Může se to stát i vám! Pokus o krádež kola.

160 nepřečtených
  • Pekáček

    Chtěl bych se s vámi podělit o „zážitek“ mého kamaráda Zdeňka. Na závodech v Plzni, když bylo po všem, chystal se dát kolo do auta. Bylo to někde stranou v uličce u „Lopatárny“. Vyndal přední kolo a jak se nad kolem shýbal, přistoupil k němu zezadu chlap a začal mu stříkat slzák do obličeje. Pustil kolo a chytl se za obličej, tím co mu momentálně zbylo ze zraku viděl jak se ten týpek sápe po jeho kole. Došlo mu že mu ho chce ukrást, chytil ho a nepustil (Zdenda je kus chlapa) a ten prevít zase použil slzák. Jel kolem nějakej bajker a viděl to, lotr na něj volal a? zavolá policii že to je kolo jeho kámoše který Zdéna ukradl (!!!) V zápětí klidně odkráčel. Nebyl to zrovna socan, podle oblečení prý ne. Když se Zdeněk vzpamatoval z nejhoršího, dal kolo do auta a vydal se skoro poslepu a opuchlý na stadion hledat sanitku. Ošetřili ho na pohotovosti. Dávejte si pozor na to co se děje kolem vás, hlavně když jste sami. Může se to stát i vám!

    0 0
    • PEP/\N  

      Paneboze, to snad ani neni mozny, jakej jsou cesi narod. Jsou zeme, kde muzes cokoliv nechat na ulici a za hodku to tam mas, jenze proste Cech co si neukradne, na to preci musi tvrde makat..a proc, ze ano? Ach jo, je mi z toho nejak soufl…Jinak teda poucna historka, a jak dopadl ten zlodej? Btw ten Zdenda, neni to nahodou Dufek?:)

      0 0
      • enjoy  

        no,klidne odkracel:-)

        0 0
      • Pekáček  

        Ne, Dufek to není. Je z Královehradecka. Jako rodilej Plzeňák a ještě z Doubravky se docela za svý město stydím.

        0 0
      • zirecek  

        vse je jen v kazdem cloveku, neusuzuj tak moc na vsechny v CR…

        0 0
    • Raydowe  

      povesit za gule do prievanu.

      To aby clovek mal na biku povinnu vybavu aj nejaky ten Magnum 9mm. Neviem co na tychto blbcov moze platit. A mne sa kamosi smeju ked bike zamikam aj ked som od neho dva metre .:( smutny fakt

      0 0
    • orca  

      Takže o kolo přišel chápu správně ??? No já po závodech kolo nedám z ruky…Na jídlo s kolem v řadě a pokud chci na malou tak si poodjedu stranou..nemám odvahu ho někde nechat bi? jen na pár vteřin , na nové bych neměl zase pár let :-( Ale je to děs co píšeš, jsem z Plzně a stydím se…a hlavně mi běhá mráz po zádech nad zákeřností zloďejů… a netečnosti druhých…

      0 0
      • Lance  

        dal kolo do auta, precti si to poradne

        0 0
      • Mnemonic  

        Hmm, před necelym tejdnem jsem koupil novej bike a to co tu píšete mě utvrdilo v tom, že první co budu potřebovat je pořádnej zámek :( Už mam asi vybráno, ale vzhledem k netečnosti okolí nevim, jestli mi bude ten zámek něco platnej. I když jestli mě někdo v lese s kasrem v ruce oznámí že nemam štestí a kolo mění majitele, tak nevim, jedině ho zkusit tim zámkem umlátit!

        0 0
        • Cromoly  

          je to mazec,brácha jel na fulu do Tesca,zamkl ho a fičel pro nějakou rychlovku,mezitím přišel borec s nůžkama,ucvakl zámek a vesele na Marinu odfičel:-( tolik bylo vidět na bezpečnostní kameře.Takže ani zámek nepomohl:-(

          0 0
          • Cromoly  

            A samozřejmě to bylo ve čtyři odpoledne a nikdo ho nezastavil,klasika.

            0 0
        • Vymi  

          neni zamek jako zamek… ale nejlepsi proste takove kolo co uz neco stoji proste do obchodu nebrat!!!!!

          0 0
          • mawerick  

            odhodlaného zloděje nezastaví nic… A každej zámek se dá přepilovat, přestříhnout nebo jinak zdolat…:o(

            0 0
            • pelt  

              No… myslím, že pokud chce človék používat kolo způsobem, kdy ho nemá stále pod kontrolou, tak prostě musí to kolo učinit neprodejným – natřít rám nějakou vojenskou zelenou jen ta, aby vypadalo celý kolo hnusně a levně, případně omotat ještě kobercovkou… – barva nejezdí, ale těžko takový „zprasený“ kolo prodáš. A nejlíp ještě zaparkovat u nablejskanýho tesco-biku, aby zloděj věděl, které má případně ukrást:))).

              0 0
          • cabbage  

            naopak, kolo si ssebou do obchodu vzit.

            0 0
            • mawerick  

              tak to tě chci vidět…

              0 0
              • Cromoly  

                Je to fuck,do Tesca a jiných přiblblých marketů tě s kolem nepustí:-(

                0 0
                • hYs  

                  do kauflandu v pohode, akorat blbe cumi tesco pobliz neni tak nemuzu vyzkouset ;)

                  0 0
                • dada  

                  neni co resit ja bez kola do kramu nejdu. To je stejny jako bych kdybych si mel pred kramem zamknou retiskem treba mobilni telefon. koret je rozdil ze mobil mam vyrazne levnejsi nez kolo…")

                  0 0
              • cabbage  

                kdyz ses na vyjizdce sam, mas hladak tak ti nic jineho nezbyva. a tusim ze nekdo z b-f tvrdil ze se mu pokouseli jeho bike u kasy namakrovat:)

                0 0
                • mawerick  

                  no v tescu je možný všechnoi:o) Zvláš? jestli měl fulla:o) Třeba si ho spletli s těma jejich superbikama:o)

                  0 0
                • Vymi  

                  to si delas prdel :-))) lidi jsou opravdu blby teda nekteri…

                  0 0
                  • Cromoly  

                    To jsou fuck debilové.

                    0 0
                  • mawerick  

                    hele já bych se tomu ani nedivil… Vzhledem k otmu že tam na té kase jsou většinou UKáčka tak to klidně i možný je…

                    0 0
                    • Mnemonic  

                      No uvažuju o zámku něco jako je tohle http://www.koloshop.cz/index.php?… a nebo asi spíš tohle www.koloshop.cz/index.php?… to by snad mohlo někoho alespoň na chvilku zaměstnat, minimálně už na něco takovýho musí bejt připravenej a ne jít jen tak okolo

                      0 0
                      • mawerick  

                        to jo:o) Ale má to dva problémy… Za prvé vážej oba tunu a za druhý jsou pořád na zámek… A když se najde někdo šikovnej s paklíčem…

                        0 0
                        • Cromoly  

                          ta váha a velikost je na houby,ale s paklíčem nevěřím ,že by se někdo mazal před obchodem kde chodí davy lidí?

                          0 0
                          • mawerick  

                            nikdy nevíš… A navíc lidi jsou nevšímaví:o((( Mě se stalo že jsem čekal na Hlaváku na vlak a nějaký náckové se tam pustili do houmlesáka a lidi kolem toho chodili a nic… A pokud jde o paklíč tak tomu bych klidně i věřil… Když se ti dostanou do auta za tři vteřiny…

                            0 0
                            • hYs  

                              Kdyby jenom „lidi“, i takovi policajti. Kdysi mi praskla zadni osa takze jsem si to masiroval domu pesky, kolo jsem nadzvedaval za zadni kolo protoze se nemohlo tocit, vypadalo to jako kdyby to bylo zamceny a nikomu to nebylo divny, ani kolem jedoucim policajtum.

                              0 0
                              • cabbage  

                                jestli si byl oblecenej v cyklo obleceni a na hlave helmu tak se nediv.

                                0 0
                                • hYs  

                                  Uz nevim, je to davno, mozna to bylo jeste bez helmy a normal kratasy…

                                  0 0
                            • wroum  

                              na auta se daj koupit ruzny pripraveny vychytavky podle znacky. rusaci sou na to machri :-)

                              check it: http://www.auto-key.com/…log/auto.htm

                              0 0
                              • cabbage  

                                ty voe 8–0

                                0 0
                                • Cromoly  

                                  Teda to je ale maso,normálně jde všechno koupit:-/

                                  0 0
                                  • wroum  

                                    puvodne to jsou veci pro servisy a podobne. vyrabej to v nemecku, ale vyvazi se to do ruska. nicmene sou i sady na konkretni auto vcetne odstineni satelitniho vyhledavani. a pak se lidi divej ze jim S klasse zmizi za 30 vterin.

                                    0 0
                                    • mawerick  

                                      na tom by nebylo nic divnýho… I bez těhle vychytávek se dá třeba do aut z koncernu VW dostat asi tak za dvě a půl vteřiny a jediný co ti na to stačí je dlouhej šroubovák…

                                      0 0
                                      • wroum  

                                        jj ale odjet s tim uz neni takova prdel. vlezt do auta je sranda. treba do favorita vlezu za pomoci tkanicky od bot za cca 20 vterin aniz bych cokoliv ponicil.

                                        0 0
                                        • mawerick  

                                          já taky nemluvím o odjetí;o) Ale tohle udělaly máti a ještě jí tam ten zámek vrátili zpátky a ona to zjistila až po dvou dnech…

                                          0 0
                                      • Meesha  

                                        Slysel sem, ze treba nejaky BMW se dali otevrit tenisakem! (nemyslim prohodit oknem)

                                        0 0
                                        • mawerick  

                                          tenisákem?;o) To by mě teda zajímalo jak:o)

                                          0 0
                                          • Meesha  

                                            Bylo to nejak pneumaticky nebo co – nerozumim tomu. A kdyz si dal nekam k zamku pulku tenisaku a jakoby ho tam pricuc, tak se to prej odemklo…

                                            0 0
                                            • Meesha  

                                              …doufam, ze to neberete jako radu a jestli jo, tak doufam, ze to snad nefunguje… :-))

                                              0 0
                                              • ota  

                                                do toho tenisáku se snad právě mělo praštit,a tlak to otevřel.

                                                0 0
                                                • Meesha  

                                                  jj, to sem myslel – primackout ho na dvere.

                                                  0 0
                                                  • cabbage  

                                                    tak na Vinohradech uz nikdy parkovat nebudu.:-/

                                                    0 0
                                                  • Meesha  

                                                    jj, tady ukradnou nebo aspon vykradou jakykoliv auto… Nam ho vybrali uz nekolikrat. Jednou sme rano nasli auto odevreny s udelanym klicem v zapalovani a vybytou baterkou…

                                                    0 0
                                            • mawerick  

                                              To mi trošku připomíná to co udělali máti… U VW a skodovek a tak (u novejsich) šla přerazit taková packa která držela ten zámek ve dveřích… A pak voila:o))) Jste vevnitř…

                                              0 0
                                              • wroum  

                                                no u prvnich octavek stacilo prej do zamku narvat sroubovak a otocit, zamek se otevrel. to mi rekli v NH CARU (servis skoda)

                                                0 0
                                          • wroum  

                                            pulku tenisaku prilozis ke klicovy dirce a prastis do toho. tlak vzduchu vysune cudliky. dneska maj uz novy auta ochranu proti tomuhle zpusobu, ale na dost starsich aut to prej slo.

                                            0 0
                                        • wroum  

                                          velka cast aut ktery maj central na pneumatickem principu sla otevrit pulkou tenisaku.

                                          0 0
                                        • vili  

                                          to bych chtel videt jak prohodis tenisak oknem od auta ..:-))). to by musel byt sakra fofr :-)

                                          0 0
                              • Máca  

                                Jo, tak jim dělej reklamu …

                                0 0
                                • wroum  

                                  jasne vsichni z B-F tam nakoupej a budou corovat auta…

                                  0 0
                                  • Máca  

                                    Ty víš, kdo to čte a kdo to komu jako „zajímavost“ pošle?

                                    0 0
                                    • wroum  

                                      myslim si ze kdyby nekdo neco takovyho chtel, tak uz to davno ma. a nemyslim si ze by se nekdo rozhodnul krast auta jenom na zaklade toho odkazu. a jako zajimavost to prislo i me.

                                      0 0
                          • cabbage  

                            mezi tvoje posledni 2 slova bych doplnil „nevsimavych“:-((

                            0 0
                        • Mnemonic  

                          Vážej tunu, to jo, ale zase to nejsou jen nějaký drátečky a ta zámky už taky budou podle mě přeci jen slušnější než na spirále za 180kč. Nevim bydlim v malym městě 35km od plzně a myslim že ne každej kdo si de koupit rohlík umí s paklíčem. Většinou jsou tu dost divný individua na toluenu a podobnejch lahůdkách a nepředpokládam že by někdo z nich byl schopnej to odemknout, při výletě někam jinam pojedeme ve víc lidech a někdo kdo kola pohlídá se najde

                          0 0
                          • mawerick  

                            to je taky pravda… Ale znáš to… náhoda je vůl… A je pravda že když to poženeš do extrému tak s tímhle zámkem to kolo můžeš i pojistit proti krádeži protože má homologavnou úrověň bezpečnosti… A zrovna tyhle mají myslím 8 nebo 9… Což je docela dobrý a dá se na to udělat i docela rozumná pojistka…

                            0 0
                            • Lance  

                              Kdyz jedu na kole, nikdy NIKDY NIKDY NIKDY ho nenechavam bez dozoru a ze bych ho nechal pred obchodem? To nikdy. A to nemam stroj,jak vetsina lidi tady.

                              0 0
                              • mawerick  

                                no jo. to se hezky říká ale občas hůř uskutečňuje…

                                0 0
                                • Mnemonic  

                                  Jo, jo souhlasim. Můžu říct že nikdy nikde kolo nenecham, ale občas to prostě dost dobře nejde, proto řešim zámek a takový monstrum by teda muselo do báglu. Docela mě přeqapilo, že by se kolo pak dalo pojistit, jestliže má homologaci, je otázka teda na kolik a kolik by to stálo. A k tomu že někdo nemá kolo jako většina lidí tady, no to já taky ne :)

                                  0 0
                              • Milenius  

                                Ja taky, vzdycky ho dam tak, abych na nej videl a kdyz na nej nevidim, tak ho tam nenecham, a kdybych videl, ze mi ho nekdo chce ukradnout, tak bych ho tak zmaloval, aby zustal aspon mesic v nemocnici, nic jinyho na ne neplati

                                0 0
                            • Pá-dlista1  

                              To jako fakt? Bych se docela divil. Timhle prditkem mam kola zamceny, kdyz jsou na dohled. Kdyz nejsou tak poradnym retezem, ale myslel jsem si ze to je prakticky nepojistitelny (nepocitam, ze ti daji 5000,–, kvuli tomu pojistku platit nebudu).

                              0 0
                              • mawerick  

                                u těhle už by to jít mělo, ale nevím za jakejch podmínek… To máš jako s pojištěním třeba bytu… Taky ti tu pojistku počítají podle toho jaký máš dveře, zámky, okna a tak… A tyhle zámky mají skoro nejvyšší možnej koeficient bezpečnosti…

                                0 0
                              • wraftler  

                                by ma zaujimalo co by ste si tym zamkom akoze zamkli?ram? a co kolesa? a co napr take brzdy… brzdy sa daju odmontovat do minuty uplne v pohode.. to aby som nosil trezor sosebou…

                                0 0
                            • Kotěnočkin  

                              Z pohledu pojištění kola není u nás rozdíl, zda bude zamčeno kolovým zámkem za 100,– Kč nebo třeba Abusem Granit X-plus za 7.000,–Kč…Píšu záměrně u nás.

                              0 0
                      • Vymi  

                        hele dneska maji ty parchanti takove vymozenosti ze ti sebe lepsi zamek nepomuze… :-(

                        0 0
                        • pelt  

                          Znáš ten vtip s těmi dvěma cestovateli, které v poušti potká hladový lev? Jeden si rychle začne obouvat tretry a ten druhý se ho ptá: „Snad si nemyslíš, že mu utečeš?“ A ten první na to: „Ne, mě bude bohatě stačit, když poběžím rychleji než ty.“

                          No a se zámky je to podobný – když je někde víc kol, tak je klíčový nemít to, které má nejlepší poměr „úsilí na krádež“/cena v nejbližší hospodě nebo zastavárně. Takže to chce ošklivý kolo s dobrým zámkem (a kliku).

                          0 0
                          • Mnemonic  

                            Jo to bude asi to pravý, když tam budou stát dvě kola a přijde socka, která ví kulový, jak má rozumnej bike vypadat, tak si veme radši to se kterym bude míň práce. Ovšem jiný to je, když do toho pude někdo, kdo do toho vidí a pozná, že mu za to ta práce stojí :(

                            0 0
                            • pelt  

                              No jo, ale kolik takovych ceka nekde pred obchodem a zkouma, co tam jezdi za kola? Rekl bych, ze v porovnani se „sockama“ je to mensina. Rekl bych, ze tak 90 procent kol ukradenych pred samoskou skonci do 500 Kč v nejbližší hospodě/zastavárně.

                              0 0
                              • Mnemonic  

                                Hmm jednou sem stál před hospodou cca tak v roce 98/99 a přijel tam nějakej týpek, jestli bych mu nepohlídal kolo a jen tak ho tam opřel. Myslim že to byl nějakej Scott na XTčku, docela bych si pomoh :) Ale asi jo, většina kol ukradenejch před krámem končí někde za pár šupů.

                                0 0
                      • Mirek1  

                        Neco podobnyho ale od firmy ABUS jsem koupil na zamikani kocarku. Pred tim jsme ho zamykali normalnim lankovym zamkem, ale jednou se ho nekdo pokousel (nastesti neuspesne) otevrit. A ted uz s ABUSem je klid (tuk, tuk :-)). Akorat ta vaha… Ale u kocarku to nevadi tolik nevadi.

                        0 0
                      • mosquito  

                        tak takovej zamek si ani nekupuj … oni to tam i pisou „pancerovany ocelovy drat“, tj hod na to cihlu a lanko strihni kombinackama – vypada masivne ale jinak je to cca stejne ucinne jako zamek s 5–7mm lankem za 50kc

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Proc myslis?

                          0 0
                          • mosquito  

                            kamos zaviral vrata a nechtene mu ten zamek spadl a vtech vratech ho skripl .. no ten krunyr toho moc nevydrzel a kdyz se obnazilo to 2mm silne lanko tak ho hned vyhodil

                            0 0
                            • Mnemonic  

                              No seš si jistej že to je ten samej? Na homepage píšou 1.9 cm drát, co na to Pá-dlista, kterej ho má doma a kolo s nim zamyká?

                              0 0
                              • Pá-dlista1  

                                Ten ho nezavira do vrat, ten s nim zamyka kola :)

                                0 0
                                • Vymi  

                                  tak si ho zamknete kolem krku a je hotovo :-)))

                                  0 0
                                  • pelt  

                                    Jeden kámoš si na cyklovýletu ve stavu euforie přizamknul zámek kolem krku, omylem nechal u někoho jinýho v autě klíč a pak s tím zámkem tejden jezdil:)

                                    0 0
                                • Mnemonic  

                                  :)No dobře a primární účel asi plní ne? Zdá se mi dost divný že by měl 4mm drát a kolem byl 2cm plast. Podle mě je ten trelock(na zamykání kola podotýkám) docela slušnej ne jako klasická spirála 4mm drát.

                                  0 0
                              • mosquito  

                                znacky Trelock sice nebyl, ale vypadal uplne stejne … nechces mi rict ze ty plechovy clanky kolem maji uprostred 1.9cm ocelovy lano ?

                                0 0
                                • Mnemonic  

                                  no voni asi nebudou plechový a v tom je možná zokopanej pes. Asi budou z nějakýho qalitnějšího materiálu. Přeci jen plech neni zrovna ideální,proč myslíže že maj třeba ty zámky od zmíněnýho Abusu kilo a víc?

                                  0 0
                                  • mosquito  

                                    no ony sou zrejme 2 druhy, jedny clankovy z pevnyho kovu a pak takovy jako ten Trelock tj. ze je tam nejaky obal a uprostred lanko … zrejme to bude pozna v ty hmotnosti

                                    0 0
                                    • pelt  

                                      Lanko můžou mít oba druhy, jen se budou lišit ty ochranné články kolem – když existují tesco-bajky, proč by nemohly existovat stejně kvalitní tesco-panzer zámky?

                                      0 0
            • pelt  

              Jasně… v nejhorším případě ti u pokladny naúčtujou nějaký 3 333 Kč – nebo kolik průměrný full-tesco stojí:).

              0 0
        • orca  

          No zámek a kolo , nevím není dle mého ta správná kombinace, teda pokud si ceníš kola. Moje praxe je taková kolo do práce – (10 let staré) – zamknu kdekoliv a jd nakupovat. Kolo nové (1 rok)- podstatně dražší – NIKDY A NIKDE NEZAMYKAM..na něm jen jezdim (ani zámek neberu sebou) Už se tady tohle řešilo několikráte a mnozí to dělají obdobně…dle mého jediná možnost . Jo a taky fše do batohu abych nemusel do obchodu…

          0 0
      • RUMcajs  

        To nebyl zlodej, ale lupic. To se i jinak tresta…

        0 0
    • vlk  

      drzost zlodějů nezná meze, jak na toho kolemjedoucího bikera volal.

      0 0
    • Belial  

      Všechno je možné, když už se tu střílí po lidech, protože si někdo myslí, že ho napadli.

      0 0
      • kankrlicek  

        Nechci se ho zastávat, ale zkus se vžít do jeho situace: Před barákem tě zmlátěj, jedeš polňačkama (protože se bojíš jak sviňa) do nemocnice a najednou vidíš auta s chlapama, který se kolem tvýho baráku motá už týden. Myslím, že mu to strachy moc nemyslelo a jednal. Střílel pouze do pneumatik, dle vyjádření těch hochů ani jednou nezvedl hlaveň na jejich úroveň. Rozhodně to neschvaluju, ale chápu – jednal asi v afektu.

        0 0
        • vlk  

          jednak nejel polňačkama a jednak neměl co střílet.Už jsi někdy střílel po jedou cím autě, nebo dokonce z jedoucího auta po jiném.ve filmech to vypadá velice efektně a jak se vždy trefí, ale je to blbost, šance trefit pneumatiky je menší než trefit osádku, asi tak.je nesmysl střílet po autě, s tím, že mu prostřílíš pneumatiky-to je možné jen ve filmech.

          0 0
          • zirecek  

            Víš o tom kulové, tak tu nehaž soudy. P. Berdár byl v právu, většina lidí by se za jeho situace chovala dost hůře. Jak se choval se ti může zdát neadekvátní, ale v jeho situaci to byla pochopitelná reakce… .

            0 0
            • blue  

              to si delas legraci? to ze nekdo zacne strilet po nekom, protoze si jen mysli, ze je nejakej grazl, tomu rikas byt v pravu?

              0 0
            • Lance  

              blue ma pravdu, ses zblaznil ne? Rika Ti neco opravnene pouziti zbrane? Krajni nouze, nutna obrana? Pominme ted,ze zakony tu jsou na hovno.

              0 0
              • vlk  

                navíc použít zbraň můžeš navíc pouze tehdy pokud útok trvá.Neboli když do tebe někdo vystřílí zásobník a pak začne zdrhat, tak podle našich názoků nemáš právo po něm střílet.

                0 0
              • zirecek  

                Nechcu se tu prit o fakta, ani Vy ani ja nevime uplne vse. Ja tu kauzu nesleduju, ale videl jsem 15min rozhovor v Otazkach Moravce na CT. To byla objektivni vypoved a debata. Media to zprostredkovane hodne pokrucuji, hlavne tedy jiz hodne bulvarni Idnes. Jde mi o pochopeni, kdyz zazijes to co on, tolik casu ve stresu, pokus o zabiti, prijdes o 1,5l krve, to vse navic s partnerkou a vidis ty hajzly, co te uz dlouho sleduji a chteli te zabit… . Jen se zkus vzit do te situace; jsme jenom lidi a kdyz jedou pudy a emoce, nadelas kulove. Strilel umyslne do zeme. Jedine nejaky vojak policista by byl schopen zvladnout tuhle situaci.

                0 0
                • Lance  

                  To ho ale furt nedostalo do situace, o ktere ty pises jako:„Ze byl v pravu“ pochop to uz!!!!!!

                  0 0
                • vlk  

                  to je dobrý: „přijdeš o 1,5 l krve“ :o)

                  0 0
                • blue  

                  hele, on fakt mel stoprocentni jistotu, ze to jsou oni? a ze ho dlouho sleduji a chtej ho zabit? ani tak nemel sebemensi pravo po nich strilet, kdyz v tu chvioli na nej nikdo neutocil, at byl v jakymkoliv stavu… mozna by se mel pan Berdar nechat zavrit na psychiatrii, jenze asi nemam cenu se naivne domnivat, ze za to bude nejak postizenej

                  0 0
                  • zirecek  

                    Nechapu proc by mel jit na psychiatrii. Je videt, ze se nikdo z Vas odsuzujicich nedokaze ani trochu vzit do jeho situace, kdyz v klidku mlatite pismena do klavesnice; ja se do toho taky nedokazu vzit, ale nedelam tak rychle odsuzujici zavery jako Vy. V takovem stavu v jakem byl nemuzes cekat, ze se bude chovat jak milius, si myslim, ze je hodne lidi, co by strileli jeste vic a driv primo do lidi… .

                    0 0
                    • Lance  

                      Ty vole (neni to nadavka,ale vyraz udivu:))tys to nepochopil, je nam vsem jedno, aspon mi jo v jake byl situaci,ale nam jde o to jak pises,ze byl v pravu – coz je BLBOST. Nikdo neodsuzuje ho,ale to jak jsi napsal,ze JE V PRAVU chapes? Odsuzujeme jeho jednani a tvuj nazor kdo je v pravu,nikoli ho.

                      0 0
                    • blue  

                      me by zajimalo, jak by ses vzival do situace takovyho cloveka, kdybys sel normalne po ulici a nekdo po tobe zacal jen tak strilet, protoze si mysli, ze si mu neco udelal… zrejme bys mel uplne jinej nazor…

                      0 0
                    • blue  

                      mimochodem, kdyz byl v tak hroznym stavu, jak tvrdi, proc nezavolal policajty a sanitku?

                      0 0
                      • zirecek  

                        Se musis zeptat jeho. Mi de jen o to, ze kdyz nekdo zazije neco podobneho, tak nemuzes cekat, ze se bude chovat jako normalni clovek. Je to furt do kola, Vy v nem vidite hajzla, co je chtel vsechny postrilet; ja vidim to, ze strilel do zeme a po jeho stavu to neni nepochopitelne. Ale to je jedno, nehraju si na znalce, to posoudi soud.

                        0 0
                    • orca  

                      Hele ty chces mit z Cech Manilu ,Medelin, Bronx , a jine „prestrelkove“ mesta ?? kde kazdej kdo ma zdravou ruku ma pistoli a strili ?? Zblaznil jsi se domyslel jsi to nekdy ?? Na nekoho se blbe podivas a prask – tohle by se ti libilo ?? Dle meho za strelbu by mel 100% pykat nebot to rozhodne nebyla obrana ale UTOK !!! Obrana by to byla kdyz ho prepdali a ne po nejakem case, defakto je stejne vinen jako ty co ho prepadli. nakonec ty kluci by meli vznest na neho zalobu za pokus o vrazdu !!!!!

                      0 0
                      • RomanH  

                        Souhlas. Chapu, ze jednal v soku, nicmene to neni polehcujici okolnost. A pokud jej neodsoudi, tak by Ti kluci meli opravdu vznest zalobu. Neco jineho by bylo, kdyby po tech, co ho napadli, zacal strilet uz na miste.

                        0 0
                  • Jarous1  

                    Si myslím, že na tu psychiatrii byl měl jít tak jako tak… Prej se v Telecomu chová jako šéfský hovado… Někdo mi říkal, že je nějak alergickej na zavřený dveře, že je s radostí „rozkopává“. Klidně vlítne do kanclu bez zaklepání a buzeruje…

                    0 0
                    • zirecek  

                      prej, prej, nekdo povidal,… Ja ho fakt nezastavam, ale tyhle „overene“ veci neberu. Az to rekne vic lidi, nekdo to potvrdi, tak to beru. Ale tyhle veci se tak rady zvelicuji a rozpovidavaji… .

                      0 0
                • kuzňa  

                  To jsi napsal moc dobře : " Jedine nejaky vojak policista by byl schopen zvladnout tuhle situaci "
                  V tom případě taky jedině nějaký voják nebo policista je oprávněn legálně držet zbraň. Pokud někdo není schopen svoje emoce ovládnout, tak bouchačku prostě nesmí dostat !

                  0 0
                  • cabbage  

                    dobrej nazor, tohle me taky napadlo

                    0 0
                  • zirecek  

                    To je pravda, ale my si tu muzeme tady poklepat akorat rukama. Ale horsi je to uz uvest na papir, do zakonu, aby se to stalo realitou.

                    0 0
            • vlk  

              náhodou vím, že prostřelit pneumatiky jedoucímu auto, či dokonce z jiného jedoucího auta je velmi těžké i pro profesionála, natož pro amatéra.Takže když někdo střílí po autě a tvrdí, že mířil na pneumatiky, tak je to pro mne buď debil nebo lhář.

              0 0
              • Máca  

                100% souhlas! A zvláš?, když má otřes mozku! Ale když tady může mít bouchačku skoro každej *****, není se čemu divit, že lidi po sobě střílej. Až ji budou mít všichni to teprv bude ta správná Amerika.

                0 0
            • RomanP  

              V jakým právu? To jako, když tě někdo zmlátí, nebo poleká, máš potom předplatně to nevinnému člověku oplatit, to si nejsem jistej.

              Jeho reakce se mi NEZDÁ neadekvátní, ona JE neadekvátní.

              0 0
              • zirecek  

                Tvoje zavistiva odpoved vuci nejakemu riditeli, ze ho nekdo „polekal“ mluvi za vse.

                0 0
                • Lance  

                  ve vyse uvedene odpovedi nevidim vubec nic zavistiveho, tak se vzpamatuj.

                  0 0
                • vlk  

                  a, typické chování-dochází argumenty, začneme přímo napadat oponenta.

                  0 0
                  • zirecek  

                    Balim to, nikoho tady nenapadam. Nikoho neobhajuju. Jedine, co se tady snazim uvest je to, ze to co prozil Bednar neni jen tak a nemuzes cekat, ze se bude chovat jako milius (me je jedno, jestli to je reditel T nebo prezident zemekoule). A to, ze nekdo nekoho pretahne vsi silou po hlave s zeleznou tyci s umyslem ho zabit, mi nepripada, ze by to byli nejaci hosanci po pivu z hospy.

                    0 0
                • RomanP  

                  Hele já mu naprosto nic nezávidím, ani ho vlastně neznám, nevidět ho jednou v televizi, ale není řešení zmlátit někoho slabšího proto, že někdo jiný nandal tobě, natož po něm střílet. Zbav se na chvilku té zakalené mysli a zkus se vžít do role těch kluků, co si dali někde asi pivko a před barákem je napad psychopat. Protože takhle to vyznívá z pohledu druhé strany. No a když už nesmyslné chování onoho ředitele obhajuješ, bude zajímavé sledovat, jak prachy opět v našem soudnictví zvítězí a kluci asi budou muset zapomenout, že kvůli psychickému rozpoložení nějakého pána mohli být dost hluboko pod zemí, nebo v lepším případě třeba dementi na vozýku.

                  0 0
                  • hanz  

                    pod todle se podepíšu…ono se to zase totiž odloží pro x nejasných důvodů, to že je pan velký šef **** a arogantni hovado vám potvrdí všichni co s ním měli tu čest, toto jenom dokazuje že on sám se považuje za pána.

                    0 0
                  • zirecek  

                    Už to, že používáš „onen ředitel“ svědčí trochu o klasické české závisti, která je pořád všude… . Já tu totiž pořád jen omýlám jednu věc, že mi je jedno kdo to je, třeba prezident zeměkoule; ale když někdo prožije takhle hnusné chvíle, když chce někdo zabít Tebe a tvou přítelkyni, tak jsou nějaké Vaše řeči o adekvátním chování, když jste asi nic podobného nezažili, naprosto nemístné. Toď pouze můj názor, posoudí to soud, který tu nějak funguje… .

                    0 0
                    • zirecek  

                      Navíc je to názor proti názoru. Já se prostě nepřikláním k Vaší variantě. Je mi věrohodnější tadle varianta: onen člověk byl napaden s pokusem zabít. Při jízdě do nemocnice ho chtěli opětovně napadnout/zablo­kovat ho autem; záměrně střílel do země, aby jim to neumožnil, aby ho zastavili a pokračovali v útoku dále.

                      0 0
                    • zirecek  

                      Ale srat na to, mame demokraciu, proto tu prezentujem sve nazory, .o). Vratme se radsi zase k tem bikum, kdyz jsme na b-f, :-). Mas pekne GTcko, co jsem kukal.

                      0 0
        • Pá-dlista1  

          Hodte odkaz :) Cloveka potesi, kdyz slysi o nestesti druhych :)

          0 0
          • gumid  

            Ona netečnost někdy, opakuji někdy, může být také způsobena soukromou zkušeností s tím, co následuje po …Buď dostaneš nářez, nebo přijedou příslušníci a to je ještě horší. X-krát jsem se vysktl u dopravní nehody, pomáhal a …idioti v zeleným mají první starost-vy jste tady zůstal, tak jak jste to způsobil.....Tp člověka dost vyléčí, navíc ta jejich obdivuhodná rychlost při čemkoliv..

            0 0
          • kankrlicek  

            Kruci, nemužu to najít – dal bych hlavu na to, že to co jsem napsal, jsem někde četl, ale :(( Pádlisto, nepomůžu a ještě jsem za blbce :)

            0 0
        • Máca  

          Až budeš tuhej, tak tě afekt nějakýho vola nebude moc zajímat (a pochybuju, že by to zajímalo Tvoje příbuzný teda pozůst.) Budeš prostě tuhej!

          0 0
    • mawerick  

      není to náhodou ěco podobnýho co se stalo jednou nebo dvakrát i vpraze? asi před dvěma rokama tam nějakej bikerům na švihu, myslím že v šárce, někdo z křoví skočil do cesty , natřikal kesra do xychtíků popad biky a bylo…

      0 0
      • martin L  

        V Olomouci na Masaryčce kousek od nádraží jela známá manželky na novém kole. Z toho kola ji srazili (otřes mozku) a sebrali jí ho. Teď má nové kolo manželka a mám docela strach, aby se to někde nezopakovalo. Co se týče „kasru“ vozil jsem pepřový sprej přichycený k rámu suchým zipem (samolepící). Drželo to dostatečně pevně. To jsem ale měl proti psům. Jěště ke sprejům. Slzák je na nic. Oči slzí a pálí, ale dá se to vydržet. Nasranej pes by tomu asi nevěnoval pozornost. Pepřák v očích, nebo plících nevydrží nikdo. To už je otázka reflexů, tedy nedá se vůlí ovládnout. Vím o čem mluvím – zkoušeno na lidech.

        0 0
    • Darkson  

      moje zkušenost: za časů kurýrování jsem měl zámek kotvu, snad ocelovou, těžkou jako kráva. jednou jsem od ní ztratil klíče, když jsem měl kolo přivázaný u zábradlí na Hlaváku. přijel můj tatík z akumulační bruskou, zámek piloval asi 3 minuty tak, že jiskry létaly 2 metry daleko, a nikdo si nás vůbec nevšímal. kolem prošli policajti, jakoby nic… z toho plyne, že až vám někdo bude stříhat zámek u kola, nikdo z kolemdoucích nic neudělá:-(((

      0 0
      • shooter  

        no muj zazitek je asi takovy muj syn trenuje s ceskymi juniory a kdyz jeho kamarad vyjel na trening jednou sam na silnici tak k nemu prijela dodavka sesadili ho z kola a odjeli celkem drsny…nechtelo se mi tomu verit

        0 0
      • -b-n-x-  

        to je jasne. Kdyz uvidis nekoho, ze neco krade takovymto zpusobem, nebudes verit, ze by byl tak drzy a sebevedomy. Spis si kazdy pomysli, ze jsi ztratil klice a potrebujes se k te sve veci dostat. Jinak vim, ze treba v ostrave se kradly kola velmi jednoduchym zpusobem. Pri jizde dotycneho zastavil silnejsi tmavsi spoluobcan, shodil z kola a normalne odjel :-(

        0 0
    • luke777  

      tomu rikam des videt ho umlatim ho mou uvexkou nebocimkolic co uvidim

      0 0
    • Jogador  

      Dokud stát bude ochraňovat zloděje, tak budem národ zlodějů a nenechavců. Když máme zloděje ve vládě, tak nemůžem po nich ctít, aby zavedli nějake tvrdší tresty pro zloděje. V tomhle bych převzal zákoník s Ameriky, klidně bych ho zastřelil…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.