• suk

    Jaké máte kdo osobní zkušenosti s Authorem modus – hodí se za ty peníze? Díky za odpovědi.

    0 0
    • Vymi  

      osobni zkusenosti s timto modelem nemam ale mam levnejsiho Opuse… za tu cenu se to celkem da ale kukl bych se na starsi modely kol protoze muzes koupit za stejnou cenu i lepsi kolo… jinak vybaveni je vskutku dobre ta vidla uz taky neni zadnej sunt… :-) ale jak rikam projdi obchody a uvidis co muzes mit za tu cenu lepsiho…

      0 0
    • homat  

      http://www.cykloprag.cz/akce04_mtb.htm http://www.cykloprag.cz/akce_mtb.htm

      za tyhle prachy to ani jiný než dobrý bejt nemůže :-)

      0 0
    • Vymi  

      presne… :-))) nerikal jsem to… za tu cenu muzes mit opravdu krasavce… :-)

      0 0
    • borda  

      tak za ty peníze co dávají kluci linky se hodí modus i vision hodně. hlavně ty modely 2003.

      0 0
    • crom  

      modus 04 mam a spokojenost,akorat vymenit plaste hodi se tak max. na silnici a ja musel vymenit i vidlu,kvuli vaze.jinak jestli mas70–80kg tak je dobra

      0 0
    • suk  

      Mám 87 kg – to je směrem k lepšímu nebo naopak?

      0 0
      • yoggi  

        to je smerom k horsiemu. mam tiez modusa a ked mas 70kg tak je to ideal pri tvojej vahe 87kg. ta vidlica dostane dost zabrat. ved uvidis popripade ju vymenis

        0 0
    • kycis  

      Kamarad ma moduse tusim 03 nebo 04, takovy ten horcicove oranzovy, a prasknul mu ram na obou stranach zadni vidlice.. Ma cca 80kg, je tam Axel a je na nej dost mekkej.

      0 0
      • enjoy  

        kde presne?

        0 0
        • Lister  

          se bojíš, že ti praskne karkulka ?? :o)

          0 0
          • enjoy  

            se bojim prave ze uz praskla:-(

            0 0
          • enjoy  

            akorat to nedokazu presne posoudit,jestli to neni jenom rejpnuti. kdyztak vyrobim nejaky makro a dam vam k posouzeni:-)

            0 0
            • kycis  

              Je to v mistech kde je zadni vidlice prolisovana kvuli lepsimu pruchodu pneumatiky, prasklo to zespoda. Kdyz bude prilezitost a vzpomenu na to, zkusim sehnat foto.

              0 0
              • enjoy  

                tak jo,mam to uplne stejny:-/ ale zadny pazvuky to nedela atd.coz ovsem znamena akorat to ze to nedela zvuky,ne ze to ni praskly:-). takze novej ram?pekny. ps:da se na tom dal jezdit?

                0 0
                • kycis  

                  No vzhledem k tomu ze ten tydyt ztratil zarucak behem toho co ho hledal zaruka vyprsela,tak na tom dal jezdi uz cca 1/2 roku celkem jako prase a drzi to a nepraska to dal. Jen se naucil jednu kratkou modlitbicku kdyby to nevydrzelo :-D

                  0 0
                • Lister  

                  jezdit se na tom určitě dá, ale jde o to jak dlouho. Ty seš asi fakt milovník adrenalinových sportů, na prasklým rámu bez helmi :o))))) co si vymylsíš příště, třeba vypustím kapalinu z hadiček, to bude teprve sranda :o))))

                  0 0
    • Martinkaa  

      Ja mam Modusa 2003. Behem prvniho roku jsem reklamovala vidilici (praskle vnejsi nohy u korunky) i ram. Ten jsem reklamovala dokonce 2× pro stejnou zavadu. Ozyvaly se z toho pri jizde strasne rany a pri strceni roury do hlavove trubky misto vidle a zapaceni byl ve svaru u hlavove trubky pohyb a praskani, i kdyz tam zadna prasklina viditelna nebyla. Pri prvni reklamaci mi poslali rovnou novy ram (Visiona), ale podruhe, uz jim asi bylo divne, ze jim ta sama baba posila podruhe ram, tak to zkoumali a zjistili, ze pry bylo blbe vyfrezovane hlavove slozeni. Tak to rucne vyfrezovali a zacistili a od te doby mam pokoj a jsem se svym kolem jen spokojena :-) Asi jsem te moc neuklidnila, ze? No ale uz jsou to prece jen 3 roky zpatky… :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.