• PT

K mému kolu i dresu se absolutně nehodí zelená metalíza helmy MET Anaxagore,tak bych ji rád nechal někde Brno a okolí přestříkat na modro popřípadě bílo,ale tak,aby to alespoň trošku slušně vypadalo.Nevíte o nějaké možnosti a kolik by to tak asi stálo?Dík

• zdenal  

A co treba v nejake autolakovne? nebo si nech namichat do spreje presne odstin jaky chces.

• PT  

no já jsem naprosté technické nemehlo.Jakým lakem nebo barvou by se to dalo nastříkat?

• zdenal  

nevim presne jaky typ barvy by to mel byt, ale myslim si ze barva na plech by se tam asi dlouho neudrzela… zkus se zeptat v nejakem obchode s barvami a laky

• PT  

No tak aby to třeba i vypadalo jako originál,fakt to nechci zničit,ale ideální by byla světle modrá nebo i tmavě modrá metalíza.

• Radek Broz  

To chce zjistit nekde, kde delaji designy na helmy – bracha strikal Troy Lee ksilt (takovej oldschoolovej fialovej na cerno) a docela se mu to loupe.

• zdenal  

bude urcite existovat nejaka barva na plast, viz narazniky na aute

• PT  

Tak dík,já už musím běžet.Ještě mi sem někdo napište,a? vím víc.Mějte se.

• Roman  

Prisma color metaliza 130,–kc a na to Prisma Color lak leskly 92,–kc. Barevny efekt a vzhled k nerozeznani od orig. vcetne dojmu „barevne hloubky“ + pruznost nastriku. Nevim jestli to plati i u nemetalickych barev. Je nutne sundat plastovou skorapku a pak ji tam znovu nandat (na prvni pohled to vypada nemozne, ale jak clovek chytne gryf, tak to jde snadno).

• PT  

Dík,ale je to fakt tou in mold technologií,tak nevím,sundat to přeci nepůjde.Jinak to teda zkusím,jak říkáš,všecko oblepím a risknu to.Až dostanu odvahu:)

• K2  

Trošku zchladím tvoje nadšení, skořepina helny je z velmi tenkého plastu, který tě má chránit. Pokud to stříkneš acetonkou, tak si můžeš být skoro jistý, že ti zmizne před očima a to nemluvím o polystyrenu, který je pod ni. Dej si velký pozor na to jakou barvou se to rozhodneš stříkat, nevím jestli se vlastnosti vlivem rozpouštědel nezmění.

• Žanek  

A navíc, jestli je ta helma dělaná in-mold technologií, tak ten plast nepůjde sundat vůbec. A podívej se na www.B2.cz Dělají airbrush a vypadá to móóc hezky. Ale obávám se, že by tě ten lak vyšel dráž než nová helma…

• bikemanx  

A jak opáskkujete tu helmu abyste neměli sprej všude jen ne na helmě?? Pokus nemáte KED kde se celá skořepina sundá??

• joska  

Nejakej tip kde se da prestrikat integralka (idealne Brno). Chtel bych jednobarevnej mat. A co si za to lidi muzou tak rict?

• kubad  

.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse