HS33 - tvrdost špalku podle barvy

19 nepřečtených
  • DanS

    Poraďte jaká je tvrdost špalku do rafkovejch magurHS33
    podle barev – pepa dresler jich má na stránkách mraky, ale nemám zkušenost, jak jsou který tvrdý. Jezdim černý BBB, ale ty jsou dost tvrdý, chtěl něco měkčího, original Magura je jak kámen.Dik P.S.: Jo.. a vyhledavač jsem prošel :-)

    0 0
    • Vilém  

      Zalezi nac to chces.Kupoval jsem meky,z pruhledne gumy,velmi podobne neli stejne jako spalky Plazmatic u Cykloprofi.Brzdi ale stylem toci/netoci a hodi se spis na trialove hopsani.Totez plati a Monty ap. spalcich,ktere nabizi Dressler.

      0 0
    • JJ  

      Cerveny Koolstopy sou dobry, brzdi i za mokra, pokud bys je chtel na trial tak treba zluty Monty, ale ty piskaj a sjizdi se. Na normalni jezdeni sou ty cerveny super. Barvy sou popsany na Magurackejch strankach, seda a zelena je myslim na keramiku

      0 0
      • DanS  

        Chci je na normál. ježdění, žádnej trial, no a taky nechci aby pískaly (ráfky mám normal). Jestli jsou ty Koolstopy měkčí než BBB a Magura, tak mám asi jasno.Dík.

        0 0
        • JJ  

          BBB a magura se mi zdaly stejne blby, Koolstop dodava i magura, proste ber cerveny:) Nepiskaj a brzdej

          0 0
          • jir-ka1  

            Prosím o radu. Kde se dají červené Koolstop špalky pro ráfkové Magury (HS 33) koupit? Hledal jsem, nenašel :-(.

            0 0
        • Vilém  

          Na normal jezdeni fakt ten koolstop.Plazmatiky ap. piskaji a nebrzdi za mokra.Zkousel jsem jeste nejaky spalky od cykloprofi v cerne barve,a ty byly totez co magura tj tvrdy a moc nebrdi.

          0 0
          •  

            O víkendu jsem sundal véčka XT s trojbarevnejma špalkama BBB (byl jsem s nim dva roky spokojenej) a nasadil nový Magury HS33 (podařilo se mi je sehnat za 2000kč – no nekup to za ty prachy) a musím říct (subjektivně), dávkování, brzdná síla je na véčka fantastická. V rámci šetření ráfku a možného zvýšení účinku brzd bych chtěl vyzkoušet červený koolstopy, ale kde je sehnat?Nebo máte někdo jinou alternativu.Dík­. Ahoj.

            0 0
            • JJ  

              Kdysi davno sem je kupoval na koloshop.cz.. Co magura.sk nebo dressler.cz ?

              0 0
              •  

                Dressler koolstopy nemá, nebo jsem to nenašel a Magura si dělá svoje červený špalky, ale mám strach, aby nebyly tak tvrdý a nešetrný vůči ráfkům jako ty černý.

                0 0
    • orca  

      předám info dál , sám jsem sháněl taky náhradní špalky pro maguru a doporučení jednoznačné origoš špalky Magura, pokud nechceš riskovat zničení ráfku . A pokud možno ten střede . Možná že se ti zdají tvrdé ale brzdí super – jen jsou drobet dražší ..

      0 0
      • Vilém  

        No nevim.Original magura ale moc nebrzdi.Mnohem lepsi je ten cervenej coolstop,nebo jako extrem,pruhledne spalky barradine.

        0 0
        •  

          Takže pan Tančín z koloshopu mě napsal, že červený Koolstopy nesežene, takže asi jedinou možností budou červený Magury. máte s nima někdo zkušenosti-oproti černým.Ahoj

          0 0
          • Vilém  

            jak uz tu psal nekdo nahore, cerveny Magury = Koolstop

            0 0
          • Macropus  

            Já jsem červený Koolstopy kupoval v prodejně BikeLive na Pankráci.

            0 0
    • Šemík1  

      Kup červený. Jezdim je 10 let. Brzděj super, neubejvaj. Na WWW.KOLOKRAM.CZ. Mají je, i kdyby nebyly v nabídce na NETu. Stačí zavolat a domluvit se.

      0 0
      •  

        Dík za odkaz, na kolokrámu maj červený Magury za 700 Kč, snad to budou ty od Koolstopu (objednám a pak poreferuju) .Ahoj.

        0 0
    • john sanchez  

      obnovím tohle téma…

      na svoje druhý kolo potřebuju koupit nový špalky, červený koolstop jsem v žádným kameňáku nenašel, ale našel sem zelený špalky za asi 100,– za všechny 4 (akce jednoho shopu), proto se chci zeptat co by udělaly v kombinaci s ráfkama alex DM 24?? (vím, že zelené jsou určené na černé ráfky a keramiku)… díky za odpovědi..;)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.