• wroum

    zkousel nekdy nekdo z vas sehnat titanovou pruzinu na tlumic? cena? kde?

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Na 5th Element stala 5 klacku :(

      0 0
      • wroum  

        je mi jasny ze nebude zadarmo. tak 3000 bych dal. jo a je to na FOXe vanilla RC 200mm. mam dojem ze v lonskym Workshpu bylo nekolik firem nabizejicich ti pera, ale uz ho nemam a nemuzu se tedy kouknout. u nas to asi nikdo nedela, co?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          No dost bych se divil. Na Foxe je ted problem sehnat i normalni pruzinu natoz titan.

          0 0
          • wroum  

            ja osobne se sehnanim fox pruziny nemam zas az takovej problem – da se (teda aspon pro sebe to umim :). ale ja bych chtel titan. v budoucnu.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Mozna neni problem, kdyz chces neco beznejsiho a nebo neco ze starych zasob, ale na DHX5 prej nejsou :(

              0 0
              • wroum  

                ja mam vanillu RC, takze relativne bez problemu.

                0 0
                • Tomcat  

                  German Answer,Inbach ,Ohlins, WhiteBrothers atd… prostě 10000,– za průžinu.

                  Co takhle carbonovou od Remec?

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Jses si jist? Je to karbon tak jak je v cyklistice vniman nebo spis jen ocelova pruzina s vysokym obsahem uhliku?

                    0 0
            • madcat  

              aha? a nechceš se podělit o informace? že bys jako to „pro sebe“ rozšířil na „pro sebe a pro tebe“ :))) já s tím totiž problém mám… :-/

              0 0
              • wroum  

                jako novopecenemu majiteli banshee mi byla nabidnuta moznost vyzkouseni velkeho mnozstvi tvrdosti pruzin na novyho bajka a ponechani si te nejvhodnejsi tvrdosti. vzdy se bude jednat o vymenu kus za kus a nevim zda je to mozne i pro nekoho jineho. takze ti neporadim, sem rad ze mam tuhle moznost a zr nemusim slozite shanet novy pero.

                0 0
                • madcat  

                  njn, mně tam prskli tu nejměkčí a když je to málo, tak „kluku starej se“… :-/ ale už sem sehnal z racebiku péro na x-fusion 750/58 a funguje obstojně, uvidíme jestli si to hned nesedne… kdyžtak přinejhorším vypláznu prachy za originál FOX… :-/

                  0 0
        • Radek Broz  

          Loni ji vozil Petr Heinik, ale urcite stala vic nez 3k – myslim, ze taky 5k.

          0 0
    • Smazaný účet  

      f com je titanova lepsi ?? :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.