• grafik  

      … asi tak jako sjeta rezerva :)

      0 0
    • cabbage  

      adept na odsun do kontejneru „plasty“:)

      0 0
    • rock  

      Mám pocit, že svoji práci už odvedla …

      0 0
    • Shamick  

      Nemaj se tydle xc helmety po jednom pádu/nárazu na palici vyhazovat?

      0 0
      • fousek  

        Neblazni, to bych musel kazdejch 14 dni kupovat novou a 2 litry kazdejch 14 dni na to fakt nemam, tohle byl jeji 2. pad

        0 0
        • mlyny  

          Tak se nemáš furt válet po zemi :-)))

          0 0
          • fousek  

            Kdo nepada jezdi pod svy moznosti:-))

            0 0
            • mlyny  

              a není to spíš naopak?

              0 0
              • fousek  

                nee, protoze kdyz nespadnes, tak nikdy nemuzes vedet ze to neslo jeste rychlejs, zato kdyz obcas spadnes tak je jasny ze uz je ta hranice dost blizko:-)

                0 0
                • vlk  

                  mě stačilo na určení hranice spadnou jen párkrát.Nemusím proto padat každých 14 dní.To už pak si rovnou žádnou hranici dávat nemusím.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    To jste vy vyletnici. Ja poznas ze ses nezlepsil? Ja vim, snadno. Ve vyletnim jezdeni k zadnemu vyvoji nedochazi :)

                    0 0
                    • vlk  

                      no dovol.Jezdím často na hranici a nemusím se při tom válet po zemi:o)Jen prostě vím co si mohu dovolit a co ne.Navíc netoužím po šroubech v noze apod, -s přibývajícími pády se pravděpodobnost úrazu(smrtelného) zvyšuje.

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Jak vis ze to uz byla ta hranice, kdyz si za ni nebyl? ;)

                        0 0
                        • vlk  

                          říkám že sem tam párkát za rok taky spadnu.Při sjezdu budeš mít asi menší zábrany než já přiznávám.Ale k čemu sou nějaký řeči o hranici, když ji překračuješ neustále.To se pak na nějakou hranici rovnou můžeš vykašlat a prostě spadnu nebo nespadnu to je jedno.No prostě mě xc čkaři připadá padání každých 14 dní moc časté.Pro Vás to bude asi standart:o)

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Myslim, ze v prumeru jednou za jezdeni to je tak akorat. Sice rikam, ze jezdim tak, abych nepadal, ale clovek mini a zivot meni.

                            0 0
                            • mastihuba  

                              Sem si v neděli dělal takovej malej sčot a vyšlo mě že spadnu cca každých 400km.

                              0 0
                        • ravo  

                          Třeba to poznal podle hraničních kamenů…

                          0 0
                    • fousac  

                      za nas vyletniky musim rict, ze se taky zlepsujeme.. umime jezdit na vylety cim dal lip.. ;)

                      s tim ze padam nerad, tak jezdim nejakej kus pod hranici, ale i tak se to porad posouva dal..

                      0 0
                • Smazaný účet  

                  Myslim, že kdybych padal každých 14 dní vlivem rychlosti, asi bych už tady nebyl. Třeba 50kou se v lese padá jednou, maximálně tak třikrát, když jsi štístkař. :o) Jinak ta helma se dá výborně použít třeba na nějaký brutální kalby. Já se vždycky vrátim domu dotlučenej a odřenej, tak proč nezkusit helmu? :o)

                  0 0
                  • fousek  

                    No tak kazdech 14 dni to neni, ale proste bych rek ze za sezonu by to byly tak 3–4 prilby a to si o sobe myslim ze mam celkem velkej pud sebezachovy, no tacho na celoperu nemam, mohlo by se rozbit, takze fakt nevim v jakech rychlostech padam, ale tak neco mezi 20–40 km/h. Jo s tema kalbama je to dobrej napad:-) to mlyny: no na silnici se moc nepada, ale jednou sem lehnul a to byl hodne drsnej pad, celej bok spalenej a mesic sem chodil jak robot, pricina byl sterk na silnici v zatacce, vystupni rychlost cca 50 km/h to vlk: no jasne na ozkouseni hranice to asi staci, ale pokud chces jezdit porad na hrane tak bych rek ze obcas spadnout musis, jako tenhle crash, to byl takovej poklidnej sjezdik, nejpomalejs sem nejel, ale na hrane taky ne, do predniho kola mi skocil klacek a bylo:-) Proste nahoda

                    0 0
                • mlyny  

                  No, já jezdím silnici a myslím, že tam je to trochu o něčem jiném. A taky si myslím, že se z kola nepadá jen kvůli tomu, že jedeš rychle. Pád je pro mě nehoda a ne součást tréninku nebo závodu.

                  0 0
                • rock  

                  Za prvé víš, že už je blízko a za druhé víš, že už jsi na její špatné straně :-) …

                  0 0
        • Shamick  

          Je fackt,že dyž sem eště vozíval tendle druch helem,dal sem za ní cca.600kč…Trošku se změnil můj jízdní syl a teď mám MX integrálku,das sem za ní 4litry a je fackt nerozbitná…Spátky k topiku,vyhoď to,to už ti asi fackt moc nepomůže…

          0 0
          • fousek  

            No o integralce uvazuju, akoratze tuhle helmu sem vozil i na silnicnim kole a to s integralkou budu vypadat jak exot:-)

            0 0
        • vlk  

          tak si kup něco pevnějšího.In­tegrálku nebo rovnou motorkářskou přilbu.Neboj z toho vyrosteš-možná.Asi jezdíš nad své možnosti.

          0 0
    • vlk  

      vyhodit, koupit novou

      0 0
    • mlyny  

      Mohl bys ji ukazovat jako varování pro ty, co stále přilbu nevozí. Myslím, že to samý by po pádu udělala i lebka, akorát nafotit a ukazovat by už to neměl kdo.

      0 0
      • enjoy  

        hlava je pevna jako tenhle trapnej polystiren?aha,tak to jsem rad ze to vim,radsi ted nebudu vychazet ven,kdykoliv mi muze snadno prasknout lebka. a k ty helme,myslim ze ji nic neni.

        0 0
      • MMX  

        Ale mal, nafotil by to nejaky uchylny zachranar a ukazovali by to na www.ogrish.com ]:-)

        0 0
    • Vymi  

      Ja si myslim ze tahle helma to uz ma za sebou… :-( je dobre si poridit novou! :-) Treba UVEX

      0 0
    • Bobo  

      Použitelná rozhodně je. Třeba jako květináč. Ale na hlavu už bych ji nedal.

      0 0
      • Alibaba  

        tak tak, totéž co bobo – použitelná, nikoli bezpečná. Pokud takhle likviduješ helmy, mohlo by se ti rentovat být „zkušebním jezdcem“ pro testování obrobků nějakého výrobce. Myslím, že bys je pak mohl mít grátis ;) No a jestli to neklapne voz alespoň někoho kdo nabízí slevy na novou za původní křáplou – nebo raději ne, aby ta možnost byla i nadále !

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.