• Kreten

    Tak uz si omne asi pomyslite ze som uplny kreten, ale vcera sa mi podarilo zlomit zadnu stavbu na GT chucker 1 ked som skakal na zadnom – kengura. skacem skacem a zrazu pink jak keby mi daco vletelo do kotuca tak som prestal a prekvapila ma zlomena kostra. dal som to na reklamaciu. co myslite uznaju to? prikladam foto: http://www.microsoft.szm.sk/…DSC01870.jpg http://www.microsoft.szm.sk/…DSC01873.jpg http://www.microsoft.szm.sk/…DSC01870.jpg

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Slusna prace :) Nepredpovidal to nekdo? ;) http://www.microsoft.szm.sk/…DSC01874.jpg

      0 0
    • Daf  

      Takhle praskleho jsem videl Avalanche. No taky se na nem skakalo :) Vubec bych se nedivil kdyby ti reklamaci neuznali.

      0 0
      • wroum  

        to jako, ze kdyz si koupim kolo na skakani a praskne, tak mi neuznaj reklamaci, protoze sem na nem skakal?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Jenze do zaruky vetsinou nespada napriklad nadmerne zatizeni a tohle evidentne bylo nadmerne, kdyz to prasklo :)

          0 0
          • wroum  

            aha takze: prasknuti = znamka pretizeni = bez naroku na reklamaci. tak proc k tomu vubec davaj zarucak?

            0 0
          • fousek  

            No ja bych taky rek ze by to mely vyrelkamovat, nebo do navodu napsat ze se s tim nema skakat

            0 0
        • JohnLee  

          Jako bys nevedel,ze tady je vsechno mozne…:)) ja bych tu reklamacku urcite zkusil,kdyz to kolo je urceno na ten styl jizdy a nevidim duvod,proc by to nemeli uznat…

          0 0
        • Daf  

          Tezko jim budes dokazovat ze to prdlo pri skakani po zadnim kole a ne treba po nejakem prasackem 2m dropu. Kupovat kolo pro takovou disciplinu je proste riziko.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To je zajimavy, ze u XC ramu vam nedelaj s reklamaci problemy. Pritom tam staci daleko min. Vzdyt ten se da znicit i agresivnejsi jizdou.

            0 0
            • Daf  

              Pochybuji ze bys vyreklamoval XC ram s utrzenou zadni stavbou. Na reklamaci staci prasklinky, ktere jsou ve svaru, tudiz chyba ve zpracovani. Pokud u zlomeneho skakaciho kola neprokazes vadu materialu tak si myslim ze mas smulu.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                No tohle je v tepelne ovlivnene oblasti svaru, takze… ;)

                0 0
                • Daf  

                  Hele ja bych tu reklamaci taky zkusil, ale moc velke nadeje bych si nedelal. To jak se na tom kole jezdilo vi nejlip sam majitel. No a pokud na tom skakal prasarny, tak my prijde vuci prodejci nefer se to vubec pokouset reklamovat.

                  0 0
                  • Kreten  

                    tak ziadne prasaciny som natom teda nerobil. ten bike ma 3 mesiace. tie trubky sa neurvali naraz, teda asi tyzden predtym mi zacala dost „trubit“(teda mohol som ju pouzivat namiesto zvonceka) zadna brzda a pri kengure a pedalkiku mi obcas nieco luplo. nevedel som co to je a nejak som to zvlast neskumal, myslel som ze je dotiahnuty blbo nejaky sroub. ked mi prdol ten ram uz uplne tak mi to doslo. najviac ma sere ze zijem na slovensku. moj predajca to musi poslat do ziliny a od tial do ceska, takze sa to pekne pretiahne

                    0 0
            • micro  

              no nevim, ja mam XC ram author a na nem snad jenom skacu uz pul roku (1.5m dropy max) a kangaroocko v pohode a zatim drzi. A jesli prdne chucker na to urcenej, tak se tresu kdy si rozbiju hubu na 1.5 kilovym XC ramu :(((

              0 0
        • cukr.dva.nula  

          No, problem muze bejt v tom, ze v manualu GT je vyslovene napsano: modelova rada Chucker neni urcena pro discipliny bikros, 4× a DH. Je urcena pro mesto a les. ??? IMHO se tim akorat krejou. No, snad mi cukr.dva.nula nepraskne moc brzo. Muzu se utesovat tim, ze stal uplne novej ve vyprodeji 6.990,– s celkem dobry predstavcem (neco jako cube treba od pointu, spis takova ta „ohnuta“ masivni krychle) plus zoom vidle s vetsim zdvihem nez jak bylo v katalogu. MAzets.

          0 0
          • Kreten  

            ahoj v tom manuale sa tym iba kr(í)jú. zalezi od toho ci jazdis vzadu kotuc alebo nie. inak ja jazdil na tom uz len trial a street a prave pri triale to prasklo druhy krat. teraz sa zlomi asi treti krat, no nevadi. v navode trial predsa neni zakazany a co neni zakazane to je polonene:D

            0 0
            • cukr.dva.nula  

              me predevsim napadlo – pri pohledu na patku bez jakyhokoliv zpevneni – ze zadni stavba asi neni moc delana na tlak kotoucovky … jelikoz mam verzi 2.0, tedy vidle Zoom a hlavne bez kotoucu, tak me to snad tak brzo nepotka … no, trenuju sice technicky dropy, tedy pres zadni pekne s pomalym najezdem, ale verim tomu, ze takhle to vydrzi :))

              uvidime, az rozmrzne bikroska :) a az dostavej Polis XIII, hlavne fourkrosku :))

              btw: nekde sem cet, jak nekomu krute tuhla prave Zoomka a ze RST oproti tomu super. Jezdili sme ted s kamosem o vikendu, kdy tady v Praze bylo –13 a zadny zpomaleni vidle sem nezaznamenal … asi to bude tim, ze je celkem nova :)

              tak mi drzte palce!

              0 0
    • Matts.  

      Čistá fraktúra, výrobca bude ma? z teba rados?. To som zvedavý čo ideš napísa? do reklamačného listu… napr. stalo sa mi to v spánku.

      0 0
    • BH  

      urcite ne i kdyz neni to kolo urcene i na skakani?

      0 0
      • dalimil  

        Já bych jim napsal asi toto „Vedl jsem kolo po chodníku a tiše si povídal.Najednou lup a hele co se mi stalo s tou dlouhou trubkou… .To asi nemá být,že ?“

        0 0
        • fousek  

          Vzhledem k tomu ze je to kolo na skakani tak bych jim tam klidne napsal ze to bylo pri skoku, co jinyho by se s tim kolem dalo jinyho delat?

          0 0
    • Lance  

      aha takze nejen authory,meridy,a­le...........­..

      0 0
      • HonzaV  

        myslite ze praskne i Norco?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Vsechno se da zlomit. Jen u neceho to da praci a dlouho to trva a neco zlame i decko :)

          0 0
          • HonzaV  

            Sem myslel, jestli praskne při tom skákání jak to Gétéčko.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              To tezko. Minimalne dalsich pet let to neplanuju :) Tohle neni prvni praskly GT o kterym vim.

              0 0
      • enjoy  

        …vsechny.

        0 0
      • chain  

        Kazdopádne kolo uz není triple triangle ale jenom double…taky důvod k reklamaci. Já jsem úplne sokovanej, kolik lidí, abych rekl pravdu ze vúbec nekdo tady zpochybnuje oprávnenost té reklamace. Tyhle názory bych vúbec nebral v potaz. Ber to spís tak, ze firma GT má stestí ze ses na tom nezmrzacil.

        0 0
        • martt  

          osobne si tiez myslim, ze ta reklamacia by mala byt uznana. Ten bike je konstruovany na agresivnu jazdu a odtrhnute je to tesne u zvaru – imho nespravne temperovany ram po zvareni.

          0 0
          • well  

            Vada materiálu je v lomu většinou vidět. Jestli tam někde v prasklině něco není, tak nemusí uznat nic. Na druhou stranu solidní výrobce uzná i neoprávněnou reklamaci, aby nepřišel o zákazníka.

            0 0
    • myki  

      Měl jsem Avalanche, po roce mi prasknul rám u sedlovky, musím ti říct, že ti to nezávidím, s reklamací jsem měl docela problémy. Takový řeči prodavače, že mi to nemusej uznat, že sem kolo přetížil nebo měl špatně nastavenou sedlovku, tak to mě dopálilo. Nakonec po měsíci a půl jsem měl novej rám, sice o řadu nižší, ale lepší než drátem do oka. Po té co mi to vyměnili, jsem do toho krámu nestrčil ani nos.Už bych si tam nic nekoupil. Nebudu je jmenovat, ale pro zajímavost, docela sem se nasmál, když jsem se včera od známýho dozvěděl, že je vykradli a vzali asi 20 kol.

      0 0
      • BH  

        No myslim si, ze to neni ani probme kramu ale dovozce. Co mam zkusenosti tak reklamce ¨GT je celkem nestandartni zalezitost, vetsinou si musis koupit nejaky ram s doplatkem a nebo mas smulu. V teto souvislosti by me zajimalo kolik lidi z BF jiz reklamovalo ram GT a s jakym vysledkem.

        0 0
        • blue  

          kamos vyreklamoval uspesne predloni idriva a dostal snad dokonce lepsi model

          0 0
    • czertd  

      Velice podobně mi prasknul rok starej GT XC (pouze spodní pravá trubka u středu před svárem přesně jako tobě) Stalo se mi to na silnici, kdy mi v kole něco lupalo, tak jsem se několikrát zhoupnul a RUP! Asi už tam byla prasklina. Jenom upozorním, že jsem na kole extrémě neskákal, maximálně někde v lese při vyjížďce přes kořeny, kameny a tak – žádná divočina. Reklamace do 3 neděl nový model rámu bez problémů, kdy se mě ještě ptali, kterej bych si chtěl z nových vybrat. Tak přeju hodně štěstí.

      0 0
    • Kreten  

      tak mi to nakoniec vyreklamovali. po mesiaci mi konecne doniesli ten ram. som stastny jak blcha – konecne po mesiaci znova na bajku

      0 0
    • pegal  

      Co bys taky chtel.. Je to GT.. :)

      0 0
    • omar  

      vyreklamujou Ti to bez problemu, s aspirem jako dovozcem nejsou problemy

      0 0
    • R.1  

      zlomene GT sa pise G/T

      0 0
    • CZiko  

      s tím se musíš smířit, kámoš ho kuchnul na naprosto stejném místě… pak jsem viděl 2 další… je to holt ze skla… kámošovi to uznali bez problémů, takže buď bez obav

      0 0
    • Nimrod  

      sem línej to číst, tak se omlouvám, jestli budu někoho vopakovat… ale… křup sem GT Ruckus na 4 metrovym dropu, prask u zadní stavby podobně jako tobě… dovez sem to do vobchodu a za 9 dní mi tam poslali novej… žádný vyptávání, nic… krása :-)

      0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.