• Páník

    Poradte mi nejakou peknou trasu na Karlstejn…odkad je v Praze nejlip vyjet?Trasa spis v terenu,nekudy peknym okolim.Taky bych nerad nejaky extremnosti,pac se mnou pojede jedno nezne pohlavi:).Jo a taky bych potreboval poradit dobrou hospudku. Neco jsem nasel u Luky na webu,ale dalsi rady se hodi.Diky moc

    0 0
    • bikaf  

      Vyjeď z Hostivic po cyklotrase do Ptic, pak po modré do podkozí, tam odtud po červené do Loděnice, pak po nevim jaké turistické značce na Karlštejn. Jel jsem to před 14 dny a je to super. Cca 70 km. :o)

      Jinak dobrá restauračka je pod Karlštejnem na příjezdový cestě po které pojedeš. Maj tam dobrej žampionovej špíz se sýrem :o)))

      0 0
      • bikaf  

        Ještě jsem zapomněl, že je tam úsek cca 500 metrů, kde je třeba kolo nést či vléct. Je to úsek, kde je turist. značka vedená skalní soutěskou, ale je to veselé zpestření jinak ještě lepšího výletu :o)))

        0 0
    • Darkson  

      do Radotína po cyklostezce, z Radotína po červené až do Vonoklas, dále po modrý do Mořiny, kus po silnici do kopce směrem na Hlásnou Třebáň a pak doprava sjezd lesem přímo k hradu. může to mít 50 km, terén obtížný průměrně, ale trasa pěkná. jednou, možná 2× asi bude děvče tlačit, ale to k MTB patří:-). příjemná zahrádka je v Zadní Třebáni, i když s poněkud méně příjemnou servírkou po přechodu;

      0 0
    • Páník  

      jo,este se chci zeptat…kde je nejlepsi zacit,tim nejspis myslim stanici metra,pac mi vlackem dojedem na hlavak a pak jeste metrem nekam,abych nemusel s kolem pres celou Prahu.

      0 0
      • jivo  

        Vlak jede z Hlavaku treba az tam . Ale z Hlavaku muze bud na kole pres Opletalku, Vaclavak, Apolinar, Nuselak, Vysehrad (taky Metro) a tam uz je to bez nejaky vetsi dopravy a plati muj prispevek dole Kavci hory … Pak muzem metrem do Butovic (Prokopak) ..... Ale spis si vem mapu, dojed az do Radotina a protahni to treba na sv.Jana (za Srbskem) a kdyz bude malo, tak z Dobrichovic lesem (asi po zlute) smer Mnisek. Pokud uz budes na Hlavaku, tak bych jel vlakem az ven z Praglu.

        0 0
    • jivo  

      Ja jsem z Michle, takze nejlepsi je zacit tam :)) Jinak pokud pospicjam, jezdim Micle – Budejovicka – Kavci Hory (kolem TV) – Zadem dolu na Jeremenkovu – pak trochu po sinici do Podoly a pak Barandak – standarte pak jezdime

      • Podel skladky a na cyklotrase na Radotin a zadem podel vody – Cernosice – Mokropsy – Dobrichovize – Treban – most – silnice Karsten.

      Muzes si to ale zprijemnit z Barandaku Prokopak – Barrandov – Orech – a zadem na Morinu a vrchem na Karlstejn. To ke ale spis silnicni

      Dal se da Prokopak – Slivenec – Orech -lesem mezi Vonoklasy a Roblin – silnice Vonoklasy – lesem na Dobrichovice – malouzivanou silnici nahoru na Karlik – Morina

      Dalsi figl je pokud chces kopce nejet podel vody z Let do Treabne, ale v Letech po silnici (ale s provozem) na Rovinu (takova vesnicka na hroznym kopci). Tim jsme trapily kamosky, zda chtej normalne nebo pres Rovinu :))

      Jinak pokud se chces nejvic projet, kasli na Prahu, dojet do Butovic a vem na Prokopak, Barrandov, Radotin, podel vody az do Srbka – po silnici nahoru na Bubovice – silnice Morina a vart se bud na lety – Vonoklasy nebo jinak bud Radotin (CD, MHD), Smichov, Butovice apod. Ted uz padim domu, ale vecer budu i na icq 134143184 tak ti muzu neco doupresnit.

      0 0
    • PjSky  

      zalezi na pocasi, pokud je mene jak 3 dny po poradnem desti tak ber podel vody silnici, to je takova nuda se spoustou mist k zastaveni na neco k snedku + sem tam benzinka s pitim nebo hospa…

      pokud je tvoje slecna tvrdsiho jadra, tak to ber lesem :) mudcatcher ale ssebou. a samozrejme doma to xce hadici s vodou… na kolo i na slecnu

      0 0
      • PjSky  

        doporucuju tohle, je to ciste skopce a muzete pak pokracovat na Radotin a nebo to vzit domu vlakem, delka 29km , v Hostimi je udajne fajn hospudka pro touristy, vlastne hned dve. za hostimi se sjede na turistickou a tam vas pak ceka krasna Berounka.

        jinak za rudnou je bajecny sjezd po asfaltu :) pokud ma slecna rada vzruseni tak ho zazije.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.