• gummo

    Cus docela bych si projel trasu Transbrd abych vedel co me pristi tejden ceka. Jeste sem to nejel tak nemam zadnou predstavu vo tom jak to tam vypada, protoze bych to na zavode nerad hned vod zacatku prepalil1. Byl bych rad kdyby se pripojil nekdo kdo to tam zna. Jo jeste link jak se tam dostat http://www.vlak.cz/Route.asp?…

    0 0
    • fousac  

      zrovna premejslim, co o vikendu.. klidne pojedu, pokud nejezdis moc rychle.. no ale bejt tam nekde v osum rano, tak to fakt nehrozi.. soupni to na poledne a muzeme se dohodnout.. ;)

      0 0
    • jecnak  

      To myslis vazne? Jet vlakem do Revnic je dost divny – dyt je to od metra kousek.

      0 0
      • gummo  

        no myslel sem to docela vazne ale jestli je to kousek vod metra tak se da jet metrem to je celkem jedno. ale do metra se daj dat jenom dve kola. coz je dost na p.cu. hadal sem se snima uz jednou kdyz tam byli tri a uz bych to nerad opakoval

        0 0
    • McBlacky  

      lepší by to bylo jet rovnou natvrdo :) překvapení je půlka prožitku :))

      0 0
    • fousac  

      tak kdo se hlasi dalsi??? zadny hnani se, takovej peknej vejlet..

      P.S. s sebou velkou svacinu, na cely trati nic neni…

      0 0
      • zac  

        no zvazuju to, ale se mnou by ste teprve poznali co to znamena zadny hnani… :)

        0 0
        • McBlacky  

          ale kolo se vymlouvat nebudeš že jo :)

          0 0
          • gummo  

            ted sem mu to chtel napsat :D

            0 0
          • zac  

            ne fakt ne, ale ted jsem 14 dnu nejezdil protoze sem byl v nemocnici a tak, takze je to fakt spatny a navic musim sehnat kratasy… nevite kde prodavaj Louis Garneau (nebo jak se to pise :) nemy 05 jeste progress nema proste spatny…

            0 0
            • blue  

              http://www.tommbike.com/dealers.php

              PS: ne, opravdu nejsem tajnej agent LG ani TOMMBIKE :)

              0 0
              • zac  

                Diky, dneska jsem byl v Eurobiku a tam maji od vseho zbytky, ale zadny s odepinatelnou vlozkou… :(

                0 0
                • blue  

                  ja byl vloni jeste castecne uspesnej u Sterby a hned kousek od nej u Viska, tak to zkus tam

                  0 0
                  • zac  

                    jedu se tam mrknout…

                    0 0
                  • zac  

                    Takze Streba ma tech LG dost ve vsech velikostech! Takze zitra kdyz mama da budou kratasy, tudiz bych se v nedeli zucastnil…

                    0 0
                    • zac  

                      jasne ze Sterba

                      0 0
                      • gummo  

                        ok tak bud v nedeli v 10:15 na halvaku u kas. teda jestli pojedes z hlavaku

                        0 0
                        • zac  

                          ok, taky zalezi na pocasi, nemam moc zadny hadry na kolo… a ma prset… :( ale kdyz to bude jenom trochu vypadat dobre tak tam budu!

                          0 0
                          • blue  

                            nestras… doufam, ze v nejhorsim se to pokazi az v sobotu vecer :-)

                            0 0
                            • Meesha  

                              jj

                              0 0
                            • zac  

                              no v nejhorsim se to muze pokazit v nedeli kolem poledne kdyz budem nekde v pulce trasy… :) sobota bude snad dobra ale ta nedele se mi nelibi…

                              0 0
                              • gummo  

                                hele tedka koukam na predpoved a sobota i nedele ma bejt bez mracku a teploty okolo 19

                                0 0
                                • zac  

                                  no tak na Ct1 rikali neco jinyho… http://www.czech-tv.cz/teletext/ – a tam strana 172

                                  0 0
                                  • cabbage  

                                    to je fiktivni predpoved pocasi pro zmateni turistu, aspon jich do lesa nevyrazi tolik:)

                                    0 0
                                  • gummo  

                                    no nevim uvidime. ja se ridim takovim programkem co je rizenej satelitem. zadas tam jakykoliv misto na zemi (aspon myslim) a hlasi ti to predpoved aktualizovanou kazdejch 15 minut

                                    0 0
              • Beeda  

                hehe ani Santini Basic?:-)B.

                0 0
        • fousac  

          pojed.. neboj, vsichni chrti sou na malevilu.. ;))

          0 0
        • jonas  

          Tak to uz poznali minule se mnou …

          0 0
      • cabbage  

        nejakej predsraz na zbraslavi?

        0 0
        • Dew-spec  

          Zrovna jsem to chtel navrhnout… Jestli jo, tak jsem pripravenej dorazit :)

          0 0
          • cabbage  

            a kudy jedes na zbraslav?

            0 0
            • Dew-spec  

              Na Vytoni se napojim na tu cyklostezku a po ni az na Zbraslav… Jinak jedu z Vinohrad.

              0 0
              • Meesha  

                Odkud z Vinohrad?

                0 0
              • cabbage  

                tak se sejdem na zapadnim brehu pod barandakem.

                0 0
                • Dew-spec  

                  Zapadni breh nemam moc rad..je tam moc aut. Dneska tam kluka co jel s nama ve skupine malem srazilo auto. Kdyz tak bych dal sraz az nekde na ty Zbraslavi…nekde kolem toho mostu treba

                  0 0
                  • cabbage  

                    no, nevim jak nekoho mohlo srazit auto na cyklostezce,tam se auto jen tak nedostane…

                    0 0
                    • Dew-spec  

                      Problem je ze ta cyklostezka je prej uzavrena..jak za mostem Int. stavej ten nadjezd. Ale nevim nechci se hadat..ja tamtudy vubec nejezdim takze to moc neznam…

                      0 0
                      • zac  

                        bez problemu se tam da projet skrz tu stavbu (aspon se pred tynem dalo) a s autama neprides do kontaktu…

                        0 0
    • climber  

      V sobotu ráno musím vyzvednout stroj ze servisu, nějak se mi podělala zadní brzda. V sobotu se teda bude vyjíždět z námestí v Letech v 11.00 hodin? Jestli to stihnu tak dorazím. Když ne, tak to dám v neděli.

      0 0
    • gummo  

      hele kdo jede vlakem tak budte v 10:15 na hlavaku u kas a kdo ne tak budte okolo ty 11:00 na namesti v letech

      0 0
    • gummo  

      jo jeste jede se to v nedeli 15.5. ne v sobotu

      0 0
    • fousac  

      ** !! POZOR !! POZOR !! **

      akce se presunula ** NEDELE 15.05.2005, 11:00, Lety u Prahy**

      0 0
      • Jogador  

        Šikulka:)

        0 0
        • Meesha  

          Copak? ty snad jedes? Snad se nechces trhnout z TOP4?

          0 0
          • cabbage  

            top4 uz neni, vyhral jsem a jeste svoje vytezstvi podporim ted o vikendu:)

            0 0
      • cabbage  

        a sobota?

        0 0
      • JMT  

        mno. jmt a tnt jedou, ale ponevadz na sraz pojedeme z davle tak na vas pockame na hrebeni nad letama, pocitame ze tam budete cca v 11:30, pockame nekde tam, kde se minule odpojil meesha s tim druhym chrtem, dyztak vam zavolam

        0 0
    • gummo  

      hej je vtom bordel napiste kdo jede z hlavaku a kdo bude az v letech?

      0 0
      • JMT  

        do let jezdej vlakem jenom ty nejvetsi chudaci !!!

        0 0
        • zac  

          a ty co by to z Prahy neujeli, takze vlastne chudaci… :( no jo no, proste neni forma a navic ted nevim jestli jet kdyz jedete vy chrti… :( nemate byt na Malevilu? :) no kdyz nebude prset tak jedu VLAKEM.

          0 0
          • JMT  

            jaky chrti, v zivote sme spolu na kole nebyli, tak do me nekeruj, hej ? 130 mm vidle a 2,3 plaste ktery vazej 800 g kus..... to mi nepride moc chrti…

            0 0
            • enjoy  

              :-))),se nejdriv poradne podivej co si predtim napsal ty:-)).tak jestli tu nekdo keruje…,vid?:-)

              0 0
              • JMT  

                a ty koukej taky nekdy vyjet, este sem nevidel tu tvoji skladacku :-) udaleme sraz crx

                0 0
            • zac  

              o kolo nejde, jde o nohy! pokej az vam budu predvadet co je to vylet… :) nechtel sem kerovat, promin! moje fyzicka je na tom hodne zle…

              0 0
              • JMT  

                v poho… ja to myslel jako ze je to ftipny..
                :-) …hlavne jezdit…

                0 0
                • zac  

                  ja vim… kolo mam pohromade teprv mesic a jeste do toho takovy debilni problemy… ale zitra a pozitri se poradne znicim abych se mel v nedeli na co vymlouvat… :)

                  0 0
                  • JMT  

                    koukej vyjet, bude sraz crx :-) ja jezdim do kopce tak pomalu, ze pomalejc uz to asi nejde :-)

                    0 0
                    • zac  

                      no tak to si povime, protoze ja jeste do toho kopce stihnu tak trikrat zastavit a odpocinout si… :) a co takhle aktualizovat fotku biku? musi to vypadat pekne…

                      0 0
                      • JMT  

                        muj bike videj jenom ty, co jezdej :-) vyjed a uvidis, ja fakt nejsem zadnej chrt

                        0 0
                        • zac  

                          no kdyz tak budete cekat, jinak jedu to uz je hotova vec, pokud nebude prset. Sem na to zvedavej.

                          0 0
                          • JMT  

                            jezdi se i za deste, je to narocnejsi na techniku jizdy :-) a to je natom to nejhezci… a este za deste nejsou procesi pesaku…

                            0 0
                            • gummo  

                              dooufam ze nebudou zadny usklebky na mojeho mobstra

                              0 0
                              • Meesha  

                                no, radsi si parkart provrtej zadni stavbu a budes taky IN. :-))

                                0 0
                    • TNT  

                      tak to kecas!!! vetsinou si tam driv nez ja!!!

                      0 0
      • zac  

        takze oprava, na vlak kaslu ( a tim se odsuzuji k predcasne zahube a neujeti cele trasy) a jedu s Cabbagem z Prahy rovnou na kolech…

        0 0
    • PS  

      Protoze to vypada ze nebudete chrtit, tak se pridavam taky. Jede tedy nekdo vlakem z hlavaku? No jo, sem „nejvetsi chudak“ kdyz jedu z hlavaku:) ale nechci placat sily na cestu do Let, tech 62 km trati mi bute akorat stacit.

      0 0
      • gummo  

        jo ja jedu taky z hlavaku bud tam vtech 10:15 u kas

        0 0
      • prema  

        tak jsem si rikal, ze se pridam taky, kdyz je super pocasi, ale dneska rano se nam narodila dcera a tim padem zitra budu mit jiny starosti :)). ale uvidime se snad pristi sobotu. cau vsichni!!

        0 0
        • Meesha  

          gratuluju!

          0 0
          • prema  

            dik! :). btw dneska jsem nasel chvilku casu (spanek probihal asi celkove 2 hodiny) a trosku se jel projet. presne takhle jsem si totiz predstavoval oslavu – sebrat bike a vyrazit. i kdyz puvodne jsem ho chtel vzit v 5:30, kdy jsem prisel z porodnice, ale nakonec jsem si to rozmyslel a sel si na chvili lehnout. no a konec dne byl u hokejiku. super vydarenej den. :))

            0 0
    • fousek  

      Hele jak tak koukam na tu trasu tak bych se k vam moh pripojit na nejjiznejsim useku a kousek s vama ject, netusite nahodou kdy budete na ty ceste mezi Bukovou a Hostomicema? Tam bych se totiz pripojil

      0 0
      • fousac  

        tam budem zhruba v nedeli odpoledne…

        0 0
        • fousek  

          Hmm, to je docela presna informace no neva, uvidim jestly vas tam chytnu

          0 0
        • DT Czech  

          Zdravím Fousáči pokud se nepletu jsi ze Zbraslavi, jestli jo tak mi řekni v kolik budeš vyrážet ze Zbraslavskýho náměstí přidal bych se k tobě.

          0 0
          • fousac  

            zdar… sraz na zbraslavi neplanuju.. prece jenom bych si kuli tomu skoro 2km zajel… plati sraz v Letech..

            no ale dam ti (vam) druhou sanci.. predsraz v 10:15 u benzinky nahore (ulice K vytopne)

            0 0
            • DT Czech  

              Myslíš benzínku nahoře, myslím že je to nebo byla Bezina? tam?

              0 0
              • fousac  

                jj… ted je to eldostav nebo rainstav nebo tak nejak… u hlavni silnice skrz zbraslav..

                0 0
                • DT Czech  

                  JO vím táta tam má fabriku dobrý zítra ráno tam budu v 10:15, zatím zdar

                  0 0
                  • DT Czech  

                    Sorry ale oslava vítězství se trošku protáhla, až pozdě k ránu jsem zalehl tak sorry fousáči nebyl jsem schopnej vstát pře 11 :)

                    0 0
            • cabbage  

              hm, tak tam se nepotahnu.

              0 0
    • zac  

      No, tak jsem dneska vyrazil jenom na kratky svih se slecnou TNT a mam dost silny pocit, ze v nedeli umru a to jeste pred dojetim… :(

      0 0
      • Meesha  

        njn, to si vyrazil s tou spatnou slecnou! Ta dojizdi hned za chrtama, tak se nenech rozhodit!

        0 0
        • zac  

          Tobe se to rekne, al za me jelo uz jenom ego ze mi nemuze ujet zenska… :) No ale konecne vim kde je tocna, maturita (kterou jsem nevyjel :( ), atd…

          0 0
          • Meesha  

            no, tak to uz znas zaklady! :-) Nekdy se zkus udrzet Jecnaka nebo Blackyho – ty znaj v okoli Prahy moc pekny veci!

            0 0
            • zac  

              skoda ze mezitim co ja vyjedu z Prahy tak oni uz se vraci po druhym brehu domu… :) leda ze by sli pesky a vsechno mi hezky ukazali a ja jel na kole… :)

              0 0
        • TNT  

          hned za chrtama??....­.....toho bych se rada dozila:-)

          0 0
      • fousac  

        tnt neni slecna, ale maskovana Terminatrix.. ;) dava dost slusne, takze dojizdi jen kousek za nama…

        (p.s. z mistnich slecen co znam, dava asi nejvic.. a at si me ty ostatni treba ukamenujou.. :) )

        0 0
        • zac  

          takze jestli tnt dojizdi kousek za vama tak to ja budu dojizdet peknej kus po vas… :(

          0 0
    • SNAIL  

      Ahoj všichni, jel bych rád s vámi, ale z minulého týdne mám z přejezdu Brd pochroumaná žebra a vypadá to tak na min. měsíc klidu :-( Přeji vám alespoň krásné počasí

      0 0
    • zac  

      Omlouvam se… Nejak jsem to dneska v noci prehnal a rano jsem nebyl schopen dat se dohromady… :(

      0 0
    • Meesha  

      Takze to vypada, ze si to dal Fousac sam, ne? Nebo i se splhounem Cabbagem? :-))

      0 0
      • gummo  

        no to nevim ale dost me to se.e ze sem nejel!

        0 0
        • charvosh  

          Sem zrovna dorazil. Sám ne, asi deset lidí.Celkem fajn, ale myslel sem ze na tom budu líp… :o(

          0 0
          • jakub  

            tak povidejte „PEPICI“ ((((-: japak to tam vypada, na netu maji naky fotky ale vypada to, ze se jede snad porad po silnici… (doufam ze jsem Vas neurazil) s pozdravem venkovskej buran

            0 0
            • McBlacky  

              po silnici :) se přijed podívat…

              0 0
              • charvosh  

                Hm, po silnici, prej. Asi dva kilaky… Prvni dve tretiny po korenech, este ted me bolej zada. Po dnesku sem se definitivne rozhod ze koncim s HT. :o)

                0 0
              • jakub  

                prijedu, nejspis ano jako ale podle tech fotek to fakt vypada jak dyz se jede furt po silnici… se podivejte…

                0 0
                • zac  

                  a neni to nejaka ta kategorie open?

                  0 0
                  • jakub  

                    vim ja??? proste sem koukal na naky foto a videl jsem furt naky foto silnice na kery sou naky zluty sipky…

                    0 0
                    • gummo  

                      to je ta open jizda http://www.transbrdy.cz/…rohlidka.htm todle je prohlidka trati tech 62– hlavni zavod

                      0 0
                    • zac  

                      no tak nad tim je napsano, ze je to nejaka kategorie open, ktera se kona normalne za provozu atd… :Open jízda Trans Brdy – není měřený závod. Jedná se o pohodovou jízdu s profesionálním průvodcem, která je dlouhá 27 km. 98% trasy vede po asfaltových cestách a silnicích. Zbylé 2% jsou pouze v jednom úseku po polní cestě. Celá trasa je bez problémů sjízdná na horských, crosových a trekingových kolech. Je vhodná i pro netrénované cyklisty. Tempo bude voleno tak, aby se účastníci mohli kochat krásami krajiny. Na trase jsou místa, kdy bude peloton čekat na opozdilce. O která místa se jedná, uvádíme v následujícím popisu trati. Open jízda není značená a jede se za plného silničního provozu pouze s průvodcem. Pořadatel nezajiš?uje pořadatelskou službu na rozcestích a křižovatkách. Účastníci open jízdy jsou povinni respektovat pravidla silničního provozu a při jízdě na veřejných komunikacích doporučujeme max. 2 cyklisty vedle sebe tak, aby neohrožovali ostatní ůčastníky silničního provozu.

                      0 0
                      • jakub  

                        ouuups jj uz je mi to jasny sem koukal trosku nekam jinam omlouvam se a teda se nejspis dorazim projet taky na maratonek…

                        0 0
                        • gummo  

                          tak to mas docela co delat s registraci

                          0 0
                          • jakub  

                            no ja prave doufam, ze to pude i na miste… nebo mylsite, ze pak uz neni sance???

                            0 0
                            • gummo  

                              no jo melo by to jit i na miste ale docela bych se bal aby jeste bylo misto.

                              0 0
                              • jakub  

                                to prave myslim a doufam…

                                0 0
                                • Meesha  

                                  misto bude, ale budes stat nekde v pr*eli v posledni lajne a startovat pul hodiny po ty prvni vlne. Prvni kopec si vyslapnes a pak budes predjizdet mraky lidi… Do toho bych nesel.

                                  0 0
                                  • gummo  

                                    pojede asi 10min po prvni ale stema lidma stebou souhlasim!

                                    0 0
                                    • jakub  

                                      aspon si zvednu ego(((-: neee ja jsem hobik me neva dyz budu startovat ze zadu…

                                      0 0
    • cabbage  

      projizdka trasnsbrd se opravdu vydarila, me to hodilo 111km pri avg.17,6 vychozi pocet ucastniku byl 13,ale pomerne rychle se zredukoval na 7. doufam, ze fousac az ho propustej od pigiho, napise nejakej repotr.:)

      p.s. kdy budou fotky?

      0 0
      • fousac  

        jak propustit?? sem byl uz v 11 doma v postylce.. ;)

        ale musim uznat, ze akce se velmi vydarila… pekne korinky, kaminky, bahynko.. parada.. pravda, nekteri tim byli ponekud zaskoceni… jo, a zadna chrtarna se nekonala, fakt vyletni tempo.. ;)))

        velke uznani si zaslouzi slecna Zuzanka, ktera i jakozto svatecni cyklistka zvladla celou trasu s usmevem na rtech (pres 100km)..

        a nekteri panove by zase naopak meli zacit trosku trenovat (nebudu jmenovat:)..

        nemate nekdo zpravy o „modrem arturu“ ?? by me zajimalo, jestli trefil nekam do civilizace nebo tam jeste nekde bloudi po lesich..

        tak doufam, ze si zase nekdy neco dame.. ;))

        0 0
        • cabbage  

          to mas pravdu, ze me kus bahna ve voku silne zaskocil.....:-/

          0 0
        • TNT  

          tohle si nemuzu odpustit ale „slecna Zuzanka“ zni fakt dokonale blbe!! doufam ze me nebudes nazyvat slecnou nebo Terezkou!! …P.S.ale k ni se to mozna i hodi:-)

          0 0
        • TNT  

          ale klobouk dolu pred ni.....cekala sem ze to zatahne.....asi na truc nemohla…krapet psychicky vari......no nic......

          0 0
          • cabbage  

            ze to zatahne sem cekal taky, ale nakonec ste to zatahli vy:)))

            0 0
            • TNT  

              mama nechtela brachu pustit vubec, ukecal to aspon do sesti a ja sem od sedmi uz mela neco dohodnutyho..­........nezatah­li sme to protoze by sme uz byli vyflusly…

              0 0
              • mawerick  

                a přiznala bys to kdyby to bylo kvůli vyflusnutosti?;o)))))))

                0 0
                • cabbage  

                  vyflusnutost byla vcera nerealna i ja sem byl po dojeti v takovym stavu, ze sem uvazoval ze se jeste projedu po krcaku:) ale finale je finale:)

                  0 0
                • TNT  

                  jo.....zacala sem chcipat az na silnici........tam je to nuda.....

                  0 0
        • Palec_82  

          S tim trenovanim souhlasim, celkem me to zaskocilo samotneho :-(

          0 0
        • mawerick  

          No musím uznat že se to opravdu vydařilo a výtky aholedně více treninku uznávám:o) Ale přece jen takhle nás veřejně pomlouvat;o) To od tebe teda není vůbec ani trošku hezký;o)

          0 0
        • McBlacky  

          jak tak koukám Fousi, tak zas taková pohoda to podle komentářů nebyla :) já pokud pojedu tak se regnu až v sobotu, i za cenu toho že si budu klestit cestu hromadou lidí, alespon bude sranda :)

          0 0
          • fousac  

            ja se projel klidne pohodove vyletne.. na tepaku tak 140.. ;) ale nekteri si ponekud stezovali na znacne mnozstvi korenu a kopcu… jo a taky se zjistilo, ze inovadery a speedmaxy nejsou vhodny do mokrych brdskych lesu.. ;)))

            0 0
            • mawerick  

              To bude ale tím že tyhle dva pláště nejsou vhodný asi vůbec na nic:o) Teda snad kromě suché silnice;o))))

              0 0
              • fousac  

                zimni brdska skola smyku a ralfy.. ja si vcera uzil.. ;)) btw: kerej ty si?? teda na cem si jel..

                0 0
                • mawerick  

                  Já proti trošce blata a mokrejch kamenů a kořenů nic nemám;o) Akorát ta vana bude asi protestovat až tam to kolo budu mejt;o)))

                  Jeden z těch kteří by prej podle tebe měli trénovat;o)))

                  0 0
            • McBlacky  

              spídy :))))) no to muselo bejt fakt krušný, horší už to je jen na Wormrivech. kopce jsou pohoda, počkej na Sudety---

              0 0
            • Dew-spec  

              Nevim co porad mas proti Speedmaxum… Jak jsem tak koukal, tak jsem se na nich klouzal stejne ne-li min nez vy na tech silenejch traktorech :)) Na Brdech na nich jezdim celej kratkej zivot a poho na baha. Proste Speedmax RULES!! :)

              0 0
        • PS  

          Ahoj Fousaci, tady „modrej artur“:) Cestu do civilizace sem nasel v pohode, najel sem na tu asfaltku co vede pres kopec a sjel do revnic.

          Pro inovadery to fakt teren nebyl, ale nebudu se vymlouvat na kolo, nemel sem na to… No tak musim halt vic trenovat, no.

          Jeste chci podekovat ze si na me cekal a snazil popohanet.

          Cau, Petr.

          0 0
      • charvosh  

        Kdo chce fotky tak piste kam s nima. Sou pripraveny. Je jich teda asi vosum…

        0 0
    • TNT  

      doufam ze uz priste to budem moct jet cely a ne padit na sestou domu.........stejne nevim kolik se toho bratr naucil a ja bych asi taky dopadla lip kdybych byla na kole a ne na hokeji......

      0 0
      • cabbage  

        marne premyslim kterej z vas dvou to psal:)))

        0 0
        • JMT  

          clovece, psala to tnt ale taky to nechapu… asi moc slavila vitezstvi v hokeji (ja placu ze north-shori prohrali :-))))

          0 0
          • mawerick  

            Tak co jses včera naučil?;o)))) A co máti?;o)

            0 0
            • JMT  

              naucil sem se to, co predpokladas..... mati v poho, nemusim se zatim stehovat

              0 0
              • mawerick  

                No já nic nepředpokládám:o) Proto se právě ptám:o)

                Š?astnej to člověk;o) T mě to asi potká:o(

                A jak je to s těma RB? uměl bys sehnat toho speedstra za nějakou rozumnou cenu?

                0 0
                • JMT  

                  no naucil sem se hovno nikomu sem nerikal ze umim sehnat speedstera za rozumnou cenu, spatne si to pochopil, ja ho muzu sehnat levne pro sebe, protoze nepotrebuju tlumic…

                  0 0
                  • mawerick  

                    Tak to sorry. No nevadí…

                    A nevíš jak cenově řešej připadné změny v rámovém setu?

                    0 0
                    • JMT  

                      mno jesli myslis jako zamenu race face za neco jinyho, tak to bude asi bida a budes doplacet, umej splasit cokoli ale uz ne za tak super ceny

                      0 0
                      • mawerick  

                        To ani ne. RaceFace rád:o) Ale spíš brzdy… Radši bych Juicy… A možná jinej tlumič…

                        0 0
                        • JMT  

                          v pripade brzd by to mohlo bejt pomerne v poho, tlumic asi taky, kazdopadne by melo jit koupit to bez nej a dat tam cokloi…

                          0 0
                          • JMT  

                            p.s. fuck hajes je rozumny..... (muj nazor)

                            0 0
                          • mawerick  

                            no to sice jo, ale takhle by to pořád mělo vyjít levněji než kupovat to bez tlumiče a brzd a pak to doplňovat (konec konců nikdo si ty prachy netiskne…:o(()

                            0 0
                            • JMT  

                              domluv se s nima, urcite jde vsechno :-)

                              0 0
                              • mawerick  

                                to jde vždyky jen na to musíš mít;o))))

                                0 0
                                • JMT  

                                  ja to myslel tak ze cenou me vzdy prijemne potesej (pokud vim kolik to normalne stoji :-)

                                  0 0
                                  • mawerick  

                                    No pokud je znáš tak jo, ale mě jako člověku z ulice to těžko dají tak dobře jako tobě;o)

                                    0 0
                                    • JMT  

                                      ja sem taky z ulice a nepride mi ze bych s nima byl nakej moc velkej kamarad, myslim to tak ze jisty komponenty se tam daj sehnat za dobrej peniz :-)

                                      0 0
                  • TNT  

                    ty tam misto tlumice narves nasadu od kostete jako me do RST??

                    0 0
    • mawerick  

      no tak uvidíme:o) Zatím je to bohužel (kvůli prachům samozřekmě) jen ve stadiu snění, ale když se mi povede se nějak rozumně zbavit fujiny tak do toho půjdu:o)

      0 0
      • JMT  

        no este se naucit zarazovat odpovedi… p.s. kdybys prodaval ram za rozumnej peniz…

        0 0
        • mawerick  

          každej se někdy uklepne ne… ;o)

          No to záleží na tom co považuješ za rozumnou cenu:o) A ty bys o někom věděl?

          0 0
          • JMT  

            jo, vo jednom bych vedel jezdi na crx a obcas se vyskytuje na b-f pod nickem jmt a mam pocit ze by za ten ram dal tak 5

            0 0
            • mawerick  

              tak myslím že si asi bude muset nechat zajít chu?;o)))

              0 0
              • JMT  

                ok, von by za takle houpajici-se sracku vic nedal, von ted posilhava po speedsteru a santa cruz superlight :-)

                0 0
                • mawerick  

                  No nevím nevím;o) Ale speedster se mu bude houpat ještě víc;o) A jsou i lidi který si penězma netapetujou takže musej myslet kapku taky na pěněženku´…

                  0 0
                  • JMT  

                    penize mam docela v pohode (doma mi kolo neplatej ale mam hodne dobry brigady a vsechny penize jdou do kola) a speedster se houpe podle me min nez ten tvuj hybrid ale kazdopadne presto ze se speedster houpe, tak ma neuveritelne tuhej zaber…

                    0 0
                    • mawerick  

                      no a tom to právě je;o)))

                      to že se ti to kolo nelibí ještě nutně neznamená že je to hybrid… (podle čeho soudíš že je to hybrid?)

                      0 0
                      • JMT  

                        ze sem na tom kole jezdil a v porovnani s rm 2000 (ktery sem v ty dobe mel) tak to bylo stejne skoro pohodlny ale vubec to nejelo asi jedinej full na kterym sem kdy jel a o kterym muzu rict ze tam jsou ztraty v odpruzeni, jinak me se ta fujina libi…

                        0 0
                        • mawerick  

                          No nevím nevím… Asi záleží na tom jak jezdíš nebo jak máš nastavenej tlumič, ale já před tím měl RM 3000 a to jsou nebe a dudy…

                          0 0
                        • JMT  

                          jo a este je to meky v krutu (a to me na kole stve nejvic)

                          0 0
                    • fousac  

                      teda si nemuzu pomoct, ale ta fujina se mi libila asi stokrat vic nez speedster.. proc hybrid??

                      0 0
                      • mawerick  

                        Dík za zastání;o)))

                        Ale to je assi něco trošku jinýho:o) Ta fujina je je porstě jinej styl designu… RB je čistá strojiřina anavíc garážovka…

                        0 0
                        • JMT  

                          nepride ze by rb byla garazovka, spis takova ceska masovka… ale proste mi pride ze by to mohlo neco vydrzet… (mam s fullama spatny zkusenosti)

                          0 0
                          • mawerick  

                            no masovka nevím nevím… Proti zbytku české výroby… RM, 4Ever, Artur, atd. atd. atd. je pořád ruční maloseriová výroba. Ale jinak souhlas že to určítě něco vydrží. Zase na druhou stranu to bude těžší než je ta fujina…

                            0 0
                        • fousac  

                          velmi rozsirena garazovka… kdyz se tak na vyjizdkach koukam, RBcek je nejvic, vetsinou tak kolem 30%..

                          a tady na foru v bikach jich je snad nejvic..

                          0 0
                          • mawerick  

                            To jo. Ale to bude možná asi tím že jsou fakt odbrý:o) nebo ne?;o) A navíc na forum a na vyjíždky nejezdí lidi kterí o kole nic nevědí…

                            0 0
                            • fousac  

                              ja teda spis registruju, ze kdyz nejakou trasu podobne vcerejsi jede clovek na RB HT, tak behem velmi kratke chvile zacne hledat kupce na svuj ram a z ostatnich tahat informace, jakyho ze fulla si ma poridit.. viz. JMT ;))))

                              p.s. mam pocit, ze to vcera i nekdo od vas zacal hlasat… :DDD

                              0 0
                              • mawerick  

                                To byl charvosh;o) Ale u toho je poslední tak 3/4 roku naprosto běžný;o)))

                                A pokud jde o to proč to tak je tak myslím že ty HT od bartosze jsou strašlivě tvrdý… Na závody a pro chrty jak dělaný ale na 60ti a víc kilákovej maraton? Děkuju nechci;o))) To se radši budu hybridně vlnit (slovy JMt;o)))

                                0 0
                              • charvosh  

                                Sem byl ja. To nejni ale jen po vcerejsku… Po fullovi pokukuju uz delsí dobu, jen si zatim nemuzu vybrat. Mam z nich strach. To RB-cko totiz jede. Ale tvrdy to je. Navic sem vymenil pythony 2,0 za factory 1,95 a vono je to kupodivu fest tvrdy, najednou… :o) To NRS-ko se mi ale celkem zamlouvalo.

                                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.