• Mandoš

    jen ze zvědavosti jsem zkoušel zvážit Manitou axel elite a na místo uváděných 1995gramů jsem navážil na 2300gramů. Jak je to u ostatních?

    0 0
    • CZiko  

      neváží to oni prázdné bez oleje uvnitř?

      0 0
    • vlk  

      moje rock shox duke xc u-turn měl taky mít 1860 a má 2050 -to jsou váhy s nesřezaným sloupkem.

      0 0
      • blue  

        s neserezanym sloupkem by mel mit min, jo? to sou mi divny pocty

        0 0
        • hýbňoš  

          To je přece jasnej příklad nepřímé úměrnosti – čím víc tím míň :))

          0 0
        • vlk  

          neváím kde jsi na to přišel-pouze jsem tím konstatoval že jsem ji vážil, tak jak ji vybalil z krabice a měla 2050g.Když se kousek sloupku uřeže má o trošičku méně o 20–30 g.

          0 0
      • Mandoš  

        Váhu by měli uvádět i se sloupkem! nemůžou přeci vědět o kolik si sloupek zkrátím.

        0 0
    • Daf  

      To je vidlice kupovana s kolem, nebo na kramu. Muzou tam byt totiz konstrukcni rozdily. Me skareb vazil zhruba stejne jako v katalogu. Obecne se ale da rict ze katalogovym hmotnostem se moc verit neda.

      0 0
    • McBlacky  

      na takovou pidi vidličku je to teda sakra moc :)

      0 0
    • Seadat  

      Ja sem si koupil Blacka Air SPV 100mm mel vazit 1580g a kdyz sem ho zvazil tak mel as tak 1650g takze celkem se trefili no tak taky zalezi jak co to se asi tak rict neda!

      0 0
      • McBlacky  

        ja mam air 100 a má 1710 :) papírově má mít taky o něco mín ---

        0 0
    • biker007  

      Marzocchi MXC 2002, nezkracenej ocelovej krk, 1850g.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Tady se gramari! Netahej sem ty tezke Marzocchi a radsi si kup nejakeho „lehkeho“ Duka nebo jeste subtilnejsiho Axela :)))

        0 0
        • mastihuba  

          sem si dycky myslel že zrovna toto je lehká marzochi. :)))

          0 0
          • kandik psi zub  

            no, jedna z poslednich bez zabudovaneho interniho treningoveho zavazi

            0 0
            • vlk  

              a jak se toho tréningového závaží dá zbavit na závodech-napadá mě jen vrtačka.A to bych pak vše zacákal olejem.

              0 0
        • vlk  

          koukám, že se bavíš-jo staré marzocchi byly lehké, také měli lepené nohy apod.Ty 03,04,05 to už je poněkud jiná váha nemyslíš-taky okolo 2kg.No a když chceš porovnávat- vzduchový duke race 2002 1548g .

          0 0
          • Vilém  

            MXC lepeny nohy nemela,s Al krkek vazi kolem 1,6kg jeste taky MXR byla lehka.

            0 0
          • slayer  

            A co to porovnat s Marathon S 2002 1450g. :)

            0 0
            • vlk  

              no jo a porovnej je co se týká tuhosti :o))

              0 0
              • lubos  

                tuhost je podle mne dobra. Vnejsi nohy ma stejne jako MXC z tehoz roku, s kotoucem problem nema, SID to rozhodne neni, ale srovnat to s tim Duke nevim. 2002 model Duke se zdvihem 80mm co vim, tak ma 1600g a snad je tuzsi.

                0 0
        • vlk  

          no jo jenže dnešní mx comp vzduchové mají taky 2kg a nemají ani pružinu.Takže ,když ji ještě přidáš.

          0 0
        • biker007  

          Ja se teda omlouvam, priste se polepsim a marusku odvrtam nebo do ni narazim Al sloupek:D a kluci, kdyz sem zatahnu pevnou ocelovou tak me vezmete do party? vaha jako Sid, fce jako Axel, cena jako Suntour a udrzba jako Marzocchi:D

          0 0
    • fousek  

      Me tak napadlo ze kdyby se do vzuchovejch vidlic napumpoval treba vodik tak by ta vidlice visla jeste lehci nez se vzduchem:-)tipnul bych si ze by byl rozdil do 1 gramu a to se vyplati ne:-)

      0 0
      • kandik psi zub  

        je znamo ze cimrman byl drobny skudlil. slo to az tak daleko ze plnil obalky s dopisy vodikem aby nemusel platit plnou vahu… musel toho po ale po case zanechat protoze zjistil ze jeho matka dopisy nedostava , ponevadz tyto se na poste pri prudkem razitkovani vzňaly…

        0 0
    • Mamut  

      Judy XC 2000. Podla katalogu 2020g. Nahrubo vazena (nerezany krk) 2,3kG.

      0 0
    • lubos  

      Marzocchi Marathon S 2002 100mm, 1520g :)

      Jinak pokud chces znat vahy marzocchi vidlic, tak se mrkni na jejich web. Vahy ktere uvadeji jsou skutecne, (2003,2004,20­05 myslim take), ale je nutny k tomu pripocist jeste vahu sloupku, ktery uvadeji zvlast. Protoze jsou ruzne verze. No a pak uz spominana stranka.

      0 0
      • kesu  

        RS psylo 2002,katalogove ma mit 1850 a navazil sem ji se skracenym krkem a jezkem 1980 coz je v toleranci:)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.