• kejml

    Dnes jsem koupil tohle kolo a jsem uplne paf. Jezdil jsem pevny ram a tohle je nadhera. Jen jsem se musel podelit o svoji radost.

    0 0
    • TinkTink  

      Tak at slouzi :)

      0 0
    • Rolei  

      Gratuluju! A fotku máš kde? :-o

      0 0
      • kejml  

        uz je na nem vrstva blata, tak zitra ji sem dam, jestli to zvladnu ocistit a budu umet ji sem vlozit.

        0 0
        • Koala  

          Vitej v klubu. Mam sice jenom NRS3, ale pocity obdobne. (Predtim Author Traction) Prekvapive to vic jede i kdyz mam ted na predku Tiogu Factory a navic mam najednou pocit ze se da skoro vsechno sjet. Az se bojim, ze se nekde brzo zrakvim. :-))

          0 0
    • rb  

      Ja je NRS-sista asi tři tydny,tož vitaj v kolektivu :-)

      0 0
    • RomanH  

      Gratuluji. At slouzi :o)

      Stejne je na novem kole nejhezci ta funkcnost – nikde nic nerachta, krasne a rychle to radi…

      0 0
      • Peslezedirou  

        Mňo to bych moc netvrdil, postavil jsem si bajka na rámu Santa Cruz Superlight a na druhém švihu mi začalo něco popraskavat z okolí tlumiče. Myslel jsem, že to kolo rozsekam a zašlapu do země :o) Promazal jsem kloub tlumiče a všechna možná místa která by mohla něco vyluzovat. Na třetí švihu párkrát vrznul a pak nastalo ticho!!!!!!!!! Mám na něm tlumič 5th Element a přišlo mi , že tam snad dělal zvuk nějaký doraz či co. Pokud mte nějaké zkušenosti tak sem snima :o)

        0 0
        • kejml  

          Jezdi to fakt moc rychle. Vubec nemam pocit te rychlosti jako s pevnym ramem. Jen mi neco praska v predni vidlici, ale pry je to pruzina, tak si to snad sedne.Jinak parada.

          0 0
          • kejml  

            Tak jsem dal do placu dvě fotky, je to rychlovka, tak nejsou nic moc, ale na ukazku staci.

            0 0
            • Raydowe  

              no jo, co cakas od ramu Giantu? jenom spokojenost.:)) taky jazdim Warpa, a ram toho uz znesl.:))

              0 0
              • jakub  

                kamos jednoho warpa zlomil a druhyho mu uz museli svarit, nebot mu no nevyreklamovali… to ja jen tak…

                0 0
                • kejml  

                  to potesi, aspon nejsu v nejistote:-)

                  0 0
                  • Raydowe  

                    nevies aky rocnik to bol? celkom novyna, zlomeneho gianta som este nevidel., to aby som zacal jazdit opatrnejsie.:)))), nevies na com to polamal? Ono zas nic nevydrzi vsechno zejo…

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.