze v 16:00 muzu uz vyrazit na svih. V lete tak muzu dat po praci na silnici i 130km.

      0 0
    • Tomcat  

      začátek 6:00 až 9:00 Konec 14:30 až 17:00 + 35minut až 1,5 hodiny cesta domů

      Takže přes zimu nic moc. A do práce na kole? To by nešlo, jednak :

      1. Není kde ho bezpečně uschovat.
      2. Nemám silničku(a nechci)
      3. Dotyčná silnice má docela moc smr?áků (331)
      0 0
    • Vóca  

      tak od 7:15 do 15:30. Jak kdy mám klouzavou pracovní dobu. Teď od dubna jezdím do práce na kole.

      0 0
    • Mox  

      Na svih nejezdim. Ale jsem zamestnanej na pul uvazku, takze po 12 trada na kolo.

      0 0
    • MARIN  

      prichod:6–7:30 odchod: 13-… pruzna prac.doba = mesicne musi prac.hod. souhlasit :)

      0 0
    • rich  

      8–17h00 :-( na kole do prace nemozem – mam to 15min pesi a v kravate :-( ale 17h30 som uz na kole a od dubna do srpna to da aj na dve hodiny.

      0 0
    • Gart  

      8–5, prichod domu nejdriv 5.40

      0 0
    • MartinXC  

      Různě – někdy se nedostanu ani o víkendu, někdy mám zase volněji v týdnu dopoledne. Teď zkouším, jestli to půjde v týdnu od 17:00 na biku. (Asi ne pokaždé :-(

      0 0
    • Paja  

      Pruzna pracovni doba, vetsinou jsem v praci cca do 15:30, ale kdyz to jde a potrebuju, tak muzu vyrazit od 14:00, do prace jezdim vetsinou na kole, takze se nezdrzuju prepravou domu pro kolo. Proste temer ideal:)

      0 0
    •  

      začátek 8 – 9, odcházím tak mezi šestou sedmou, na večerní švihy po práci tak můžu vyrazit tak možná od května do července…

      0 0
    • Lucka  

      Jako studentka jsem si myslela jak jsem v pohode s trenovanim(letos, minuly roky byly mnohem horsi), ale kdyz koukam na nejaky vase pracovni doby, tak skoro nemam slov…

      0 0
      • MartinXC  

        Nevěš hlavu, to horší teprve přijde :-) Teda pokud si nenajdeš job např. testování biků, profi závodník, člen Horské služby, atd.

        0 0
        • Lucka  

          Ja ji nevesim, ja jsem ted naprosto v poho a jak to jen jde uzivam studentskejch let:)

          0 0
          • rich  

            no vidis a s tymito moznostami chceme „vyhravat“ :-) ja uz som tento rok zrusil posilku a venujem sa len biku, aj tak to nebude na viac ako 4k km.lenze nielen bikom som zivy…to travenie volneho casu je vsak tazky timing :-)

            0 0
        • PietroUL  

          Se divim, že se ještě žádnej student neohradil proti idealizaci studentskýho života :) Půlku dne strávim ve škole a v tý druhý půlce bych měl dělat domácí úkoly, trénovat a vydělávat. Jezdim teď docela pravidelně, ale za chvíli už nebude za co. A úkoly mám zatim 4 z asi 20. Už se těšim, až budu pracující. Nikdo mi nemůže tvrdit, že bude hůř :)

          0 0
          • MARIN  

            Jen aby ses nedivil

            0 0
            • PietroUL  

              Teď jsem se podíval na tvojí pracovní dobu. Úplná Havaj ;)

              0 0
              • blue  

                vzhledem k tomu, ze misto tri tecek za pomlckou po trinactce si muzes doplnit libovolny cislo podle aktualniho mnozstvi prace, tak bych to zas tak jednoznacne idelani nevidel :-)

                taky sem jeden cas dost casto misto v pet odchazel z prace v deset

                0 0
                • Char  

                  Jako student ma sice času dost ale je mi pekne na … když z penězma vyndu akorát na žrádlo takže abych si moh koupit po 10 letech bajk tak musím cely prázdniny makat na vše ostatní si vydělat prací při škole…takže čas je jenom o víkendu :-(( tolik k výhodám studentskýho života

                  0 0
              •  

                ale bude hůř, neboj… a co se týče idealizace studentskýho života, tak pět let zpátky jsem si ho užíval a ještě teď si ho tiše závidím a nostalgicky vzpomínám:-)

                0 0
              • MARIN  

                vsak ja si taky nestezuju jen jsem ti chtel dat najevo ze bys na tom po skole taky mohl byt daleko hur nez ted

                0 0
          • Žanek  

            Naprostej souhlas. Letos mám najeto asi 300 km (stydím se :o((( )kvůli škole. Ve všední den se dostanu domů tak kolem pátý, hodinu jím a pak se musím učit. A o víkendech se nečekaně učím, musím pomoct s něčím doma, aby naši nenadávali a jsem rád, kdyř se na kolo dostanu v neděli odpoledne na dvě hodiny… Ale taky záleží na tom, co studuješ. Bývalej spolužák je na „Univerzitě“ Tomáše Bati ve Zlíně a neví, co s volnám časem. I o víkendech a ve zkouškovým…

            0 0
            • Lucka  

              Tak to te lituju. Nerikam, ze mam havaj, ale at mam prace do skoly sebe vic, tak na vikend si udelam vzdy volno. Ale souhlasim s tim, ze neni kazda vejska stejna a ne na kazdy je stejne uceni. Ja jsem treba ve skole kazdy den.

              0 0
              • Honzis  

                Já jsem na Voce a taky se nepředřu, ale jsem tam každý den – domů se dostanu tak v průměru okolo 15,30h, to jde. Občas jedu na kole do koly – 36km/cesta. Jenže nějaký chytrák mi posledně vypustil kolo, takže asi nejsem žádán :-) Víkendy – celkem v poho. Mám teď přes 2000km (silnice)

                0 0
                • metronom  

                  To ja su na VUT, prumerne to mam do 17hod, patek na cestu dom a na kole muzu vyjet teprv od patku do nedele, protoze nemam kam dat kolo (v Brne). Taky vam zavidim vase pracovni doby, protoze v posledni dobe se poradne nedostanu ani do hospody!!!

                  0 0
            • PT  

              Tak si počkej na čtvr?ák a dál.Méně učení,ale zase každý den 730–1200 v nemocnici.Zase je čas vyjet,kdykoli se ti chce.

              0 0
    • mastihuba  

      8–16:30 vzdálenost 27km duben-září na kole.

      0 0
      • dalimil  

        8.30 – 18.30 + od sobotu , takže na ee.Alespoň můžu na kole jezdit práce – 25km

        0 0
      • Vymi  

        bud od 7–15:05 a pak posilovna a kolo… a nebo 8–16:30 posilovna kolo do prace to mam 5 minut… :-)

        0 0
      • rasto  

        0730–1800, do prace na kole, 30 km, prevlikam se do kravaty, unor-prosinec (mimo ledu, snehu, parby a deste) :-/

        0 0
    • Blondak24  

      7:30–15:30, v patek 7:30 – 14:30, domu to mam 15 minut autem, takze jsem vyspatej :-)

      0 0
    • RUMcajs  

      Od nevidim do nevidim.

      0 0
      • PietroUL  

        Jen jsi zapomněl poznamenat, že si v práci vyrábíš centrklíče, lepíš duše a jen sem tam přiložíš ruku k dílu :)

        0 0
        • RUMcajs  

          Když je pro zaměstnavatele samozřejmá nízká mzda, tak pro mě i nízké nasazení. A navíc furt říkal, a? dělám něco užitečnýho – taxem si vyrobil 2×centrklíč a slepil pár duší.

          0 0
    • Luka  

      8–17. Ve vshem na letni cas nadavam, ale na bejceni je to super! Ale at zijou patky (prace do 15:00) a vikendy :)

      0 0
    • rejow  

      poslední dva týdny 00.00 – 3.30 v létě to ale bude 7.00 – 18.00 (občas i víc)

      0 0
    • McBlacky  

      tak já pracuju v noci, ale jen tak 6–7 nočních do měsíce, v práci se vyspím. Do školy chodím v pondělí ráno a v úterý od 10,30 do 18,00. Jinak pořád volno. Do školy už na kole nejezdím, právě mi ho tam nedávno ukradli. Je to něco za něco, můžu sice jezdit skoro denně, ale zase nejsou peníze. Pořád je to lepší, podle mě, než mít sice kolo za 30 000kč+, ale jezdit jednou týdně. Ovšem letos mi to končí :-)

      0 0
      • mastihuba  

        proto je dobrý na něm jezdit do hokny, pak mám lepčí pocit, že ho nemám zbytečně.

        0 0
    • aku  

      7–8;-;16–18. NEni nad to pekne se poranu rozslapat do Ostravy, sednout ke compu, vecer protahnout a linym tempem a velkym obloukem se vratit domu. Dan

      0 0
    • fousac  

      to si docela zivam.. :)) prace 7–15 a protoze to mam 640metru, tak jezdim na kole… :)) muzu z kolbenu rovnou na vyjizdku… a taky to u nas na dilne vypada docela casto jako bikeservis… :)))

      0 0
    • hmm  

      7–7:30 až 17–19h. Na bika 1× o víkendu někdy i do práce – 17km.

      0 0
    • thulio  

      od 7.00–15.30 do prace chodim na biku a z prace rovno nekam do lesa sa dokoncit :))

      0 0
    • maco  

      oficialne 7,00–15,00. realne 6,15-? 12–14 h. denne + 24 hodin na telefone 7 dni v tyzdni. Ked idem do prace, neviem kedy pojdem domov. Ako student som jazdil 300–400km tyzdenne. Teraz som rad ked natocim aspon 100 tyzdenne.

      0 0
      • McBlacky  

        Tohohle se bojím, až začnu chodit od září do práce, tak to asi moc bikingu v týdnu nebude. Zlatý studium!

        0 0
        • defenger  

          Jsem asi jediný: začínám v 06h do 14h…pak se můžu projet. Nebo odpolední: 14 – 22:00h

          0 0
          • kungpao  

            Keď som bol ešte študentom, tak som najazdil 7–8 tis. ročne, teraz som rád, keď spravím 4–5 tis. ročne, a zrejme sa to bude ešte zhoršova?, to viete, ženská furt otravuje a ja nemožem najížďa?. Ale minulý týždeň sa mi celkom darilo, najazdil som 260 km pomalou intenzitou, terazky budujem základ. Už sa teším že o také 3 týždne začnem jazdi? kopce a len potom ma to začne poriadne bavi?! Inak pracovnú dobu mám 7.00–15.30, ale bežne prichádzam domov až okolo 17.00, a som krava?ák, takže nemožem chodi? do roboty na biku.

            0 0
    • Jenda  

      PGS student takze tu trcim od 9 do 17 a domu mi to trva busem pres hodinu:-( aspon ze kdyz je slusne a svetlo tak muzu jezdit do ustavu na kole (jedna cesta 37)

      0 0
    • Bobor  

      Od 6 – 14, 14 – 22, 22 – 6, nepravidelně. Do práce 13 km, březen – říjen(listopad) největší problém mám na ráno. Vstávat v pět a přemlouvat se do tmy a zimy:-(

      0 0
    • jarin  

      Od 08:00 do 16:30. Domu se ale dostanu nejdriv v pul sedmy, takze nic moc. Aspon ze existuji ty vikendy.

      0 0
    • slou  

      06:00–15:00 Do práce 12–15 min na kole a nebo 45min po svejch, ale to spise z prace.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.