Horský kolo 20.000 - 25.000 tisíc

43 nepřečtených
  • hunti

    Zdravím … chci si pořídit nový horský kolo v ceně mezi 20–25 tisíci … trochu se vyznám, ale nemám moc přehled o současným stavu na trhu …

    Mělo by to mít: obě talířový brzdy, odpružená přední vidlice, výbava deore a lepší … zadek odpruženej nechci … můžete někdo poradit ?

    předem díky za pomoc :)

    0 0
    • blue  

      rikej tem brzdam radsi kotoucovy nebo diskovy, jinak se ti tady bude kazdej smat ;-)

      0 0
      • hunti  

        smat by se tomu mozna mohl jen nejakej blbec … a blbci jsou mi u ****** :D

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Nechci si delat nejaky iluze o sve inteligenci, ale taky jsem se zasmal… obzvlast v kombinaci „s trochu se vyznam“ to byl utok primo na branici :)

        0 0
      • architekt  

        na pohled fakt super kolo, pred par dny jsem ho okukoval v brne :-)

        0 0
        • Raydowe  

          myslim ze to je presne to, co hladal nie?

          0 0
        • hunti  

          ja jsem shodou okolnosti z Brna … kde jsi ho videl ?

          vypada fakt pekne … co je to za znacku Marin ? vidim ji poprvy ?

          0 0
    • Tommy  

      Zkus RAVO XC

      0 0
      • eBUZZ  

        Resim podobnej problem, jak se lisi ram Rava Racinga XC a vyse zminenyho Marina?

        0 0
    • orca  

      No nevím s těma kotoučovkova si to raději rozmysli , nechci tě odrazovat ale v téhle ceně celého kola ještě nebudou opravdu dobré brzdy…Má zkušenost koukni na Cube. Ale spíše jsi se zeptal špatně. raději vyhledej 5 kol které chceš a optej se které ano a které ne a proč..takhle se špatně odpovídá na trhu jsou stovky podobných kol…

      0 0
      • wroum  

        on nechtel kotoucovky, on chce talirovky. a to je rozdil.

        0 0
        • orca  

          Je v tom snad rozdíl ?? ty talířové jsou z porculánu ???

          0 0
          • wroum  

            spis keramicke :-) jako Porshe GT3…

            0 0
            • orca  

              A že by už Porshe fušovalo i do kol ??? hm…to ale leda v dizajnu a to bude cena jako horák co má Svorada od Ferrari né ??? chi chi takže se vlastně prvotní tazatel spletl v nulách …já hlupák že to nepochopil..... 200–250 000,–Kč..to je jasné…

              0 0
      • fousac  

        proc ne kotoucovky?? v tyhle cene uz budou funkcni hydry…

        0 0
    • cova  

      Podívej se na http://www.kona.cz/2k5_kolo.php?…, myslím, že by Kona Cinder Cone mohla plně odpovídat Tvým požadavkům včetně ceny.

      0 0
    • marapara  

      Možná bych přidal GT avalanche 1.0 disc. Výbava je podobná jako u toho Marina, ale šaltr je LX. Brzdy Hayes sole taky, vidle RS Judy XC. Tu bych možná vyměnil za jinou.

      0 0
    • McBlacky  

      a nebo třeba canyon sandstone? jenom nevím kolik u nás stojí

      0 0
    • hunti  

      asi to s tim vyberem nebude tak lehky jak jsem si myslel … :)

      jeste jeden malej dotaz … kdybych se vzdal kotoucu a za usetreny love, predpokladam nejakych 6k, investoval radeji do jinych komponentu … tak prikladne ten Marin … maj v zakladni nabidce neco do 25k bez kotoucu ? jsem se dival, ze v tehle cenove relaci klasicky brzdy nemaji …

      0 0
      • orca  

        To zní lépe..sám jsi zjistil že „dobré“ kolo tak laciné nemontuje kotoučovky…Ale stejně asi nenajdeš zde jednotnou odpověď…pro výběr..spíše střípky ze kterých se sám rozhodneš…

        0 0
        • hunti  

          ja jsem chtel ziskat obecnou predstavu co bych asi mohl koupit … ted to pomalu vstrebam a vyberu trebas 5 kousku, ktery by pripadaly v uvahu … a zase vas s nima budu otravovat :P

          0 0
          • orca  

            tak to je asi to nejlepší…obecně nelze radit…

            0 0
      • Quake 9.0  

        Kotoučovek se neboj…

        0 0
    • eBUZZ  

      Nachazim se ve stejne fazi rozhodovani, kolu sem ochoten venovat stejny finance, kolem tech 25000. Co treba Ravo Racing XC a Trek 6500?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.