• MARIN

    Daji se nekde sehnat ocelove prevodniky? Tusim ze kdysi je delal 2XM ale ted maji v nabidce snad uz jen dural.

    0 0
    • zirecek  

      2 placka na Deore je ocel. To je 32z. nejnizsi placka 22 taky ocel (shodne s LX, kde jsou 2 nejvetsi prevodniky Al)

      0 0
      • MARIN  

        32z na Deore je ocelova? To se divim ze na ni porad slysim nadavky jak odchazi.

        Jo jinak jsem konecne sehnal kontakt na 2XM a pry ty ocelove porad delaji a v nabidce jsou dokonce i nejake Ti

        0 0
        • kovar  

          rec je o 2XM. Ono neni ocel jako ocel, Shimano deore prevodnik je normalni mekky zelezny plech. 2XM prevodnik je trochu tvrdsi. No trochu, hodne tvrdsi. Nesrovnatelne

          0 0
        • lubos  

          Zelezo smisene s hlinou a vypekane v troube z bambusu u vietnamcu. To je Deore ocelovy prevodnik :(

          0 0
          • ivovi  

            Nemyslim ze Deore ocelovy prevodnik je takova tragedie. Rozhodne vydrzel vic nez kliky samotne (vakl mezi klikou a pavoukem) cca 9kkm. A ted jsem ten jetej prostredni prevodnik nasadil na Truvativy (FireX SL) a jezdim dal. Duralovej original na tech Truvativech nevydrzel ani tolik (cca 7kkm).

            0 0
            • lubos  

              Nevim , jakej mas ty, ja mam Deore Hollowtech styrhran model 2002. Po asi 4tisicich km, kdyz jsem nasadil novou retez, pricemz pastorky ok, mala i velka pila ok, tak stredni prevodnik divne posunoval retez. Spravilo se to asi po mozna 100–300km .. ale ty zuby .. hruza a des. Takze asi tak. Poznal jsem to jenom na nove retezi.

              0 0
              • ivovi  

                Pro upresneni, mam Deore 2000, taky duty, taky ctyrhran, zuby vypadaji jeste docela ok. Pro uplnost, jezdim docela silove a casto v humusu a bahne, retez neperu, takze to nesetrim, ale retezy menim poctive.

                0 0
                • lubos  

                  Ja je menil taky … ono to sice v mem prispevku vypadalo, ze jsem prvni retez menil po 4000km :-)), ale neni to tak. Celkove to byla uz nevimkolikata. Musim se zamyslet … prevodnik mohl mit tehdy najeto asi tak ,hmm … joo, tak to nebylo 4000, to jsem hoodne pridal. Ne, bylo to asi tak max. 2500–3000km. Retez byla treti SRAM a predtim jsem mel jeste jednu Shimano. Kazdou jsem menil predtim, nez byla v pulce mirky.

                  0 0
                  • kovar  

                    stejne zkusenosti mam z prostrednim prevodnikem z LX a XT (hlinikovym)

                    0 0
                    • lubos  

                      skvely :-(( tedka mam nejake Truvativ Stylo SL nebo jak se to jmenuje, zatim dobry, jenom se mi uz nekolikrat stalo, ze se mi namotala retez pri razeni z nejvetsiho na nejmensi. Naposled ted v nedeli. Skontroloval jsem zuby, byl tam jeden dost chyceny .. nevim jestli nasledek nebo pricina … zabrousil jsem jej .. uvidime.

                      0 0
                      • zirecek  

                        taky semtam pretahnu zuby na prevodniku ci kazete pilnikem, pak to zase fici jak ma. Mne treba pripada nejvetsi prevodnik na Deore jako blato. Jednou mi tam napalil sutr a 1 zub kompletne pryc a dva okolo nic moc. Na nejvetsi placce retez nedela takovy bordel, protoze je tam vetsi pocet zubu, celkove se to pomaleji sjede, i kdyz to je treba mekci nez prostredni…

                        0 0
          • PietroUL  

            Možná jen neumíš řadit ;) Vím, že vás nespokojenejch je víc, ale s mym prostřednim převodníkem Deore se už 2 roky nic špatnýho neděje.

            0 0
            • zirecek  

              ja ho menil po 1 sezone, ale mou chybou. Ted drzi porad jak ma…

              0 0
            • lubos  

              viz. muj prispevek vyse. Delaji se na nem zraloci zuby. A vypada jako kdyby ho rozzuval pitbul. Ale to je od vyroby.

              0 0
        • 100kg  

          Napiš sem kontakt. (Našel jsem jen nějaké krejčovství 2XM.)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.