Středa 25.10., 10:30 pod Barranďákem, projížďka WTB

42 nepřečtených
  • JancA

    Zveme všechny lenochy, studenty, záškoláky a ty,co nemaj zrovna zítra do čeho píchnout nebo jim komunistická pracovní doba dovolí, na projížďku závodu Winter Trans Brdy:). Tempo přiměřený, žádná kaše, ale flákat se taky nebudem, je to tak 40 km tam a zpět, 44km trasa, může být i oběd, počasí má být nádherný. Průvodce Gungho vybere vstupné pod Barranďákem na smíchovský straně v 10:30. Zdraví tiskový odbor BF Tour:)

    0 0
    • Gung-Ho  

      Kdyžtak sem napište kdo byste jel, abysme případně chvilinku posečkali, ale fakt jen chvilinku, žádný velký spoždění :-))…Jo a ještě doplním, že pokud by se někomu líp hodilo přidat se až v Černošicích, tak u lávky pod nádražím budeme tak v 11:15. Takže se těšíme zejtra :-))

      0 0
    • petebike  

      sakris, volno ale nedostanu, mam smulu :-(

      0 0
    • Bulda  

      nemam do ceho pichnout, ale pracovni doba mi nedovoli, nebude nejaky repete? nebo az 18.11.?

      0 0
      • jonti  

        Ja by som dal repete v sobotu 28.10. alebo v nedelu. Vyrazit klasicky okolo 10:00 zpod barandaku.

        0 0
      • petebike  

        taky sem pro repete, volno si vzit nemuzu – preci jen musim zivit rodinu

        0 0
        • JancA  

          jako neděle klíďo, ale zas ta samá trasa by mě nebavila,radši jezdim furt nový, abych nevěděla, kde jakej kopec číhá:).Pokud se pojede jednou někam jinam než do Brd, přidám se ráda…

          0 0
          • petebike  

            nj ale covece v tejdnu je to s hodne lidma na levacku, nekdo musi zivit rodiny…takze leda tak o vikendu, ne ze by se mi chtelo jet na brdy, ale proc ne, na vikend stejne toho moc neni…

            0 0
          • Gung-Ho  

            Neřikám, že nemám rád změnu, ale do Brd jezdim rád i na stejný místa, takže si dám klidně v neděli tu samou trasu s těma co ve středu nebudou moct. Ale to neznamená, že bysme nemohli vyjet na nějakou jinou trasu v sobotu…co tomu řikáš?:-)

            0 0
      • Gung-Ho  

        Já se rozhodně repete nebránim, sem v Brdech rád :-))

        0 0
    • Meesha  

      ted sem prijel a je bomba… vsude „zlato“ obcas to sice prekreje nejakej koren ale stejne… Skoda ze zejtra nemuzu :-(

      0 0
    • SELMIRA  

      bohužel s váma nemůžu ale když už Tě tu Jančo čtu, potřebovala bych ten zámek, co jsem si k Tobě uložila na bikechallengi nemam čim zamykat bika před hospodou a zahrádky už nefungují…:o( Třeba jestli pojedeš WTB závod nebo někdy si pro něj můžu někam skočit. Díkes!

      0 0
    • SNAIL  

      Tak bych se k vám zítra přidal, jen ještě napiš na které straně Barranďáku, ale předpokládám že na Smíchovské.

      0 0
      • Gung-Ho  

        jj, na smíchovský, ale je to tam napsaný:-)))

        0 0
        • SNAIL  

          á, nedočetl jsem to do konce, doufám že počasí je objednané :-)

          0 0
    • SavaH  

      co repete o WE?

      0 0
      • Gung-Ho  

        WE je víkend?

        0 0
        • SavaH  

          jj ;o)

          0 0
          • Gung-Ho  

            tak já bych předběžně navrhoval neděli, taky v těch 10:30 na smíchovský straně, ale ještě to upřesníme a dáme do vlastního threadu:-)

            0 0
            • Bulda  

              prosím, porsím, až tu další neděli po kladenský klice..... mimochodem, nemam s kym jet, založim dred, snad přihlásí se nějakej skřet, co poženu ho vpřed …wow, co te ze me pada :))))???

              0 0
              • petebike  

                i ty poeto

                0 0
              • Gung-Ho  

                Uděláme to i tuhle neděli, ale jak řikám, já se Brd nebránim nikdy, takže se klidně přidám i k tý vyjíždce po Kladenský klice:-)

                0 0
      • McBlacky  

        no to už bych teoreticky hodně volně mohl i já

        0 0
    • Hnoj  

      Mám rozbranej bike…

      0 0
    • ydaho  

      tak to nestíhám, vyjedu tak v 15.00 z Hájů směr Cukrák, tak Vás potkám cestou zpátky :)

      0 0
    • frof  

      Teda jako sportovne-kulturni referent by ti to taky slo.:-)))Skoda jsem zadreny.Tak si to uzijte:-)

      0 0
    • bajkr  

      přijedu a když vám nebudu stačit někde se odpojim :oP

      0 0
    • Medunka  

      byt to o tyden pozdeji… komunisticka pracovni doba by to povolila mimopracovni firemni aktivity taky… priste

      0 0
      • Gung-Ho  

        Nikdo neříká, že příští středu nikam nepojedem :-)), ale dneska je to teda škoda…aspoň při pohledu z okna to vypadá, že bude dneska nádherně:-))…už se těšim…

        0 0
        • Bulda  

          neprovokuj, nebo z tebe udalam dead star :))))

          0 0
          • Gung-Ho  

            a nešlo by radši „deathstar“ ač se to nezdá, je to oproti „dead star“ docela rozdíl:-((

            0 0
            • Bulda  

              ja umim anglicky a napsal jsem to spravne (a schvalne), jestli jsi to nepochopil :)))

              0 0
        • Medunka  

          Panvickou po hlave malo ;-)

          0 0
          • Bulda  

            dvema panvickama!!!!!

            0 0
            • Gung-Ho  

              jau jau…vy mi teda dáváte :-((( fňuk…ale bylo fakt nádherně, tak i nějaká ta rána pánvičkou by za to stála:-))

              0 0
              • Darkson  

                u maroda máš za dnešní provokace aspoň ránu pumpičkou

                0 0
                • Gung-Ho  

                  Tak doufám, že se dáš do víkendu do kupy abych si ji moh co nejdřív vyzvednout:-))

                  0 0
    • SNAIL  

      Tak dnes to bylo opravdu super. Takové krásné počasí na konci října se jen tak nevidí. I účast slušná, že se nás sejde ve všední den šest jsem vůbec nedoufal. Jen oběd v Řevnicích byl nahony vzdálen tomu v Halounech. Chuťově dobrý, ale porce dětské. Ale spravila to zastávka v Pekárně v Mokropsích :-) Až získám fotky od Láďi (pendolína), tak je hodím na web.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.