• klokan

    co říkáte na tydle cyklistický kalhoty? http://www.penny.cz/…b_detail.asp?…

    0 0
    • Lada1  

      stejne co se tu uz robiralo o Lidlu

      0 0
    • Belial  

      Za ty prachy. Kdyby se měly po sezóně rozpadnout.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Kdyby po sezóně tak je to v klidu, že jo. Ale vem si v sezóně! Jedeš na kole a najednou se ti rozpadnou gatě! To bych teda nerisknul. :o)

        0 0
        • gummo  

          protoze jezdim na vostro tak by me to asi trosku rozhodilo :D

          0 0
    • Medi  

      Zítra na ně idu, beru aj ty rukavice.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        To delas dobre. Boxerky budou na duchodce potreba :)

        0 0
        • Medi  

          Boxerky proti čaganovi, tož do toho nejdu a radši budu hodný:))

          0 0
        • klokan  

          na duchodce radsi boxera, abych si nepodrel klouby:)

          0 0
      • klokan  

        Hele, ja na to vcera koukal u nas v Penny a bylo tam napsano, ze to maj od 7.4., tak abys tam nebezel nadvakrat.

        0 0
        • kovar  

          to bude drsné, jsem tuhle viděl v televizi, že lidi v nějaké veliké sámošce se o nějaké levné zboží dokonce poprali.

          0 0
          • jihra  

            To že se lidi perou o zlevněné zboží je běžné – sám jsem to viděl třeba v Makru. Vše při starém, česká povaha je furt stejná.

            0 0
        • Medi  

          Já vím. Doufám jen, že o cyklo doplňky nebude takový poškrk, ale projistotu půjdu o půl hodiny dřív. Zítra sdělím dojmy.

          0 0
          • klokan  

            u nas moc bikerunevidim, takze to risknu v ten ctvrtek vecer, snad budu mit stesti.

            0 0
          • Medi  

            Přežil jsem. U Penny jsem byl druhý v čase 06:38. Elas?áku tam bylo tak po 5 ks. od každé velikosti, celkem dobrá bitva. Stačil jsem chmátnout po černých L, ale doma jsem zjistil, že jsou mně trošku větší přes sed. Vzal jsem ještě dvoje rukavice, helmy šly taky rychle a zbytek normálně. Ty elas?áky buď prodám nebo budu mít pro někoho dobrý dárek. Zaujal mě ten opanceřovaný zámek za 159 kč. Použiváte ho někdo?

            0 0
            • goood  

              Taky jsem prezil, byl jsem tam v 7:00 se samyma duchodcema. Po elastacich nikdo nesel. Vzal jsem cerny M a v barve Marine velikost S (cerna nebyla). Oboji je mi tak nejak docela velky a abych mel vlozku v rozkroku, tak bych si je musel vytahnout snad az ke krku. Proste mi nejak nesedej, tak je pujdu odpoledne zase vratit…Ale rukavice jsem vzal. Na zamek jsem taky koukal, dobra silenost :-)

              0 0
        • Lada1  

          Jo tak tohle jsem ja ! Ja tam byl dneska a zjistil, ze tam pujdu zitra zase :-)

          0 0
    • Pá-dlista1  

      He he. Koukam, ze zase supr akce jako vzdy. Treba tu antenu se zesilovacem jsem kupoval za stejny penize normalne v krame :)

      0 0
    • Lada1  

      ja koupil: 1× elastaky S (posledni co byly, jinak bych asi bral M)

      1× Oparvarska sada na cyklo (dobra cena, bombicky snad vyuziju a tu brasnu nekomu¨dam) – koupeno spise z rozmaru

      1× Rukavice (zkousel jsem je v obchode a sedi dobre) – pred rokem jsem koupil Polednik v Tesco za ca 430 !! -vul jeden, v ycklo kramech je maji za 200 :-((

      (1× Ovladani dalkove (na TV))

      0 0
      • klokan  

        jj, taky jsem nakoupil volny kratasy s vlozkou ve velikosti M a rukavice mely toho tam furu,nikdo si toho nevsimal. Ty kratasy sou dost dobry, daj se pouzivat i na normalni noseni, kdyz se odepne vlozka. Dneska si du jeste pro jedny. Za ty prachy slusny kratasy nesezenu.

        0 0
    • gummo  

      ste vsichni blazni do penny tak akorat pro zradlo :D

      0 0
      • Lada1  

        tak, tak ! Taky mas bajk shop ?

        mimochodem vcera jsem shodou okolnosti videl – ty stejne 2 bombicky s CO2 + ten plnici ventil v bajkshopu od „znackoveho“ vyrobce za 500Kc :-)

        0 0
        • Daf  

          Kamos kupoval ten stejnej multiklic za 200Kc v bike shopu a tady mas za 250kc navic jeste CO2 sadu, brasnicku a a montpaky a naky zaplaty :)

          0 0
          • gummo  

            jo to je pravda nerikam ze ne ale asi to bude na ukor kvality. treba budes neco utahovat tema imbusema a trosku se ti vyzvejkne, takze stoho budes mit krasny kolecka misto 6ti hranu nebo kolik jich ma. a kdyz budes pouzivat ty nadherny bombicky s CO2 tak te to maximalne jenom spali protoze toho pude vic na tvi ruce nez do plaste :D

            0 0
            • Daf  

              Ja nerikam ze to je super kvalita. Spis jen to ze tu samou vec muzes koupit i v cykloshopu a jeste mnohem draz. Akorat za tu cenu v cyklokramu ti to treba neprijde ze kupujes uplnyho smejda.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.