• CZiko

    mě tak napadlo… jak to dělají cyklisti na závodech, když jedou několik hodin a ani jednou se nejdou vychcat? (teda alespoň jsem si nevšimnul, že by si Armstrong odskočil do křoví:)) To jako drží až do cíle? :)

    0 0
    • Meesha  

      Kdyz se jede v klidku, tak nekdo mavne a jdou vsichni! No a kdyz je to lidr tymu, tak domestik podrzi riditka a je to!

      Videli ste na Londynskym behomaratonu Radcliffovou? :-))

      0 0
      • DyEm  

        Kdyz se jede v klidku, tak nekdo mavne a jdou vsichni! No a kdyz je to lidr tymu, tak domestik podrzi :) a je to!

        Dá se chcát za jízdy, odzkoušeno, akorát jsem si pochcal kolo, botu........

        0 0
      • Smazaný účet  

        neviděli, co vyváděla? za běhu?

        0 0
        • JirkaD  

          No co? Mávla a šli všichni :-)

          0 0
        • Meesha  

          Ne, zastavila na nejaky ulici mezi tisicema divaku, trosku podrepla… a bylo to… :-)) Ale zase vyhrala milion USD, to bych trochu ostudy a fotek taky asi prekous! :-))

          0 0
    • orca  

      celkem standartně se celej peleton zastavi a jde se na malou…pokud je to jednotlivec tak holt bud za jizdy a nebo zastavi a s nim jeste jeden ci dva a pomohou mu dojet skupinu… teda pokud to neni 5km pred cilem … Spatne sledujes zavody…teda ty dlouhe…

      0 0
    • keksik  

      doteraz som si myslel, ze sa na to pouzivaju prazdne bidony, ktore potom s radostou hadzu divakom pri ceste… :)

      0 0
    • admxx  

      A ma nekdo z vas nejaky vymakany styl?!:-)))

      0 0
    • Eila  

      loni byla krasna fotka ve velu v jamu jak chodi za jizdy, kdo ma chut at hleda:-)

      0 0
    • fousek  

      no a co kdyz se jim chce sr.t?

      0 0
      • Darkson  

        za jízdy.jak jinak…

        0 0
        • wroum  

          pekne sup s tim do zadniho vypletu, at si uzijou vsichni okolo :-P

          0 0
      • Eila  

        hele giro 2003, chudak musel tak prasknul kolem, zabehnul do vinice a zeshora ho celou domu tocili z vrtulniku:-D

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.