• Seveřan

    Můžete mě někdo poradit, kde seženu údaj o maximální váze, kterou ty kola můžou nést (někdo uváděl pro SL max. 80 kg, kde k tomu přišel nevíte?

    0 0
    • Alex  

      Mna by zaujimalo, co vsetko tie kolesa (Crossmax SL) vydrzia. Napiste niekto kto ich mate, ako snimi jazdite, ako casto ich centrujete, apod. Proste nieco z praxe ma zaujima.

      0 0
    • Alex  

      Este by ma zaujimalo co vazi raf u SL a XL. Shimano u XTR sa chvali, ze ich raf vazi 400g. Viete niekto kolko to je u tych Crossmaxoch?

      0 0
      • Indian  

        To se tak nedá říct. Ty kola se váží jako kompletní vypletená kola. Stejně bys ten ráfek nedal na nic něž orig.výplet a nábu.

        0 0
        • Alex  

          Ja ten rafik nechcem nikam davat. Zaujima ma to z principu. Najlahsi Mavic rafik vazi 400g, a kedze riesim aj obvodovu vahu kolesa, tak preto sa nato pytam…ci stymi SL (XL) kolesami to bude rovnake, alebo horsie (obvodova vaha oproti skladanym kolesam s napr. X317+Al niple). Ale to asi nikto nevie, ten udaj som nikde nenasiel…

          0 0
          • jecnak  

            Oni si to myslim Cmaxi vynahradi zas ne dratech a niplech. Navic maji Cmaxi vse pripraveno na UST, coz je vahove hendikepuje.

            0 0
          • igor  

            to hovoris o diskovej alebo v-brake verzii?

            0 0
            • pitelboy  

              kámoš má nejdraší maxi 2003 na vecka a loni na dlouhejch sudetech mu na zadnim rafku popraskali diry kolem vsech dratu…

              0 0
              • Daf  

                Kolik tvuj kamos vazi? Ja mam sice jenom XLka a absolvoval jsem na nich uz 2× Sudety a porad v poho bez jedine prasklinky. Jo a to jsem si jeste trochu dotah vyplet :)

                0 0
                • jecnak  

                  Ono je to takovy celkove zajimavy. Meesha jel ted ten Sport Life XC – na zadnim kole se mu vyvlikly na strane dal od kazety nejaky draty z ocek v naboji (takove to letme usazeni). Dival jsem se na nej a nemuzu si pomoct, ale jel jak baba s nusi. Nakonec to ale i s nekolika vyvliklyma dratama dojel. Na druhou stranu jsem to pak jel ja a nakladal jsem tomu opravdu hodne a dokonce jsem si jednou cele jedny posledni schody skocil. Kola naprosto OK, nehly se ani o mm. Meesha ma endura, ja XL. Proste vsecho se jednou po…

                  Kazdopadne pokud se neco po…, tak urcite reklamovat – vyzdyt XL a endura jsou v sekci freeride na strankach Mavicu – tak co uz by hergot melo vydrzet?

                  0 0
                  • jecnak  

                    Jeste si odpovim, ze nechci vyvolavat nejaky flame zapletena versus stavena kola (sam mam jeste jedny kola na 517 a kdo me zna tak vi co se na to da ;-), jen me proste stvou ty reci ze „kamos jel to a to a praklo mu 5 dratu, 4 rafky a 12 riditek“. Tyhle jpp jsou fakt neco. Proste mi to pripada jak rybarsky „chytil jsem taaaaaaaaaakovouhle rybu“ :-)

                    0 0
                    • Indian  

                      Hoši uvědomme si,že eselkový crossmaxi se dávají třeba i na Propheta a Jekyla to jsou vlastně enduro až lehkej free, já na nich řádím jak černá ruka a jsou jako nové. Jestli někomu popraskal ráfek u drátů, tak to musel ten někdo mít totálně přetáhnutý,jinak tomu nevěřím.

                      0 0
                  • Meesha  

                    Rampage… Mel pak dost hozenej rafek a pomalu se to ani netocilo!

                    0 0
                  • Rampage  

                    Jestli sem tak nejel proto aby se ty kola ještě víc nerozpletly!!

                    0 0
                    • jecnak  

                      Aha, tak sory, ja si te spletl s Meeshou. Kazdopadne ani ty schody v prvnim kole jsi jel jak baba s nusi, nemuzu si pomoct.

                      0 0
                      • Rampage  

                        Jestli to nebude tim, že mi první drát vypadl na těch prvních schodech… Slyšel sem nějaký cinknutí tak sem se po těch schodech jenom svez jak baba s nusi :-))

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.