Majitele treter Specialized prosím poraďte

26 nepřečtených
  • k9

    Zdar, prosím o radu chci si koupit tretry Specialized sport už jsem je zkoušel, ale velikost 42cejtím palec, 43 už jsou volnější Vytáhnou se nebo se ani nehnou? Díky za rady a info

    0 0
    • dalimil  

      měl jsem stejnýho Dylena a zvolil jsem tu nejhorší variantu a koupil raději vetší,a teď toho lituju…

      0 0
      • Daf  

        Stejnej problem. 43 maly, 44 volnejsi. Koupil jsem 44. Na zimu s tlustou ponozkou parada. V lete je musim vic dotahnout. V jizde to sice neomezuje ale dnes bych asi kouknul na jinou znacku. Ty tretry jsou super a ze nedelaji pulcisla je velka skoda. Na to ze se Spesly vytahnou bych urcite nespolehal.

        0 0
    • MARIN  

      Asi jeste zalezi jaky chces jestli ty semisovy nebo kuzi. Me se 2 roky stary Comp nehli.

      0 0
    • vlk  

      no já je mám taky-kožený.Vytáhnou se malilinkato-ale jen do šířky.Takže teď akorát stahuji více ty pásky.Obávám, se že pokud tě tam tlačí palec-tak tě bude tlačit stále.Pokud jsou ti ty větší moc velké tak se raději podívej po jiné značce-já vybíral mezi sidi Bullet a specialized sport.A ty sidi dělají i v půlkových číslech a údajně ty půlkový jsou i o něco širší než klasické.

      0 0
    • kovar  

      moc bych nespoléhal na to, že se vytáhnou, pokud to nejsou nějaké nekvalitní papuče. Pokud Ti v těch větších nelítá noha a nevyzouvá se pata, tak bych bral ty. Mám s kupováním treter na těsno špatné, finančně náročné, zkušenosti.

      0 0
    • Darkson  

      tak to jsem měl štěstí, 43 mi sedí akorát. mám je rok a půl a nevytahují se. v létě s lehkou ponožkou lehoučce volnější a v zimě s teplou ponožkou taky OK… prostě máš asi blbou nohu:)

      0 0
    • Petrs  

      Specialized Comp se dělají po půl číslech-včera jsem je viděl v Rumburku a přitom mi jinde říkali, že se dělají jenom celá čísla. Mohli by teda i Sporty dělat po půlce. Zkus si to zjistit, ale nesmíš dát na první informaci, že nejsou.

      0 0
    • Martin  

      Mám Compy a naprostá spokojenost. Nehly se teda ani o kousek. Takže pokud tě už teď tlačí, tak buď větší nebo jinej model.

      0 0
    • mn  

      mám kožený 42 a nevytáhly se ani o chlup. naštěstí jsem to nepotřeboval. seděj mi akorát.

      0 0
    • Lister  

      Seš jak já. 42 sedí tak, že si musím ostříhat pořádně nehty na palci aby netlačili, 43 byly volný. Mám semišový sporty. Na dýlku neuhly ani o mm, na šířku trochu povolily, ale pořád se mi nedokrvuje pravá noha.

      0 0
    • preacher  

      švagr má Specializedy a sedí mu jak přibitý, nevytáhly se ani o milimetr. Padly mu uplně přesně a je spokojenej. Takže pokud Ti nesedí, zkus raději jinou značku

      0 0
    • k9  

      no koukal jsem na jejich web fajn informace půlkové velikosti jsou dostupné jen u některých modelů…ale u kterých :o( No možná ty compy se dělají v půlce juknu na ně Je ta umělohmotná přezka přínos?

      0 0
    • Alesh  

      Taky mam kozeny 42ky. Sice jen od konce lonskyho leta, ale sdilim nazor, ze se nevytahnou. Patu maji vyztutenou nejakym plastem a spisku nejakou tvrdou gumu. Do dylky dle mne nepovoli…

      0 0
    • j-c  

      Mam verzi Comp a od zacatku pouzivani se nevytahly.. a ani se doufam nevytahnou :)

      0 0
      • k9  

        máš je s přezkou?je to dobrý? když tak si připlatím 500,– a koupím ty compy pokud je dělaj v půlčíslech

        0 0
        • j-c  

          mam jeste ty bez prezky… o tech s prezkou myslim uvazoval TinkTink, tak ho zkus nekde sehnat, treba ti pak rekne svoje postrehy..

          0 0
          • TinkTink  

            No ja je uz hlavne pres tyden vozim :)

            Jsem spokojenej…v po­rovnani s NW Fuel jsou ty tretry:

            • tuzsi
            • sportovnejsi
            • lepsi geometrie
            • ta umela prezka neni spatna, ale ze by byla nutna…kdyby tak meli jeden lehce jiny model Compu jeste bez prezky v me velikosti, tak jsem tu prezku nemel :)
            0 0
    • crom  

      mam kozene,spokojenost -netlaci:)nemyslim ze by se nejak vytahly

      0 0
    • Moah  

      mam taky ty sporty a nevytahnou se ani o kousek, leda snad trochu do sirky.. kazdopadne mi chvili trvalo, nez jsem si na ne zvykl – je tam ta tvarovana vlozka (BG), ale ted bych je nemenil

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.