• romza

    Zdravim, Shanim vidlu na dirt/DH do 12000 KC. Hlavne ne Manitou, na ty nemam kotouce. Chci s tim i obcas na street. Dik

    0 0
    • Tomcat  
      • No dirt a DH jse docela proti sobě
      • Dirt a Street jde k sobě
      • ad manitou si kup redukci.

      Prostě de 10 nemáš výběr:

      SR Suntour – Duro – nechodí Mazocchi DJ3 – praská Mazocchi Drop Off – tvz. výplach výrobního skladu Mazocchi Z1 Wenge – tvz. výplach výrobního skladu vol II. Manitou Black – praská Manitou Stance – těžká , postmount RS Psylo – utíká (olej i vzduch)

      0 0
    • Azagthoth  

      a Macochu 66?

      0 0
    • goofy  

      Dirt a Dh si trochu protireci. Ja osobne na bych ala DH bral Marzocchi Z.1 Freeride 3. A urcite by sni shlo i neco skocit…

      0 0
      • Tomcat  

        Co pevná osa? Pokud nemá na blbou redukci tak nebude mít na vejplet s 20kou osou

        0 0
        • goofy  

          Hmm… Treba jenom nechce Manitou… :o) A co All Mountain 3? Ale je to vzduch, no… Pak snad jedine ten Stance, nebo Dirt Jumper, nebo pokud nekde objevi lonskeho Drop Off-a…

          0 0
    • sTevve  

      No já bych volil toho Dirtjumpera III. U všeho se dá najít pro a proti a že támdle Pepovi prasklo todle a Lojzovi tamto…

      0 0
      • wroum  

        DJ III – hodne tezka, prapodivne chodici a dost casto praskajici vidle, podle me to neni dobra vidle, to snad radsi to lepsi DURO.

        0 0
        • JohnLee  

          na Duro mi nesahejte…:) ja jsem zatim s ni moc spokojenej,i kdyz jsem ji nedal jeste poradnej kour…ale par skoku uz prezila.Ale ja ji muzu srovnavat jen s MX Comp a Blackem Comp 03. A jsem s ni spokojenej

          0 0
          • wroum  

            ja si nedelam prdel, ja to myslim smrtelne vazne, ze bych misto DJ3 radsi duro.

            0 0
            • cabbage  

              to radsi nejezdit vubec:-/

              0 0
            • JohnLee  

              :) ja byl z ni celkem mile prekvapenej,uvidime co zacne provadet casem,ale aspon me ty prachy nebudou tak moc mrzet…

              0 0
        • Manas  

          Nesouhlasim. DJ3 nejlepe zreklamovany s cernejma nohama chodi naprosto luxusne a krom ty korunky v origos to je dost povedena vidle. Necekal bych ze mi tak dlouho vydrzi. TEzka je .. to jo :-) Ale zase lehkou bych nechtel .. bych se bal :-))

          0 0
          • wroum  

            DJ3 2005 se stribrnejma nohama – tragedie. vazi minimalne stejne, jako muj boxxer a chodi bidne. modely s cernejma nohama neznam.

            0 0
            • Manas  

              Tak to jo .. stribrny nohy sucks. Pry je to jejich povrchovou upravou. Zlepsi to pry ridsi olej. DJ3 s cernyma nohama je treba ten muj a pak asi vsech dalsich lidi co reklamovali model '03 s prasklou korunou a maji nohy ze Z1 :-)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                A to z ni dela Z1 a ne DJ. Si troufam tvrdit, ze DJ 2003 → Z1. DJ 2004/5 jsou uz na tvrdsi zachazeni, ale zase na ukor vahy… a mozna i chodu.

                0 0
                • ddd - andy  

                  Jee nazdar! Byla nejaka odmlka, ne? :-)

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    No jeste bude. To ja jen na skok od nasich zapadnich pratel. Ale shanim nejaky spolujezdce v sobotu brzo rano (kdyz to stihnu) do Kaplice na 4X a v nedeli DH. Nabidky na mail.

                    0 0
                    • Shamick  

                      DJ-05 na tvrdsi zachazeni?Neřek bych…Jinak,Já něják tak taky kombinuju v pořadí DH,dirt,street…Mám atomika a taky to de…Jen ten strýtek,3× se zhoupnu ve sk8parku a sem spocenej jak prase…

                      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.