• peetrys

    Ahoj, kupuju nové kliky a chtěl bych znát váš názor: XT nebo FSA V-drive MegaExo? Díky

    0 0
    • Seveřan  

      XT NEW mám už druhým rokem, maximální spokojenost, tuhé kliky. Údajně se dříve opotřebují převodníky. Moje jsou zatím v pohodě. Při nárazu o šutr či jinou nepatřičnost se zatím nestalo že by se zlomila či ohnula, jak je tomu u jiných klik.

      FSA V-drive MegaExo je obdoba XT s tím že jsou kované bez dutého prostoru u vnitř, matný povrch, dle dřívějška se černá povrchovka stírá, odolnější povrchovku má od FSA Afterburner, ale ten se nedělá s uvedenou osou. Jinak pěkné kliky, sám jsem váhal zda do nich nejít. S tuhostí na tom budou dozajista stejně jako XTčkový, protože vloni v testu jim to dokonce natřeli :O) A v ceně není také výrazný rozdíl, pokud nesplašíš na XT někde slevu.

      0 0
    • Darius  

      za 4k bych sel jednoznacne do FSA, maji lepsi prevodniky

      0 0
      • JMT  

        prevodnik od fsa sem oddelal za sezonu, shimano drzi uz druhou.....

        0 0
        • Darius  

          zalezi jaky FSA… Shimano 32z LX (XT to samy) je uplny blato, poridil jsem FSA takovy CNC frezovany ze 7075 (aspon myslim) a drzi paradne

          0 0
    • malinkej.dablik  

      zeotej se po raceface ale FSA jsou good

      0 0
      • peetrys  

        Race Face Evolve XC X-type jsem původně chtěl, ale dodání nejisté a bůhvíkdy…Importér asi nepotřebuje dělat byznys…

        0 0
        • bazi.marko  

          RF Evolve X-Type jsem si vcera koupil u Korinka v Olomouci, vypadaji skvele, jedny jsem taky vydel v Hobby Sportu v brne

          0 0
          • peetrys  

            Bazi.marko, velké díky. U Kořínka byl zrovna dealer od Skivela a poslední měl zrovna v autě. Odpoledne pro ně jedu.Dík

            0 0
          • j-c  

            na kolik te ty kliky prisly?

            0 0
            • peetrys  

              Doporučená cena, tedy 5 300 kč.

              0 0
              • JMT  

                boooooze tolik penez za takovej tajwan… dyt si moh mit i xt…

                0 0
              • vrazdit  

                sou to super kliky a navic maji proti shimanu lozisko navic…pry…podle jejich stranek…jinak ja je mam na RBcku, byly v setu…najeto asi 300km a velka spokojenost…je to tuhe a navic paradne vypadaji…

                0 0
    • Raydowe  

      Tak ja som opred tyzdnom kupil XT kluky a dal na to vellgo platformy, spokojnost. ale pri tvojom vybere by som bral FSA, uz koli cene

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.