• tono

    Jaký je rozdíl mezi Manitou Scareb Super LO a Manitou Scareb Comp Lock out (Vision 04), kromě remontu.

    0 0
    • kralicek azurit  

      já si myslim že vůbec žádnej......jeden menší by byl…materialis­tickej…prostě v ceně. Přitom funkčne je Comp s Lockem na stejné úrovni jako Super !!!…no možná Super má něco z hliníku kvůli váze ale těch pár gramů mi nervy nerozhází.

      0 0
    • raceface  

      Zřejmě hliníkovej krk…

      0 0
    • hanz  

      mam takovej pocit ještě že comp má tlumení FFD a super má Tpc+…jestli to za to stojí ale netuším.

      0 0
    • Standa  

      Chci se jen zeptat majitelů hustilky na vidli BBB.Jde Vám s ní bez problémů nafoukat manitou skareb?Koupil jsem ji letos klukoj na kola a když jsem chtěl vidli nafoukat,furt mi někde u ventilku uchází.Vypadalo to,že samotný šlaufek nejde tak hloboko našroubovat,tak jsem vyrobil malé těsnění,pak mi ale zase nedosáhl čudlík,který zatlačuje ventilek,takže nešlo foukat.Pak jsem trochu obrousil samotný kovový konec na konci šlaufku,aby šel našroubovat níž-tím jsem si myslel,že jsem vyzrál,ale bohuže vzduch stále uchází.Na DUKE lechce dotáhnu a nikde nic neuchází.Máte někdo podobnou zkušenost? Jak jste si poradili?

      0 0
      • Andrzej  

        ja sem s ni foukal jenom nejake tlumice, a vidle myslim jenom suntour a v pohode

        0 0
      • Santus  

        Ha ha stejna zkusenost, jen s tim rozdilem ze mam Blacka a pumpu Meridu, ktera je uplne stejna jako BBB.Zadrhel je v tom jak pises, ze je to tesneni s tou tycinkou moc hluboko, takze to netesni a ani to neotevre ventilek. Ja jsem to resil tak, ze jsem odfrezoval 1,5 mm s cela a uz to facha.
        Co jsem se potom dodatecne informoval, tak tyto pumpy najdou Manitucka napumpovat.

        0 0
        • MARIN  

          Tak ja mam tu pumpu Merida a Skareb a Mars a obe mi jdou foukat bez problemu

          0 0
      • martt  

        Podobnu skusenost mam s pumpou Author a Skareb Comp 2004. Vsetko sice pekne tesni ked je hadicka nasroubovana na vidlu ale pri vysroubovavani hadicky vzdy utecie niekolko atmosfer. Zaujimave je, ze pri nasroubovavani hadicky neutecie nic.

        Co s tym?

        0 0
        • Daf  

          Tak jak je popsano v navodu. Po vysroubovani znovu nasroubuj. Zjisti o kolik se zmenil tlak a o to vic to pak nafoukni :)

          0 0
          • martt  

            Tak to aj robim. S inymi pumpami a to som ich skusal dost, som tento problem nemal.

            0 0
            • Daf  

              Me teda udece jen par Psu, ale urcite ne atmosfer.

              0 0
    • RapMan  

      Takze kdyz pro svoji holku (57kg) koupim toto – www.koloshop.cz/index.php?…, tak neprohloupim? Nikde jinde jsem zatim Comp s Lockoutem nevidel…

      0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.