• Lada1

    Mam tyto palste a na bocich jsou sipky, ale na kazdem boku obracene (zadne dalsi priznaky – Front,Rear,Vorne… tam nejsou). JE jedno jak to tam soupnu ? Ten desen mi pripada oboustranny. http://www.suomityres.fi/…c/index.html tady foto http://www.suomityres.fi/…es/nbx21.jpg

    0 0
    • Lada1  

      Info: – cesky dovozce si nebyl jist. Volal jsem do Finska (mimo jine jsem zjistil, ze finsky nerozumim) a nějaký chlápek mi dal informace, že se to dá použít na přední i zadní a směr otáčení je oboustranný.

      Co me prekvapilo, ze na telefonu videl moje cislo.

      0 0
    • Daf  

      Tak ho zkus jednou nasadit tak, na dalsi vyjizdce obracene. Ve vysledku stejne nic nepoznas ten vzorek je temer symetrickej. Teda ale volat kvuli tomu do Finska by me urcite nenapadlo :)

      0 0
    • R.1  

      Tak kdyz uz mas ten telefon, brnki sim te panu Shimanovi do Japan, proc se mi to jeho LXko nedari vystelovat. Diiik! P.S. Skus japonsky a kdyztak finsky,nejak se domluvis.

      0 0
      • Lada1  

        ted jsem tam volal a pan Shimano rikal a)ze to LXko nemas pouzivat na skladacce

        1. ze nejprve je nutne si nechat vycentrovat ruce pred serizovanim prehazovani
        0 0
        • R.1  

          Aha diik! Tak mam jeste dotaz,kde a za kolik mi nejlepe vycentrujou ruce? Nerad bych je daval nekomu, kto mi je jeste vic skurvi.

          ;-)

          Myslim, ze priste se obratim na pana Srama :)) Alespon ve veci nove kazety.

          0 0
    • j-c  

      kdyz je prehodis naopak, tak si za jizdy na nich neprectes mezi spuntama logo…:)

      jinak dezen vypada symetricky, pokud je i kostra plaste uvnitr symetricka, tak by to melo jit oboustrane…

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Jestli chces nejakej konkretni tip, tak bych je nasadil oba, tak jak jsou na te druhe fotce. Proste abys precetl ten napis :)

      0 0
      • Lada1  

        O tom jsem taky uvazoval. Mas na mysli zrejme precteni napisu za jizdy.
        Tam mam problem se zadnim plastem, protoze kdyz se budu duvat spodem-mezi nohy, tak to uvidim obracene, nez kdyz se budu divat pres rameno. Toto by chtelo jeste nejak vychytat. Ale uz se pomalu blizime k cili :-))

        0 0
        • j-c  

          co treba kamera a malej displej na riditka?:)

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Ja se na zadni plast pres rameno moc nedivam, takze bych ho nasadil stejne jako predni. Ale duvody k tomu jsem mel jine :)

          0 0
    • náčelník  

      Mně se zdají trochu do šípu. Takže bych je nasadil vpředu šípem ve směru otáčení a vzadu naopak. Ale je to jen zdání :)

      0 0
      • j-c  

        nejsou uplne symetricky do detailu, ale ty maly detaily by se ti zase az tak moc pri jizde projevit nemely…

        0 0
    • Lada1  

      OK – dneska nasadim na zadek !
      Muj Swchwalbe Skinny Jimmy odesel :-( – zacaly se na nem tvorit boule a vcera pri jizde uz to bylo docela citit-poskakovani :-).

      0 0
    •  

      no rekl bych staci zapojit selsky rozum (nj nekdo ma a nekdo ne) podivat se na vzorek, podivat se na ktere strane jsou loga vyrobce a v 99% je to strana PRAVA aneb na strane kde je kazeta a prevodniky budou i napisy…

      0 0
      • j-c  

        tak to si musim doma overit:) jinak budu muset bud prezout gumy, nebo prestrikat napisy i na druhou stranu, aby to nevypadalo blbe:)

        jeste ze IRC Mythos XC II se da poznat, jak ho nasadit:)

        0 0
      • Lada1  

        No tys to vyresil! mala doplnujici otazka – a kdyz jsou na obou stranach stejna ?

        0 0
        •  

          no tak to dej tak aby kdyz si sednes na kolo si precetl napis nokian v behounu

          0 0
      • Pá-dlista1  

        Tak nejak jsem mel zatim vsechny plaste kde byly loga z obou stran. A co kdyz se tve poucky rozchazeji se sipkama na bocich? Co ma prednost? :)

        0 0
    • Matts.  

      Kúp si slick, a je po probléme

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.