• Pip

    Zdarec kyklisti, nejel jste někdo na kole z Prahy do Plzně? Můžete dát nějaký tip kudy nejlépe, abych se moc nemotal na hlavních tazích? Díky.

    0 0
    • fousac  

      nekudy na rokycany (nevim neznam, snad to pujde), potom mirosov/dobriv – strasice – zajecov – horovice – lochovice – neumetely – vizina – svinare – revnice – praha… z horovic je to znacena trasa c.3 az do prahy…

      0 0
      • Pip  

        Díky. Ještě jeden dotaz – je to hodně kopcovité nebo pohoda. Abych dal 80 km furt kopce, tak to bych asi umřel.

        0 0
        • fousac  

          nevim jestli se da jet primo strasice-zajecov-komarov.. ja to jezdil horem pres kopec pres olesnou, ponevadz sem nemel zrovna funkcni mapu.. :( ale z komarova az do prahy je to vicemene rovina, zadnej vyraznej kopec.. a vetsinou tam prevlada smer vetru do zad.. ;))

          0 0
          • Pip  

            Díky moc.

            0 0
            • fousac  

              jeeee.. ;) ted koukam, ze ty chces z prahy do plzne.. ;) sem kouk na nadpis a uz sem psal.. tak sorrac..

              tak to jedna zmena.. jel bych revnice – zadni treban – svinare ale vlastne ona to je ta trasa c.3.. zacina tusim pod barandakem, ale asi bych se na ni chytnul v radotine u lavky..

              0 0
    • Eila  

      po stary prazsky, rovinka a rychle, jestli chces delat turistiku tak jed jako radi fousac

      0 0
      • fousac  

        tam bude hafo aut, ne?? teda pokud myslis stejnou silnici..

        0 0
        • Eila  

          jezdim to na silnicce a celkem v pohode…i ve vsedni den

          0 0
        • jecnak  

          Prave ze je to tam celkem OK, vsechno jezdi po dalnici.

          0 0
    • LukyCZ  

      Po delší době přidám dotaz na trasu.Chtěl bych jet z plzně přes Broumy do prahy a mám strach jak vypadá kavlita na úseku plzen broumy a tím myslím 2. a 3. třídu. pojedu to na sliničníím kole.Jakékoliv tipy kudy jet nebo čemu se vyhnout pište.

      0 0
      • Sipal  

        Pokud to plánuješ přes Podmokly, tak tohle https://mapy.cz/s/gajagujone je rozbitější, pokud si pamatuju správně. Ale zas pořád je to asfalt, není to vysloveně tankodrom a je to pěknej úsek. Jinak si nevybavuju že by někde měl být problém. Na větších silnicích, nebo pokud to vezmeš přes Zbiroh, by to mělo být úplně v pohodě.

        0 0
      • rdx  

        Nejak podobne minuly tyden, sice opacne, ale to asi neva.

        Napamatuji si zadny problematictejsi usek co se tyce terenu nebo provozu. V radnici je kousek kostek, ale nic hrozneho to neni {galusky 25}

        https://www.strava.com/…s/4021202838

        0 0
    • LukyCZ  

      Mapy mě vedou přes Zbiroh tak se tomuto úseku vyhnu jen aby sěděl výškový profil na seznam mapách, posledně mě jejich kalkulace utavila …

      Na mapě vypadá všechno dobře tak to snad i dobře dopadne.

      0 0
      • vt  

        Kopcovite to bude, ale jinka pekna trasa. Chces-li vic rovinu, tak sjed do Horovic a pokracuj na Dobriv.

        0 0
      • mrozu  

        Jestli někam pospícháš, dej si to klidně takhle, ale mnohem hezčí, ale i delší a náročnější je to blíže Berounce, přes Chrást, Břasy, Podmokly…

        Na tvojí trase je dost nepříjemný asfalt mezi Volduchy a Těškovem a potom Líšná – Broumy. Dál od Nižboru už to neznám.

        0 0
        • Sipal  

          Líšná – Broumy je úplně v pohodě, nebo mám možná jiný měřítka :) Za mě je to normální silnice, jezdím tam na gravelu a nevidím problém.

          0 0
          • mrozu  

            No tak na gravelu jsou úplně jiný měřítka, já vozím na silnici vpředu 22mm galusku, takže jsem dost vybíravej :)

            0 0
      • novas752  

        Z Nižbora na Chyňavu bych to vzal tou severní možností skrz les.

        0 0
    • LukyCZ  

      Po úpravě trasa vypadá náročnější na moji kondičku pokud se tomu tak dá říkat.Uvdidíme jak se budu cejtit v sobotu ráno podle toho budu volit náročnost trasy.

      Tak všem děkuju za tipy.

      0 0
      • mrozu  

        https://mapy.cz/s/dupozehuta – z Břas bych to vzal směr Liblín, tam je to hezčí a centrum Radnic je strašlivý Roubaix :D V Chrástu je uzávěrka, ale projedeš. A v Plzni zkřížíš trasu závodu KPŽ :)

        0 0
    • LukyCZ  

      Tak ta radnice to opravdu ne, stačil pohled v panoramatu.O­sazené mám Tufo calibra 25 a s kostkama si nerozumí.Tak dík za další tip už se to pěkně rýsuje tak snad to odjedu celý.

      0 0
    • LukyCZ  

      Trasu jsem nakonec odjel pouze do berouna a musím říct že to stálo za to, z plzně lehce nepříjemný provoz který se uklidnil.Výjezdy opravdu hezké a povrch perfektní až na zminovaný sjezd podmokly-podmokelský mlýn a výjezd už byl v pohodě.Kámen úrazu byli broumy kde jako náhodou měl pivovar matuška den otevřených tanků kde se ještě zastavil známy takže po 4 malých jsem usoudil že pojedu do berouna.

      I tak mapy lhaly a v berouně jsem měl nastoupáno 1385 metrů a 86km.

      Jako třešnička na dortu, padlly trolleje směrem na prahu tak jsem se kodrcall přeplněnou lokállkou přes rudnou.

      A ještě jednou dík za tipy kudy jet.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.