• Corbett

    Jakou máte s něma zkušenost? Jezdím Koolstopy a darem jsem dostal tyhle špalky. Vím že jsou o polovinu levnější, ale než je nasadím, zajímaly by mě vaše zkušenosti. Díval jsem se do historie a nic jsem nenašel (nechtělo se mi to prolézat všechno) Dík za radu

    0 0
    • Corbett  

      Nakonec jsem to proběhl a našel jsem dost příspěvků, ale pokud něco k věci přidáte, nebudu se zlobit, dík.

      0 0
    • TNT  

      mam je uz tak dva roky-bohuzel ale ne pozad ty samy-ale sou dobry, me stacej, bracha s mechanickejma avidama na ne kupodivu moc keci nema ze by brzdili min…od tri blbcu sou urcite nejlepsi, porovnavat s jinejma si je netroufam, zas tolik toho o kolech nevim…

      0 0
    • malko  

      Ja nevim cece…Vsichni je tady vychvalovali ze jsou stopro lepsi nez original deorka. Ja musim cestne priznat, ze jsem zadnej rozdil nepocitil a to je uz nejakou dobu vozim. Mozna ze me nejak nesedi k rafkum…nebo co

      0 0
      • well  

        Měl jsem je jen chvilku, jsou opravdu super. Nemůžu srovnávat s Coolstopem, ale byly dobré. Lepší než orig. Avid. Teď si brzdí někde v Brně, jestli se Brno kouká, tak zdravím a a? Kona dobře slouží :-).

        0 0
      • mastihuba  

        to, ale stačí si na to kolo sednout a projet se, pak to poznáš hned. :)

        0 0
    • Misiak  

      Ja mam triplle bii na mechanickej Hayese-1otke a najradsej by som ich zahodil a kupil si origos hayesy full-metallic. BBB never more… V porovnani s originalkami co som tam mal od vyroby to nie je bohvieco…

      0 0
    • Jogador  

      Především jsou tiche, nikdy sem znich neslyšel ani hlásku. Brždění, no přešel jsem na kotouče, v bahně a mokru ty V prostě nebrzdí:) Ale jinak brzdili rozhodně líp, než originál Shimano.

      0 0
      • enjoy  

        to je hrozne tezkej ukol aby byly nejaky spalky lepsi nez original shimano:-)

        0 0
    • tit  

      Baradine a Union je myslim to iste. Teraz tam mam trojfarbickove Baradine a nejako sa im nechce ubudat. Vymenil som kolesa (Alexrims-Mavic Crossride) a zacalo to brzdit lepsie. Ak budem kupovat dajsie spalky tak vyskusam nieco ine. Nie ze by neboli dobre, (lepsie ako LX) ale mam taky, subjektivny, pocit, ze viac deru rafy.

      0 0
    • Vymi  

      mam je taky a jsem s nimi spokojen… :-) urcite koupim znovu… :-)

      0 0
    • Excel  

      hm..už jsem to někam psal, mám je na Deore XT s par., originály hvízdaly jako prase a nesnesly se s ráfkem, narval jsem tyhle trojbarevny, ucinost stejne dobra a hlavne nevrestej…no…v mo­kru si obcas pisknou :-) spokojenej

      0 0
    • mosquito  

      mam teda BBB 3 bar. botky ale jsou super :) nepiskaji, brzdi v lete nekdy i v zime :)) a za ty prachy jsou uplne paradni, priste je beru zas

      0 0
    • Hipo  

      Ja je vozím od loňska a max. spokojenost. Mám V od Ritchey asi Pro, original špalky Ritchey tuším že byli modrý brzdili dobře, ale dlouho nevydrželi. Potom černý Cool-stop pro mě hrůza. Řvali moc, a rozhodně nebyli šetrné k ráfku, možná to chtělo jinou barvu. BBB fakt slušný a cena je taky v pohodě.

      0 0
    • Lister  

      Mám je asi měsíc. Pokud můžu srovnávat s tím co jsem měl doteď – poslední Jagwire – tak sice nemají tak silný maximální výkon, ale jsou naprosto skvěle dávkovatelné. Po dosednutí je okamžitě k dispozici slušný brzdý výkon a pak se dá hodně pohodlně regulovat. Když z nich chete vytáhnout maximum, tak musíte trošku přitlačit, ale mě to nevadí. A jak píšou ostatní tak jsou naproto tiché.

      0 0
      • Volf  

        Taky se přidám. Měl jsem žlutý Jagwire a ty strašně žraly ráfek / Remerx /.Po všech dobrejch referencích jsem koupil Baradine který skvěle brzdily, ale prostě byly slyšet a nedalo se s tím nic dělat. Nakonec jsem koupil trojbarevný BBB s výměnejma gumičkama / mám je na fotce / a je klid. Sice mám dojem že o něco málo míň brzdí než ty Baradine, ale zase jsou potichu a nežerou ráfek.

        0 0
      • zac  

        muzu se zeptat na kolik Te prisly? Jde mi o to, ze v katalogu vela jsem si vcera vsimnul ze cena 219Kc je za 2 pary a to i prijde dost malo…

        0 0
        • zac  

          dobry, tak uz sem to nasel vyse… :) omlouvam se…

          0 0
    • ada  

      Mám ich tiež a spokojnos?. Povodne LX špalky vydržali cca 200 km a po jednej vyjíždke v bahne išli do kytek. Brzdi? to moc nebrzdilo. Na BBB mám najazdene (nabrzdené :-)) 3000km a ubudli len kúsoček. Keď ubudnú moc, vymením opa? za BBB.

      0 0
      • dizel  

        3000 km?? to vážne? No uvidím na mojom bajku, ale moje BBB sú hrozne maslové.

        0 0
        • Lister  

          to se podle mě dá odjezdit na jakýchkoliv špalcích. Pokud je tedy občas otřeš a vyčistíš ráfky a nejezdíš v totálním marastu. Teď jsem si četl rozhovor s tou českou dvojicí co objela svět na kole( Lucie a Michal???) a ti měnily špalky snad 2× – 3× pokud se nepletu :-)

          0 0
        • Paja  

          Moje BBB vydrzely cca 9000 nez se sjely drazky, takze zadnej kov na kov (zalezi samozrejme kde a jak jezdis)

          0 0
        • mosquito  

          zalezi na tom jak jezdis, jestli to parkrat zmacknes a dobry nebo jestli celej kopec jedes s lehce stisknutyma brzdama (vetsina bab) – pod kopcem se na rafku nedaj udrzet prsty a spalky skoro tecou

          0 0
          • ada  

            No ja jazím ako vačšina báb :-) a tá mriežka (drážky) v prednej bielej časti špalkov sa ešte neroztiekla.

            0 0
    • Paja  

      Zkusenosti velmi dobre, stejne jako ted s trojbarevnymi baradine, ale nezda se mi, ze by v historii zrovna o 3barevnych BBB nic nebylo?

      0 0
      • jakub  

        no ja si dokonce myslim ze ty baradine brzdej v mokru mnohem lip este…

        0 0
    • Pekáček  

      Koolstopy mi přišly lepší, účinnější, ráfek nežraly. BBB jsou podstatně levnější, ale v delších sjezdech začínají syčet a musím brzdit přerušovaně a dělat čím dál větší pauzy. Viděl jsem v tomto designu drážek dvě provedení, jedno co se vydává za BBB (bílá, šedá, černá) a pak noname co stojí míň a je stejně dobrý, jen jinak barevný (zelená, hnědá, černá).

      0 0
      • wertigo  

        hmm na tom syceni neco bude. mam tyden sede BBB a presne jak rikas – dlouhy sjezd a chvilkama musim brzdy odlehcit, aby ten zvuk prestal.

        0 0
      • Paja  

        Hneda, cerna, zelena jsou i ty baradine.

        0 0
      • Lišák  

        Já sháněl taky BBB (jenom gumky), ale nikde je neměli, tak jsem na zkoušku vzal na jednu brzdu ty zeleno-hnědo-černý, firma na nich byla Pro-T (mám od nich i rukavice), stály mě 80,– mám je na předku a zatím na nich mám najeto kilo a účinnost stejná jako BBB. Jenom sem je ještě nejel v mokru.

        0 0
    • Marry  

      no doufam ze budou dobry pac jsem je dostal k Vanocum a vcera nasadil :-)

      0 0
    • Medunka  

      Kde se dnes daji sehnat v Pze v centru? Nevite ktery kram by je mohl mit na sklade?

      0 0
      • Daf  

        Urcite je budou mit v Bikeranchi.

        0 0
      • Smazaný účet  

        bikeranch zcela určitě… tyrš, ten je už mimo dejvice…

        0 0
        • Smazaný účet  

          mimo centrum – dejvice… myslim moc dopredu.

          0 0
        • Medunka  

          ok, zkusim tam zavolat, ti me nenapadli ;-) diky

          0 0
        • Twister  

          To mi přijde zajímavý, že bikeranch má na svým stánku na Sport Prague 3barevný BBB jak v provedení s catridgý tak bez ní (asi poloviční cena),ale když příjdeš na krám tak ti tvrděj, že bez catridge se vůbec nedělaj. Jak vloni tak letos.

          0 0
    • Páník  

      mel jsem orig. shimano,avid,co­olstopy a BBB se mi zdaji jednoznacne nejlepsi. nejhorsi byli avidy,ty mi totalne obrousili rafek a rvali jak krava

      0 0
    • Twister  

      Nemam čas číst ostatní příspěvky tak: Mám 3barevný BBB i červený kool-stop a ks je úplně jiná liga. Brzdí stabilně skvěle za všech podmínek kromě namrzlých ráfků a vydrží mnohem víc. BBB rychle ubývaj v horších podmínkách, za mokra nebrzdí a i za sucha to není ono.

      0 0
      • Corbett  

        Asi ti nesedí s ráfky. Mě brzdí dobře za každého počasí.

        0 0
    • gobike  

      Ja si stojim za svyma Baradinkama, ty sou uplne super, sice mozna predni v morku piska, ale jinak sou tichy a brzdi paradne! a sou levny…

      0 0
    • Vymi  

      trojbarevky jsou opravdu skvele… max. spokojenost…!!!!!

      0 0
    • RUR  

      Dobrý.Poměr cena/výkon je velmi uspokojivý. Resp. koolstop jsem neměl,ale zatím asi nejlepší, dokud jsem jezdil véčka.

      0 0
    • Twister  

      Jo a co vám všem vadí na tom, že pískaj brzdy? Mě to nedere ani u Vček ani u kotoučovek, ba se mi to spíš líbí. Aspoň nemusím křičet pozooor, stačí když přibrzdim. :)

      0 0
    • senožrout  

      Na zimáku je mám. Koolstopy jsem nejezdil, ale tyhle BBB jsou nejlepší špalky, kterými jsem kdy brzdil. Spokojenost. Brzdí, příliš neubejvají.

      0 0
    • dříč  

      Můžu jenom říct super začal jsem s nima vloni a jiný už nechci před tím jsem měl od Avidu nedá se to porovnat prostě jsou super

      0 0
    • mm  

      po vsech odach jsem je taky koupil a nic moc. fibrax jsou lepsi. taky alhonga neni zla, ale je to takova loterie kvalita smesi je pokazde jina. asi jak se cinan vyspi

      0 0
      • tomek  

        kluci z bývalého BIKETEAM-MOLITORu vozí třísměsové Alhongy už 3 roky a zatím spoko. Prej to je stejný výrobce, jako BBB…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.