• Belial

    Mám problém se zadní brzdou. Velmi nepříjemně zvoní, nepíská, nevrže, prostě zvoní, když nebrzdím. Jinak funguje super. Nemohl by někdo poradit co stím. Jenom bych poznamenal, že brzdy jsou nové. Čekal jsem, že si to sedne, ale po 150km si to zatím nesedlo :-) Kotouč je dotažený. Můžou zvonit desky?

    0 0
    • Alex  

      No ono si to sadne, ale pockaj min. este dalsich 150km. Ide aj oto, ako casto brzdis zadnou brzdou. Mne teraz zacala zvonit zadna XTR, ale to asi tym, ze prasatko je spinave jak prasa, a asi sa mi poriadne nevraca piest naspat. Musim to vycistit.

      0 0
    • Petr SE-D  

      povol třmen, chy? páku – zabrzdi a aniž by jsi ji pustil utáhni třmen. Mě to pomohlo.

      0 0
      • Gumicuk  

        Neni to zvoneni spis obycejne skrtani?? U kotoucovek je to do jiste miry normalni a tezko s tim neco udelas…

        0 0
        • Indian  

          Mě zvoní Marta a totálně na to seru,ono to přestane a když ne tak je mě to šuma puk.

          0 0
        • Belial  

          Ne není. Je to zřetelné zvonění. Při jízdě ve větších rychlostech (bez brzdění) dost hlasité. Neznám konstrukci kotoučovek a pokud to srovnám z těma z auta, opravdu nevím co to může být. Jo a když lehounce přibrzdím (jen tak aby se desky dotkly kotouče) přestane to.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Konstrukci jako automobilove maji snad jen Gustav M a ty mi teda nezvonily. Zkusil bych se zamerit na kontakt desticky s pistkem. Treba zkusit napruzit pruzinky co drzi desticky na pistku.

            0 0
          • Cipan  

            jak už napsal Pádlista, tak tento zvuk vychází z toho že se destička rozvibruje na pístku, zkus přihnout pružinky, předpokládám že ti to dělá jenom na silnici a při vyšších rychlostech?

            0 0
            • Belial  

              Jo. Dělá.

              0 0
              • Cipan  

                takže pokud ti nepomůže trochu roztáhnout pružinku mezi destičkama, tak jedině zkusit desky s takovýma těma různýma nástřikama, nebo na destičku zezadu nalepit tenkou hliníkovou fólii. Zkus to první z alobalem a když to pomůže můžeš sehnat něco silnějšího. Každopádně je to prasárna, takže zkus ještě najet nějaké kilometry a uvidíš, popřípadě koupit jedny desky ( ne originál a zkusit to – třeba už to někdo na BF zkoušel)

                0 0
                • xstefi  

                  U tech dorek to takhle zvoni, kdyz je blbe serizena a rozdhone rezeonuje kotouc (kdyby rezonovala desticka tak to nebude zvonit, muhehe). Takze vyndat desticky, vycistcit pisty, promazat je a pak zatlacit co to de dovnitr, nandat desticky, nasadit kolo, povolit trmen, zmacknout paku a a utahnout. Potom uz to muze rezonovat jen ve vysokejch rychlost v naklonech v zatackach a to pak asi jen vic dotahnout rychloupinak…jo a jestli sundavate casto kolo, tak stejne bude nasazeno trochu v jiny poloze a je to pak potreba znovu vycentrovat.

                  0 0
    • quassar  

      Driv mi taky zvonila, ale uz si to sedlo a tedka to zvoni jenom opravdu vyjimecne, kdyz jedu hodne rychle po dobrym asfaltu dolu…

      0 0
      • Belial  

        Tak to je pravda. Když se jede v terénu, kde to skáže, drncá apod., tak to nedělá. Díky

        0 0
    • wraftler  

      bol som sa previezt na fotrovom biku a tie deorecka su fakt na prd… sa stazuj ze ti to zvoni, jemu to absolutne nebrzdi:) ale on o tom ani nevie a je cely rad ake ma super kotuce ;)

      0 0
    • black.horse  

      Hele, jestli Ti to furt za jízdy zvoní, tak si z nich sundej všechny rolničky a cinkrdlátka a bude to ok :-D :-))))))))))))))))

      0 0
    • Soptík  

      Mám něco podobného na BB7 Začíná zvonit od 33km/hod Mám pocit že se sejdou určité frekvence(pláš?,as­falt) a rozkmitají kotouč.

      0 0
    • kubus  

      Nejdriv vztahni desky a zkontroluj jesi to necinka porad stava se obcas ze to skrta bud o zavlacku kterou sou jisteny desky nebo o nejakou jinou cast trmene. Taky si prekontroluj kotouc obcas trosku haze na vysku

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.