povinna vybava kola na pozemni komunikaci

11 nepřečtených
  • orca

    Jak jste na tom ?? http://cestovani.idnes.cz/ig_kolo.asp?… Uz lepite na SPD odrazku ??? chi chi a co poldove uz vas capli ci pokutovali ? jake mate zkusenosti ?? piste sverte se…

    0 0
    • kolombo  

      Hele, mají to dobře, už tam nepíšou zvonky a podobně :-)

      0 0
      • Shamick  

        Jojo,věřim,že to někomu zachrání život,ale já tam nemám nic z toho a měnit to nehodlám…Eště,že na silnici se dostanu jednou za uherskej rok…A zatim těm jejich pokusum stavět a pokutovat úspěšně zdrhám…Jen doufám,že někomu nelopne v bedně a nezačne střílet… :)

        0 0
        • orca  

          Tak nejezdi do Plzně :-)) tady jsou pistolníci zatím teda pálí jen po chodcích ale kdo ví…časem…

          0 0
    • vlk  

      odrazku nelepím.-Mám odrazovou plochu dost velkou na botech-specialized, jinak celkovou povinnou výbavu splňuji do posledního puntíku, akorát to nejsou odrazky ,ale odrazové samolepky, kterém přes den na mém kole ani nepoznáš kde sou.Akorát když jsem kolo do profilu fotil s bleskem tak to šlo vidět

      0 0
      • MaPa  

        Nevidím odrazky o patřičné ploše v drátech :-)))

        0 0
        • vlk  

          odrazky mohou být nahrazeny odrazovými materiály na předním nebo zadním nebo na obojích kolech.O velikosti se nepíše.Mám na zadním kole na ráfku z každé strany 2 černé pásky naproti sobě.Jeden nejde vidět kvůli v-breake brzdě, která zaclání ,ale druhý vidět jde.Na druhé straně ráfku jsou taky 2.Je to sice jen 3/4 plochy odrazky, ale zrovna u těchto se nepíše o odpovídajícím obsahu.

          Spojka nebo 1 nebo 1= 1, 1 nebo 0=1 ,0 nebo 1=1 -základy výrokové logiky

          0 0
          • vlk  

            jo a mám ještě na boku černé na představci-ty taky nejdou na obr vidět.

            0 0
          • MaPa  

            Já vím, proto ten smajlík. Ale přijde mi zajímavé, že zákon tak jasně určuje velikost a barvu odrazky a vzápětí napíše, že to můžeš nahradit něčím, co tu barvu a velikost mít nemusí. To mi přijde dost komický a nesmyslný.

            0 0
            • vlk  

              tak je na to nebudem upozorňovat.Ještě že to tak není, zachvíli bychom měli odrazky přes celý výplet-tzv odrazkové loukotě :o))

              0 0
    • pegal  

      Mam na sobe dve nezavisle brzdy, to je asi tak vse z me vybavy… Jo a vozim i helmu, ale ta pro me neni povinna, takze jen ty brzdy..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.