• lempl

    hoj kdo teda nakonec jedete? kdy se tam dopidite? da si nekdo predsraz? myslete na to ze se musite zaregistrovat.. a stihnout to.. ja jedu..

    0 0
    • Meesha  

      Asi se prijedu podivat. Rano sem vymenil retez a vyjel natesenej, ze dam aspon 100 a dojel sem do Modran, tam mi ruply nervy a jel zpatky… Mala placka se sukuje kazdy 3 slapnuti, prostredni je sjeta, takze jedzim jen na velkou a s tou se mi moc zavodit nechce… fuck!

      0 0
      • gummo  

        kdyz ses u toho nasrani v patek sme s kamosem konecne vyjeli dost po dlouhy dobe spolu na bike. jeli sme na hradiste za tocnou (nevim jak presne se menuje je tam jeste nejaka vyhlidka) a kdyz sme se s kopce po silnici ze zbraslavi chteli napojit na nasi obviklou trasu tak tesne pred odbockou spatky na tocnou namotal retez mezi naboj a vyplet ohnul patku a znicil plast!! domu to sme to meli jeste pekelne daleko takze sme asi pul hodky zevlovali a schaneli vod lidi co tam bezstarostne projizdeli na kole klic kterym by sme sundali kazetu, jenze ten nikdo nevozi a hrubou silou to uz vubec neslo. proste nejvetsi vos.er, nakonec se nam povedlo ukecat asi az 7 autobusaka 165 aby kamose s kolem hodil na haje a ja sem se musel vracet sam. proste podarenej vejlet

        0 0
    • Smazaný účet  

      Pořádně jim to nandejte, já se letos těšil a ve čtvrtek mě skolila nějaká chřipka. Kruciš.

      0 0
    • McBlacky  

      já se zprasil na dvou kopcích (thankx to Darksonn za registraci), že bych stejně nic rozumnýho nezajel. A navíc jsem stejně neměl čas ani na to abych se přijel podívat :(

      0 0
    • Meesha  

      Ja sem vyjel se kouknout a v Podoli me chytnul dest, tak sem vymek a otocil sem to domu…

      to Lempl: DNF?

      0 0
      • Meesha  

        sorry, nadeje sem prhlid… 5.flek – dobry!

        0 0
        • cabbage  

          kde sou vysledky?

          0 0
        • Jogador  

          Nebo taky 28., ale tam je asi přihlášen omylem:)

          0 0
        • lempl  

          po takticky a technicky strance velmi nepovedeny zavod:( v najezdu do 1. sjezdu sem byl takticky 2… ve vyjezdutaky… nekdo prede mnou byl pomalejsi tak sem si myslel ze pohoda zvolnim a zariznu ho po ceste dolu… jenze to mi nevyslo pac hned co sem si to"promyslel" na oba zarizli nejaky 3 joudove… tak sem ho dal taky a snazil se je dojet to se povedlo ale ten vyjezd po pisku sem totalne posral vzal sem vzdalenejsi stopuu tam ale byl pisek a hrabalo to… takze sem skoro slezl… to mi ujeli ja byl nasranej a predjeli me(jeste v tom vyjezdu) dalsi… no ty sem tak nak hlidal.. no muje plice a srdce nejsou na takovihle akce staveny tak sem se nakonec malem poblil.. a vysledek no ten den sem mel na 4 skoro na 100% a 3. flek bych taky dal na pohodu kdybych neposral ten osudovej kopecek…

          0 0
    • fousac  

      pro vsichni, co ucat slibili, ale nedorazil.. ste babovky.. padnou tri kapky z nebe a slecinky se boji, aby se nahodou nerozpustily…

      nakonec sme cest B-F hajili jenom ja s lemplem..

      to vam nezapomeneme kojoti…

      0 0
      • Smazaný účet  

        tak se přeci pochlubte!

        0 0
        • fousac  

          se snad asi ani neni cim chlubit.. :( s casem 22:23 sem osobne moc spokojenej, ale stejne sem predposledni v elite.. :´( tentokrat to byla tak silena chrtarna, to sem jeste nezazil.. a jeste ke vsemu me i jedna baba zarizla.. :(((

          http://www.hsh.cz/…ledky14.html

          0 0
          • McBlacky  

            Špolc a Chyba nejsou lidi po tom co zajeli na 85km přes dva kopce avg 27.5 měli ještě dost sil na to brutálně zajet Osmu… nechápu :/

            0 0
    • funtomas  

      # 4v masters.100% sem na nikoho dalšího neměl.ten záhořaňák před týdnem byl labužnější.čau

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.