• MMX

    Potreboval by som poradit pri kupe pneumatik na enduro. Sirka by mala byt od 2.2" do 2.35" a vzorka nejaka univerzalna aj ked viac jazdim v suchu. Poziadavky: nech to ma co najnizsiu vahu a podla moznosti nie vysoku cenu.

    0 0
    • vratan  

      conti vertical. dratena verzia dobra cena. kevlar sice vyssia, ale zase su lahsie…

      0 0
    • tomaasz  

      kenda kinetics 26 × 2,35 v drátu cena kolem 390,– (ale CZK)

      0 0
    • MMX  

      Upresnim tu cenu; mam bicykel na ktorom su Maxxis Minion DH 2.5" s butylovymi vyztuhami. Sice vela vydrzia; udrzia naklon asi 40°, da sa s nimi prejst cez rozbitu flasu a povodny majitel z nich vytiahol 1cm pripinacik bez toho aby ich prerazil, ale udajne vazia 1.3kg a aj su podla mna dost siroke. Takze by som ich chcel predat a za peniaze ktore dostanem kupit nejake ine. Su jazdene len velmi malo a vzorka nie je opotrebovana; ked su umyte tak vyzeraju ako nove. Tak by ma zaujimalo za kolko by sa asi dali predat a co by sa za taku cenu dalo kupit.

      BTW Continental Vertical som uz pozeral; videl som nejake cca 700g za 500Sk; to su drotene alebo kevlarove? (kolko vazia kevlarove a kolko stoja?)

      0 0
      • lubos  

        To su drotene. 500sk je pomerne dost, daju sa zohnat aj o nieco lacnejsie. Vazia ale okolo 740–760g. Kevlarove budu lahsie asi o 100g a 2.5× drahsie :)

        0 0
      • vratan  

        tak ako pisal lubos. cca 1350 Sk kevlar. contik je u nas predrazeny… v nemecku tak za 1000 Sk. alen nic to nemeni na veci ze su to super gumy…

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Ja jsem je prodaval nove ted po 400,–. Na krame stoji cca 890Kc? Ja bych se jich nezbavoval, ale vypada to, ze je asi nevyuzijes. A jestli jo, tak na ne budes jeste rad vzpominat. Na sucho jsou hodne dobry. Teda v mekky smesi.

        0 0
        • MMX  

          No su na biku ktory stal novy 45.000 Sk a ma zdvih 10cm vpredu (Marzocchi EXR Pro) a 10cm vzadu (Fox Vanilla), bike je Kona Kikapu; takze plaste nie su zle ale na takom biku nemaju co robit; ked porovnam ze Gasperotti ma Banshee a ma na nom 2.35" a to robi dost brutalne veci tak 2.5"(a hlavne tych 1350g) je naozaj vela; 2.5" maju plaste napriklad na Demo 9. Jednoducho su to plaste na DH a nie na enduro.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.