• Nikdo

    Kupoval jsem novej retez na favorita 6 kolecko, coz jsem prodavaci sdelil a on mi dal sram PC48. Kdyz jsem sundal starej retez a porovnal s novym, tak ten starsi je mozna o 20 cm delsi. Presto jsem nasadil novy retez, funguje to, akorat razenni jde blbe a, kdyz se mi podari preradit na nejvetsi kolecko tak prehazovacka vypada tak nejak divne. Na strance sramu pisou, ze PC48 je pro 8kolo. Co ted s tim, koupit jiny retez ? 8 kolo retezy jsou kratsi ?

    0 0
    • Lance  

      se ptas vazne?nebo si delas prdel? ja se ptam vazne! vem fricku a rizni to

      0 0
    • grafik  

      jasna volba – jiny retez PC28 ;)

      0 0
    • Lada1  

      tak to bych chtel videt – 20cm je sileny rozdil

      0 0
      • Nikdo  

        Nemeril jsem to, jen odhad, mozna to je 15 cm nebo co ja vim, ale kazdopadne je to hodne.

        0 0
    • McBlacky  

      no to je moc :)))))))))

      vzhledem k tomu, že jsi 48 nasadil na kolo, tak musíš mít nýtovač, takže ho sundej, zkrat a nandej a úplně nejdřív si přestan dělat prdel.

      0 0
      • pitelboy  

        kdybyste pořádně četli, tak vitě, že psal " STARŠÍ " řetěz je delší, takže kdyby tendle zkrátil, tak to bude ještě horší !!!!

        0 0
        • McBlacky  

          no že zrovna ty nás koriguješ :))) ok beru všechno zpět, přeci jen vysoké pracovní nasazení se podepisuje na chybách při komunikaci na B-F :)

          0 0
      • steel is real  

        nemusi sram ma spojky, ale ten dotaz je opravdu z kategorie usmevnych – zkus toto :http://www.bajk.cz/…a/clanek.asp?… zde mas popis jak ma byt retez dlouhy atp…

        0 0
        • McBlacky  

          a já bych právě řekl že 48 je bez spojky, od 5kové řady jsou až spojky…

          0 0
          • martt  

            no neviem. Kupil som krabicu s tuctom PC48 a bolo v nej aj tucet spojok.

            0 0
    • martt  

      favorit ma dlhu zadnu stavbu a vacsie kolesa. Tusim nan bolo treba retaz so 116 clankami. Mozno si si kupil taky co ma len 112 clankov – potom je to o tych 10 centi kratsie. Chod do toho obchodu a nech Ti nejake clanky na ten retaz prinytuju alebo este lepsie nech Ti ju vymenia za dlhsiu. ak maju servis, tu Tvoju bez problemov niekomu namontuju na bike.

      0 0
      • Nikdo  

        Dik, asi to tak bude. Jinak z toho clanku co uvedl „steel is real“ (dik) jsem pochopil, ze pred koupi noveho retezu je dobre si spocitat kolik clanku ma ten stary (blahove jsem si myslel, ze nove retezy se delaji delsi a kazdy si to zkrati na potrebnou velikost). Jo a ohledne PC48, dostal jsem ho bez spojky tu jsem si koupil zvlast (za 20kc – to je drahota).

        0 0
        • steel is real  

          tak to mejlni zitnymu – to je vyhradni distributor sramu – to bude rad :-)) spojky jsou v cene retezu…

          0 0
          • Shamick  

            To je fakt…Taky je fakt,že třeba já je tam nedávám…Poslední kapka byla,dyž sem den starej řetěz ušláp,ve spojce.Zanejtoval sem ho a vozil dobře dva měsíce bez prasknutí…

            0 0
    • XCIO  

      něco mimo Nevíte náhodou někdo jakou má mít délku řetěz hg a jeho limit pro výměnu.Nebo třeba jen délka deseti článků,abych ho mohl změřit třeba šuplerou.

      0 0
    • Nikdo  

      Ted neco pro zasmani. Koupil jsem si delsi retez a chtel ho vymenit za kratky, ktery jsem na kolo nainstaloval nedavno. Jenomze se mi nepodarilo rozpojit spojku (sram), ano tu samou spojku, ktera se spouste lidem rozpujeje sama od sebe proti jejich vuli. Proste na to nemam silu. Pak jsem zkousel retez roznytovat, ale to bylo jeste horsi (mam jen malou nytovacku), snad az se vytaha tak to pujde, jinak budu muset rezat. Jsem ostuda vseho bikerstva, jdu si sehnat kytickovane kolo s damskou geometrii.

      0 0
      • pitelboy  

        ale k rozdělání rychlospojky neni potřeba vůbec síla..

        0 0
        • martt  

          treba skor zrucnost. Ja som s tym nedavno tiez zapasil asi 5 minut a moj syn to mal otvorene za par sekund.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.