• Siddha

    řetězová linka – pise se tu o tom aktualne v nekolika prispevcich, ale nevim, co si pod tim predstavit. jen se domylim, ze je to neco jako, jak sedi prevodniky, vuci kazete vzadu.

    je tak?

    je to blbej dotaz ja vim, ale kdyz jsem hledal, tak sem to moc nepochopil. dik

    0 0
    • Tomcat  

      Jo správně. Ale pokud nemáš DH, nebo singlespeed nemusíš to řešit.

      0 0
    • Pekáček  

      Ano je to tak. V ideálním případě by měl řetěz běžet rovně z prostředního pastorku na prostřední převodník. Mýlím-li se, opravte mě. Tento stav ale není u klik Shimano s dutou osou, je tam jednotná délka řetězové linky pro domečky 68 i 73mm, takže to na domečku 68mm s podložkama vypadá docela hrozně.

      0 0
      • miki  

        neboli řetězová linka 47,5 u klik s dutou osou je řetězová linka 50

        0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0
    • AleZ80  

      Ahoj,

      vybírám nový převodník na kliky Sram kvůli kombinaci se Shimano 12s a zarazilo mě, že Garbaruk udává jinou řetězovou linku než Sram.

      S převodníkem Sram, který má offset 3 mm, by měla být řetězová linka 55 mm, ale Garbaruk uvádí u převodníku s offsetem 3,6 mm řetězovou linku 51,4 mm.

      Jak je to možné, když se offset liší jen o 0,6 mm?

      0 0
      • Singlespeed  

        Jak jsi na to přišel, že má Sram s 3 mm offsetem 55 mm linku? Má 52 mm, takže Garbaruk to uvádí správně.

        0 0
        • kubad  

          Přesně tak. Linku 55mm má s 0mm ofsetem převodník.

          Ale možná se díval na Transmittion tam je to posunuté

          0 0
      • AleZ80  

        Aha, vycházel jsem jen z toho, co uvádí Giant ve specifikaci kola, protože mi šlo o řetězovou linku na tomto rámu.

        0 0
    • TommyP3  

      Přikakám se do vlákna. Máte někdo zkušenost s tímhle udělátorem? Na ali to stojí pár peněz a za nehtama mi uvízl převodník s 3 mm offsetem. Jelikož ho nejde vrátit a levný nebyl, tak by to do budoucna mohlo být řešení.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.